-SW- vs US-CT

  • Autor subiect DeletedUser14080
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14080

vay de mine fratzii mei =)) spuneti'mi si mie ma ati ma pomenit asa lasi si fricosi ... tradatori si falsi ca US-CT ??? =)) nu pot sa duca un razboi cu fruntea sus ma !!! sunt niste disperati ... au vazut ca se duc in jos si ce credeti ca s'au gandit =)) ??? au bagat unu mare la noi in trib ... nu dau nume ... a primit drepturi si azi-noapte a concediat tot tribul =)) !!! ba voi nu meritatzi sa jucatzi jocu asta ma !!! nu meritatzi sa vi se acorde timpul nostru !!! HUAAAAAAAA !!! vreau sa vad si parerile fratilor de pe forum :)) !!! chiar sunt curios =)) !!!:rolleyes:


---2.6.2 Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k" si alte asemena substituiri ce contravin corectitudinii limbii romane, tz, sh...etc. Dacă vreti să fiti sigur că ati fost inţeles, puteţi folosi diacritice, chiar dacă acest lucru nu este obligatoriu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7708

Bravo lor, eu n-aş da drepturi unui duşman. Sunteţi varză şi vă mai faceţi şi de ruşine că v-a concediat. Bine v-a făcut.
 

DeletedUser

vay de mine fratzii mei =)) spuneti'mi si mie ma ati ma pomenit asa lasi si fricosi ... tradatori si falsi ca US-CT ??? =)) nu pot sa duca un razboi cu fruntea sus ma !!! sunt niste disperati ... au vazut ca se duc in jos si ce credeti ca s'au gandit =)) ??? au bagat unu mare la noi in trib ... nu dau nume ... a primit drepturi si azi-noapte a concediat tot tribul =)) !!! ba voi nu meritatzi sa jucatzi jocu asta ma !!! nu meritatzi sa vi se acorde timpul nostru !!! HUAAAAAAAA !!! vreau sa vad si parerile fratilor de pe forum :)) !!! chiar sunt curios =)) !!!:rolleyes:

bv lor...baieti destepti...:D:D:D:D:D
 

DeletedUser14080

lolz , se vede ca sunteti o lume de lasi =)) auzi la ei , bravo lor :)) bine ma , daca ziceti voi ca a fost frumos e ok :)) oricum s'au facut de tot cacao :) trib de locu 9 sau pe cat sunt ei acuma sa recurga la metode d'astea impotriva unui trib de locu 13 ... vaay
 

DeletedUser7708

lolz , se vede ca sunteti o lume de lasi =)) auzi la ei , bravo lor :)) bine ma , daca ziceti voi ca a fost frumos e ok :)) oricum s'au facut de tot cacao :) trib de locu 9 sau pe cat sunt ei acuma sa recurga la metode d'astea impotriva unui trib de locu 13 ... vaay

Dacă aş avea ocazia, aş face cu orice trib.

În război, orice e permis. Treci peste puştiu' :)
 

DeletedUser14080

am trecut de mult peste :)) crezi ca ma afecteaza pe mine cu ceva ca niste noobi au intrat si au concediat membri din tribu nostru ... si ca au stricat forumu ... ??? nu inteleg ce cred ei ca au reusit cu asta , pana diseara suntem toti la loc ... dar am zis asa ... sa postez sa va arat si voua ce "mare putere" este us-ct'ul =))
 

DeletedUser7708

am trecut de mult peste :)) crezi ca ma afecteaza pe mine cu ceva ca niste noobi au intrat si au concediat membri din tribu nostru ... si ca au stricat forumu ... ??? nu inteleg ce cred ei ca au reusit cu asta , pana diseara suntem toti la loc ... dar am zis asa ... sa postez sa va arat si voua ce "mare putere" este us-ct'ul =))

Greşeşti, eu unul dacă aş fi fost la voi nnu m-aş mai fi întors, datorită profesionalismului liderilor. Plus că mai sunt şi pe bulină câţiva probabil, deci, m-aş mai gândi.
 

DeletedUser

si ce mare lucru..dati le invitatii iar si refaceti tribul..

sau ati fost asa de destepti incat i ati dat drept de intemeietor si l a dizolvat :D
 

DeletedUser10829

si eu am facut la fel de cel putin 10 ori
cel mai fain a fosc cand leam concediat tot tribu celor din S-L-R ce vremuri:rolleyes:
sunteti fraieri daca ati muscat-o asa:D
felicitarile mele celui care a facut asta
 

DeletedUser

si eu am facut la fel de cel putin 10 ori
cel mai fain a fosc cand leam concediat tot tribu celor din S-L-R ce vremuri:rolleyes:
sunteti fraieri daca ati muscat-o asa:D
felicitarile mele celui care a facut asta

Ce amintiri frumoase uzzy:)))

Orcum sunteti niste n00bi dati drept de intemaietor la un dusman..cred ca gresesti ia-ti dat conducere ca in cazul lui uzzy, ca de nu va dizolva ala tribul
 

DeletedUser

lol

eu sunt cel ce a sters forumul si a concediat tribul SW :D
dupa ce am primit mesajele cu injuraturi imi pare rau k nu am mai avut rabdare cu acea tentativa de intemeietor kre a incercat sa ma recruteze sa-mi dea si drept de intemeietor...
in fine, eu am facut tot ce am putut si daca nu a fost de ajuns astept invitatii si drepturi =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

PS

PS: valabil pt intemeietorii si recrutorii din SW - vreau sa innobilez pt inactivitate doi membrii din tribul nostru si daca se poate sa-i invitati la voi k sa nu-mi mai apara pe tw-stats innobilari interne
multumesc anticipat
 

DeletedUser14080

ps: Valabil pt intemeietorii si recrutorii din sw - vreau sa innobilez pt inactivitate doi membrii din tribul nostru si daca se poate sa-i invitati la voi k sa nu-mi mai apara pe tw-stats innobilari interne
multumesc anticipat

impusca'te ba nefericitule !!! Arunca'te de la 8 ... Esti un nimic !!!

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membrii de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

impusca'te ba nefericitule !!! Arunca'te de la 8 ... Esti un nimic !!!
da mah...arunca'te de la 8 la 9 :))

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membrii de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
2.6. Verificati textul inainte de a posta. Astfel va puteti asigura ca este usor de citit si poate fii inteles de catre ceilalti membrii ai forumului.Greşelile întâmplătoare/ocazionale sunt acceptabile, dar nu şi cele care indică lipsa oricărei strădanii de a scrie un text lizibil. Incalcarile repetate ale acestei reguli pot duce la un avertisment.
---2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
---2.6.2 Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k" si alte asemena substituiri ce contravin corectitudinii limbii romane, tz, sh...etc. Dacă vreti să fiti sigur că ati fost inţeles, puteţi folosi diacritice, chiar dacă acest lucru nu este obligatoriu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in dragoste si in razboi totul e permis. conducatorul ala care i-a dat drepturile sa se lase de joc. nu se da drepturi oricui, mai ales unuia care provine dintr-un trib dusman.
 

DeletedUser

statistici ceva..stats ul spune ca astia din SW trag tare sa se razbune :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu sunt cel ce a sters forumul si a concediat tribul SW :D
dupa ce am primit mesajele cu injuraturi imi pare rau k nu am mai avut rabdare cu acea tentativa de intemeietor kre a incercat sa ma recruteze sa-mi dea si drept de intemeietor...
in fine, eu am facut tot ce am putut si daca nu a fost de ajuns astept invitatii si drepturi =))

bravo ma:))succes in continuare la drepturi :D
 

DeletedUser

Side 1: -SW- -SW-Ac

Side 2: US-CT US 1

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,196
Tabăra 2: 3,371
Diferență: 1,175

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 208
Tabăra 2: 143
Diferență: 65

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 7,533,114
Tabăra 2: 13,986,110
Diferență: 6,452,996

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,499,831
Tabăra 2: 994,133
Diferență: 505,698

image.php


din cate vad treaba merge :) .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus