-SW- vs H.K., -JAR-, knight, GVL

  • Autor subiect DeletedUser9688
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9688

un razboi care trebuia inceput maine.... mai jos e mesajul pe care l-am trimis eu astazi celor din -SW-


keithoss astăzi la ora 16:00
Catre: Conducerea Tribului -SW-

Declaratie de Razboi

Avand in vedere numeroasele conflicte aparute intre triburile noastre si imposibilitatea solutionarii pe cale amiabila datorita lipsei dialogului civilizat intre parti, triburile infratite -JAR- si H.K. va anunta oficial ca incepand de astazi ora 16.00 s-a decis modificarea diplomatiei fata de voi in sensul ca in 24 de ore veti fi trecuti la dusmani.

Va uram Succes!

Triburile -JAR- si H.K.



iar mai jos.... un raport..un simplu raport...


Titlu trimis mai departe Skeleton Boy atacă Nshau03 (437|775) modificarea numelui
Expediat 02.02.09 18:27
Trimis mai departe în data de: 02.02.09 20:49
Trimis mai departe de către: shau
Agresorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-3.8% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: Skeleton Boy
Sat: TheDeath 3 (438|771) K74

Număr: 0 0 5621 0 0 2663 486 0 300 0 0 0
Pierderi: 0 0 5621 0 0 2552 411 0 300 0 0 0

Apărător: shau
Sat: TheDeath 9 (437|775) K74

Număr: 2537 1984 0 4005 500 0 0 915 0 20 0 0
Pierderi: 2537 1984 0 4005 500 0 0 915 0 20 0 0


Prada: 2.802 9.275 553 12630/12630
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 20 la nivelul 6




uitati-va la ora mesajului..apoi la ora raportului.. si spuneti-mi si mie ce onoare au cei din tribul -SW-.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

toti au probleme cu limita de 200 membrii ?
ON: acum sa vedem , care pe care ... bv -SW- ca sunt in razboi cu toate granitele , ii respect pentru asta ...
 

DeletedUser

nu cred ca si-au dorit razboi cu toate granitele, dar cert este ca l-au cautat cu lumanarea.
acum incearca sa o dreaga cumva.. ne propun noua fuziune, lui GVL alianta, lui knight PNA.. si cireasa de pe tort lui IP-AL alianta. Oare impotriva cui? :D
oricum foarte urat din partea lor ca nu au respectat armistitiul de 24 de ore pe care -JAR- si H.K. l-au acordat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu cred ca si-au dorit razboi cu toate granitele, dar cert este ca l-au cautat cu lumanarea.
acum incearca sa o dreaga cumva.. ne propun noua fuziune, lui GVL alianta, lui knight PNA.. si cireasa de pe tort lui IP-AL alianta. Oare impotriva cui? :D
oricum foarte urat din partea lor ca nu au respectat armistitiul de 24 de ore pe care -JAR- si H.K. l-au acordat.

da asta asa este!
au cam cautat-o!
de exemplu: au bagat trupe in satele unui fost coleg de trib care fusese propus la inobilare interna!!! si au blindat satele pe care le rezervasem noi si am dat in ele de am rupt cateva sate!!! asta a fost marsavie pe fata!!!
asa ca for war
 

DeletedUser9688

rog moderatorii sa schimbe denumirea forumului din actuala denumire in "-SW- vs H.K., -JAR-, knight, GVL"

m-am grabit si am fost egoist...nu e numai razboiul H.K.-ului
 

DeletedUser5811

nu cred ca si-au dorit razboi cu toate granitele, dar cert este ca l-au cautat cu lumanarea.
acum incearca sa o dreaga cumva.. ne propun noua fuziune, lui GVL alianta, lui knight PNA.. si cireasa de pe tort lui IP-AL alianta. Oare impotriva cui? :D
oricum foarte urat din partea lor ca nu au respectat armistitiul de 24 de ore pe care -JAR- si H.K. l-au acordat.

dar nici HK nu a respectat armistitiul propus de voi. exista atacuri in derulare la aceasta ora. asa ca toti sintem in aceeasi oala a neseriozitatii:)
 

DeletedUser9688

dar nici HK nu a respectat armistitiul propus de voi. exista atacuri in derulare la aceasta ora. asa ca toti sintem in aceeasi oala a neseriozitatii:)


si atata timp cat voi ne-ati luat 2 sate, trebuia sa ripostam sa le recuperam... ai fi vrut sa stam sa ne uita cum ne luati satele?
 

DeletedUser

ai fost extrem de egoist keithoss dar te iertam :)
alsian, v-a spionat macar vreun membru JAR? nu cred. iar HK riposteaza la actiunea voastra.
 

DeletedUser5811

ai fost extrem de egoist keithoss dar te iertam :)
alsian, v-a spionat macar vreun membru JAR? nu cred. iar HK riposteaza la actiunea voastra.

nu stiu sa fi spionat pe cineva tribul vostru. nu stiu nici de atacurile de la noi. am citit aici. de atacurile HK am aflat in trib. eu nu am facut decit sa subliniez ca nu numai noi am facut un pas gresit. nu stiu in ce masura trebuia sa riposteze HK.
a propos de unde a inceput razboiul? chestia cu blindatul satelor nu e un motiv. de curiozitate doar.:)
 

DeletedUser9688

cred ca le-am dat destule informatiilor sefilor tribului -SW-.. stiu ei prea bine de unde a inceput razboiul.....

iar eu am mentionat ca primele atacuri au venit de la voi.... veneau atacuri de la voi si ma intrebau colegii de trib daca au voie sa riposteze....
 

DeletedUser9688

pentru ca si-au permis sa ne atace si sa ne ia 2 sate cand inca nici nu ne gandeam ca va incepe razboiul... postez si eu prima statistica a acestui razboi...

dupa doar cateva ore...


Side 1:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Side 2:
Tribes: -SW- -SW-Ac
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 106
Tabăra 2: 72
Diferență: 34

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 2
Diferență: 8

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 594,031
Tabăra 2: 605,847
Diferență: 11,816

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 101,369
Tabăra 2: 12,088
Diferență: 89,281

image.php
 

DeletedUser15358

``Nu se mai fac invitatii sub 200 000 puncte``

pai nici nu prea mai puteti da invitati...aveti deja 195 de membri:eek:...pacat pentru voi ca ii limita pe l7. Dati zilnic invitatii...ma rog asta e politica voastra:rolleyes:

Oricum succes ambelor triburi,fie ca cel mai bun sa castige! :D
 

DeletedUser5811

o politica de succes pana acum, vedem pe viitor....

de ce nu spui ca de fapt satele luate sint dinainte de a incepe razboiul?

Side 1:
Tribes: -SW-
Players:

Side 2:
Tribes: H.K.
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 140
Tabăra 2: 178
Diferență: 38

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 13
Diferență: 11

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,322,932
Tabăra 2: 1,096,171
Diferență: 226,761

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22,917
Tabăra 2: 130,155
Diferență: 107,238

image.php




Side 1:
Tribes: -SW-
Players:

Side 2:
Tribes: H.K.
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 59
Tabăra 2: 94
Diferență: 35

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 13
Diferență: 12

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 521,043
Tabăra 2: 674,138
Diferență: 153,095

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,954
Tabăra 2: 130,155
Diferență: 118,201

image.php


de fapt HK a luat un sg sat in ultimele 24 de ore, si nu stim daca e luat inainte de declaratia de razboi sau dupa. oricum bafta tuturor.
 

DeletedUser

GVL marele trib q 3 academi care incearca de 2 sapt sa imi ia satele :)
 

DeletedUser

alsian .... pune te rog statistica completa, razboiul e dus intre H.K., H.K.A. si -SW-, -SW-Ac multi dintre noi au atacat academia -SW- ca aia era mai aproape :)...eu fara sa ma laud am luat singur 6 sate din academia voastra...plus ca si colegii mei au mai luat cateva.

Nu e frumos sa nu treceti academia la statistici, sprijin am vazut ca cereti de la academie....le spuneti sa va blindeze satele, dar uitati sa-i treceti si la pierderi.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: -SW- -SW-Ac
Players:

Side 2:
Tribes: GVL GVL~AC GVL~A2 GVL~A3 -JAR- H.K. Knight
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 62
Tabăra 2: 282
Diferență: 220

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 46
Diferență: 34

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 541,553
Tabăra 2: 2,149,254
Diferență: 1,607,701

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 121,216
Tabăra 2: 410,280
Diferență: 289,064

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14080

ce dramatizati atata ma ? :))

hai ca vreau filmulet pe youtube :) ... !!! da nu tot ala cu hitler da ??? hai fanilor :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus