-SW- vs H.K., -JAR-, knight, GVL

  • Autor subiect DeletedUser9688
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18527

Mda SW a fugit in Diablo.... Ufff. De parca acolo nu o sa-si piarda satele.
 

DeletedUser14080

Mda SW a fugit in Diablo.... Ufff. De parca acolo nu o sa-si piarda satele.

:)) ... sw a fugit ... vai ... ce sa zic :)) ... nu am fugit baiete ;) ... ne'am regrupat ... !!! daca tu zici ca o sa pierdem satele ... asa o fii :) ... dai acolo :p te asteptam ... !!!

si vreau sa va zic ceva ... pentru toti cei care vreti sa radeti !!! inainte sa radeti si sa ziceti ca a disparut SW ... ganditi'va de 2 ori ... !!! SW nu a disparut ... SW va ramane FOARTE MULT timp in top'uri ... !!! si cred ca nu mai e nimic de spus :) ... daca nu stiti care top'uri ... va dau un indiciu ;) ... !!! in top'urile alea care nu se bazeaza pe cate sate ai ;) ... in adevaratele top'uri ale jocului asta :) ... acolo unde voi astia nu o sa ajungeti niciodata ;)

Triburi inamice invise - atacator
7 StarWars 246,22 Mio.
...
12 Hard Killers 198,63 Mio.

Triburi inamice invinse - Aparator
1 StarWars 336,36 Mio.
...
16 Hard Killers 183,91 Mio.

Triburi inamice invise - In total
2 StarWars 582,58 Mio.
...
10 Hard Killers 382,54 Mio.


Asta asa ... ca sa va fac putin de ras bai "aliatilor"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18527

Vrei sa ne facem de ras...sa pun cateva rapoarte ale lui litza pe muschiu tau? cand da cu defensul pe el. :) Apropo transmite-i ca satul pe care ataca la ora 15 acum are 4 sate defense bagate de mine in el.
Sau de la ala care ataca la fel cu trupe de defense si atac combinate pe bonus de noapte azi noapte pe sat cu zid 0 de 120 de pct si a luat un c...c, tot la muschiu tau?
Sa mai vorbim de getjar care a luat 20 de sate in centrul vostru si pana sa organizati voi ceva am ajuns toti langa el :D
De cat timp e SW si de cat timp e HK pe lumea 7 sa te dai mare cu statisticile alea? Nu are nimic o sa ajungem si la topul ala si o sa va dam jos dar noi o sa facem scorul pe voi ....Si noi nu o sa fugim nicaieri ca voi, sa ne regrupam...daca e sa pierim pierim sub numele nostru nu sub steag strain.
E adevarat mai ne certam intre noi cateodata, dar nu ca la voi sa va acuzati in mijlocul razboiului prin profile ca X a distrus SW si ca Y e sluga HK :D
Singurul trib unde ati facut o branza e US, dar si acolo ati avut bafta ca il atacau 10 triburi. Cand ati fost supusi unui razboi la randul vostru cum au fost ei, diferenta a fost ca voi nu prea v-ati ridicat la valoarea lor
 

DeletedUser

of of mai ug1gas .. cu topurile voastre .. cand am hotarat sa dizolv BURN pe L7 erai pe 1 la aceste topuri insa numele era patat de numarul satelor pierdute...
 

DeletedUser9688

:)) ... sw a fugit ... vai ... ce sa zic :)) ... nu am fugit baiete ;) ... ne'am regrupat ... !!! daca tu zici ca o sa pierdem satele ... asa o fii :) ... dai acolo :p te asteptam ... !!!

si vreau sa va zic ceva ... pentru toti cei care vreti sa radeti !!! inainte sa radeti si sa ziceti ca a disparut SW ... ganditi'va de 2 ori ... !!! SW nu a disparut ... SW va ramane FOARTE MULT timp in top'uri ... !!! si cred ca nu mai e nimic de spus :) ... daca nu stiti care top'uri ... va dau un indiciu ;) ... !!! in top'urile alea care nu se bazeaza pe cate sate ai ;) ... in adevaratele top'uri ale jocului asta :) ... acolo unde voi astia nu o sa ajungeti niciodata ;)

Triburi inamice invise - atacator
7 StarWars 246,22 Mio.
...
12 Hard Killers 198,63 Mio.

Triburi inamice invinse - Aparator
1 StarWars 336,36 Mio.
...
16 Hard Killers 183,91 Mio.

Triburi inamice invise - In total
2 StarWars 582,58 Mio.
...
10 Hard Killers 382,54 Mio.


Asta asa ... ca sa va fac putin de ras bai "aliatilor"



te-au deblocat moderatorii pe forum?? ti-a trecut pedeapsa si ai aparut ca un ghiocel.. vai vai vai... nu uita ca tu erai cel care te bateai cu pumnii in piept cand ma injurai pe acest forum ca nu vei pleca niciodata din SW.. si se pare ca ai intins-o primul in Diablo.. si te mai lauzi cu SW-ul tau... stai in SW daca ai tupeu.. stai in SW daca te tine.. asa cum a cazut joc ca pl in 3 zile tot asa o sa cazi si tu... nu-ti face prea mari iluzii.... asteapta sa ajungem pe langa tine si apoi sa te gandesti cate zile iti mai dai pe L7... o sa te cam iei de mana cu joc ca pl...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pentru tine special fara aliante sau academii ...


Side 1:
Tribes: H.K.
Players:

Side 2:
Tribes: -SW-
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,419
Tabăra 2: 1,674
Diferență: 2,745

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 405
Tabăra 2: 36
Diferență: 369

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 33,184,079
Tabăra 2: 16,086,722
Diferență: 17,097,357

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,208,760
Tabăra 2: 382,884
Diferență: 3,825,876

image.php


merge treaba ?
 

DeletedUser19185

Vrei sa ne facem de ras...sa pun cateva rapoarte ale lui litza pe muschiu tau? cand da cu defensul pe el. :) Apropo transmite-i ca satul pe care ataca la ora 15 acum are 4 sate defense bagate de mine in el.
Sau de la ala care ataca la fel cu trupe de defense si atac combinate pe bonus de noapte azi noapte pe sat cu zid 0 de 120 de pct si a luat un c...c, tot la muschiu tau?
Sa mai vorbim de getjar care a luat 20 de sate in centrul vostru si pana sa organizati voi ceva am ajuns toti langa el :D
De cat timp e SW si de cat timp e HK pe lumea 7 sa te dai mare cu statisticile alea? Nu are nimic o sa ajungem si la topul ala si o sa va dam jos dar noi o sa facem scorul pe voi ....Si noi nu o sa fugim nicaieri ca voi, sa ne regrupam...daca e sa pierim pierim sub numele nostru nu sub steag strain.
E adevarat mai ne certam intre noi cateodata, dar nu ca la voi sa va acuzati in mijlocul razboiului prin profile ca X a distrus SW si ca Y e sluga HK :D
Singurul trib unde ati facut o branza e US, dar si acolo ati avut bafta ca il atacau 10 triburi. Cand ati fost supusi unui razboi la randul vostru cum au fost ei, diferenta a fost ca voi nu prea v-ati ridicat la valoarea lor

Sa te completez : cand US au avut 10 razboaie au rezistat peste 3 luni,si au avut razboaie serioase gen Knight,noobs,tfo,jar.Nu compara US cu SW.Cand US erau pe sfarsite SW si-au luat-o in cap,acum au fuzionat cu Diablo si au intors spatele TFO-ului,diablo avand razboi cu TFO.

Acum ca si SW au avut razboaie serioase,si-au dat masca jos si au tradat aliatii.
 

DeletedUser14080

mari filozofi ;)) cum ziceam si mai devreme ... va astept in joc ;) ciau
 

DeletedUser19185

Voi incerca sa iti raspuns scurt si la obiect:

Diablo au puncte multe,si s-au gandit ca le-ar sta bine intr-un trib de top 3.

Granita nu e chiar departe...3-4 continente
 

DeletedUser14080

cat pot sa urasc oamenii ca voi ... care isi dau cu parerea si habar nu au ce se intampla ... !!! ~TFO~ ne'au ajutat ... e o mare mincinua ... atunci cand le'am cerut ajutorul ... adica atunci cand le'am cerut sa fuzionam ... ne'au zis ca NU vor ... si ca pot sa ia doar cativa membrii ... ca sa creasca ei in clasament ... ni s'a spus ca nu este de acord katana cu fuziunea ... marea katana ... ea dicteaza la toate triburile din zona asta ce sa faceti ... ea va zice tot ma !!! si lu ~TFO~ si lu Knight si lu H.K. !!! iar legat de DIABLO ... NU va intereseaza pe voi de ce am fuzionat ;) pot sa va asigur ca nu pentru top am fuzionat ;) NU NE COMPARATI PE NOI CU VOI ;) OKEI ???
 

DeletedUser

cat pot sa urasc oamenii ca voi ... care isi dau cu parerea si habar nu au ce se intampla ... !!! ~TFO~ ne'au ajutat ... e o mare mincinua ... atunci cand le'am cerut ajutorul ... adica atunci cand le'am cerut sa fuzionam ... ne'au zis ca NU vor ... si ca pot sa ia doar cativa membrii ... ca sa creasca ei in clasament ... ni s'a spus ca nu este de acord katana cu fuziunea ... marea katana ... ea dicteaza la toate triburile din zona asta ce sa faceti ... ea va zice tot ma !!! si lu ~TFO~ si lu Knight si lu H.K. !!! iar legat de DIABLO ... NU va intereseaza pe voi de ce am fuzionat ;) pot sa va asigur ca nu pentru top am fuzionat ;) NU NE COMPARATI PE NOI CU VOI ;) OKEI ???
tu iti dai seama ce zici aici ? cand ne-ai zis sa "fuzionam" insemna sa nu respectam aliatii . Am refuzat si am facut ceea ce trebuia .
 

DeletedUser

in acest topic vorbim despre razboiul dintre -Sw- vs H.K. , Knight, GVL si JAR pana una alta -SW- a disparut usor usor .... Ug1gas daca ii astepti cum a facut si joc ca pl in 3 zile o sa fii bine bine si tu :)


P.s 400 de sate pierdute ? keep it up !


Side 1:
Tribes: H.K.
Players:

Side 2:
Tribes: DIABLO
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 279
Tabăra 2: 173
Diferență: 106

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 0
Diferență: 18

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,960,633
Tabăra 2: 1,598,768
Diferență: 361,865

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 173,637
Tabăra 2: 0
Diferență: 173,637

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pentru ala mare si rau....ucigasu' cica

in ritmul asta -SW-Ac intr-o saptamana dispare...probabil ca vor ramane doar cativa rasfirati printre tribul mama, iar -SW-...probabil va mai rezista 1 luna jumatate...hai 2 luni de la mine...asta daca nu dezertati cu totii

ce-mi place cand am dreptate :)....ati dezertat cu totii....degeaba...tot nu scapati
:)
 

DeletedUser

Adevarul este ca speranta moara ultima ug1gas :)
Nu vreau sa te supar doar ca din orice pct de vedere privesc eu vad treburile in felul urmator:
Nu stiu cum si in ce masura dar pot sa te felicit ca ai reusit sa prostesti tribul diablo.
Hai sa iti spun viitorul: atacurile vor continua indiferent de tribul in care sunteti ...voi o sa muriti repejor si sigur pentru ca se poate vedea din statistici ...iar tribul diablo daca va hotara sa va tina in trib ...o sa accepte obligatoriu alte 2-3 razboaie ....si acum stau si ma gandesc ....chiar meritati ca unul din triburile de top sa va ia sub aripa lor ? iti spun eu ...sfarsitul vostru este inevitabil indiferent de situatie.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus