Swat

  • Autor subiect underground teo
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tribul SWAT, sau cum le place altora sa spuna ELITE FORCE este un trib care a ajuns de jos de tot pina in top, cu ajutorul leaderului nostru ALIAT.
De tinut minte este ca SWAT=T.D.K..
Aceste 2 triburi NU FAC RECRUTÃRI.
Impreuna SWAT si T.D.K. au adus la desfiintarea a 3 triburi care au avut un lok in top 20.
Conducatorul nostru ALIAT lucreaza din greu sa tina in frâu toti membrii tribului.
In acordarea sprijinului suntem foarte darnici. Legat de asta va spun ceva, otata (la inceput) aveam 3 atacuri pe satul principal, si am cerut sprijin pe forum, cind m-am uitat din nou la Trupe care sosesc: am vazut o lista lunga si m-am speriat, pina am realizat ca era numa sprijin.
Inca un lucru important e ca avem dusmani mai multi decit aliati.
 

DeletedUser

Pentru Vyctor

SWAT...mai exact DRAGON, acest trib va protejat enorm de mult in doua flancuri VEST si EST, voi fiind la mijloc de asta ati progresat mult, deoarece ati avut de atacat triburi mici, triburile maru au fost putini playeri, singurul trib bunicel a fost Black de unde ati recrutat si nu Invins membri importanti....

Victor iti spun sincer daca DRAGON nu va asigura spatele si cu LS-AX sud-ul TDK nu ajungea unde este sau a fost...

In primul rand tu nu esti din aceasta zona si nu prea sti multa istorie a zonei...

In al doilea rand toti care va dadeati mari si tari in TDK din zona nord ati fugit totii...se vede cat de fideli ati fost...nu-i nimic ajungem si in zona voastra...

Tot respectul pentru BMSmarinarul si falcosul ei stiu cat si cum am atacat impreuna, spre deosebire de voi...

Sfat prietenesc...daca nu cunosti nu vorbi...
 

DeletedUser

Si de unde stii tu la ce m-am referit?:confused:
Prezici in stele?

SWAT(majoritari DRAGON) nu vor fi niciodata cum este T.D.K.-ul adica o familie unita:)

Vorba ta.."Sfat prietenesc...daca nu cunosti nu vorbi..."

P.S.: Va astept in zona cu bratele deschise
6.gif

L.E.: Si cum a zis teo " SWAT=T.D.K." multi nu cred ca sunt de acord :)))

L.L.E:
Indoilea rand toti care va dadeati mari si tari in TDK din zona nord ati fugit totii...se vede cat de fideli ati fost...nu-i nimic ajungem si in zona voastra...

Tot respectul pentru BMSmarinarul si falcosul ei stiu cat si cum am atacat impreuna, spre deosebire de voi...

Si ce ai fi vrut sa fac in zona?Cand a vrut cineva:rolleyes: sa faca o riposta impotriva unui trib:) din zona mai mult de 6 persoane nu au atacat.Ce ai fi vrut sa fac?Sa stau langa persoane care erau inactive sau carora nu le pasa de trib decat de ei?

Sau trebuia sa va astept pe voi 1-2 luni sa ajungeti in zona si sa faceti ceva?:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser574

M.a facut sa rad anuntul asta.
Va mai contraziceti mult?:D

Sunt curios ce triburi din top 20 ati cucerit voi...:rolleyes:
 

DeletedUser574

Asa pot sa zic si eu ca am desfiintat MsR?
Ca am atacat cativa membrii...?
Hmmm....

Si care.i treaba...SWAT=T.D.K....sau nu? :confused:

A...si nu am auzit de HH...ar fi trebuit?
 

DeletedUser

Pace voua

In primul rand fiecare are drept la opinie, adevarul este intotdeauna mai fictiv ca minciuna si mai bun ca si realitatea pentru ca fiecare priveste din situatia lui si a actiunilor sale....

Cat priveste zona de Nord vom ajunge mai devreme sau mai tarziu Victor, ideea este ca voi trebuia sa organizati zona, daca voi nu ati facut-o ce vroiati sa va bage cineva in traista sau in teasta/cap...un pic rautacios..dar te rog nu incerca sa ma mai contrazici mult...eu le stiu pe ale mele voi pe ale voastre....

Sunt suparat pe voi ca nu ati vrut sa iasa bine si putea fi daca voi va implicati mai mult, voi nu v-ati implicat si tot voi spuneti ca de ce la un atac au fost 6...pai vb cu oameni din an in paste si dupa xxx vreme baga-i in seama si vezi daca te ajuta cineva....Normal ca NU..

repet...fiecare cu ale lui...dar in zona voastra voi ajunge mai devreme de cat ai zis...2 luni...ok...

Spor la joc...
 

DeletedUser

Care au migrat in ~LEON~ si alte triburi?:rolleyes:

deabia 5-10 membri au migrat in alte triburi ...restu au fost distrugi

Tribul Legat de asta va spun ceva, otata (la inceput) aveam 3 atacuri pe satul principal, si am cerut sprijin pe forum, cind m-am uitat din nou la Trupe care sosesc: am vazut o lista lunga si m-am speriat, pina am realizat ca era numa sprijin.


de la cate ore ? pan au ajuns sprijinu ala erai cucerita dak insistau.
 

DeletedUser

Salut, nu tu esti tipul cu 100 de circulare pe zi ca esti atacat, apoi ne certi ca te mustram pt ca trimiti circulare? =))=))=))
 

DeletedUser

swat da este un trib tare pe L3 va zik eu. a fost razboi cu LR-u si au rezistat destul de bine.iar LR avea in acelasi timp cu fostul BURN( care sau refugiat in Scitii). Swat si facut treaba cat a putut de bine si rezistat frums.dar akum sunt multe alte triburi noi aparaute kare mai bine ar trb sa se okupe triburile astea veki de ele si sa le desfiinteze.
 

DeletedUser

swat da este un trib tare pe L3 va zik eu. a fost razboi cu LR-u si au rezistat destul de bine.iar LR avea in acelasi timp cu fostul BURN( care sau refugiat in Scitii). Swat si facut treaba cat a putut de bine si rezistat frums.dar akum sunt multe alte triburi noi aparaute kare mai bine ar trb sa se okupe triburile astea veki de ele si sa le desfiinteze.

taci din gura e tare din parti pe L3....bha nu va mai laudati atata.....deasta se chinuie SWAT si TDK de o luna sa ia 2 sate care sunt in mijlocul lor...si ghiciti ale cu sunt?...LS-AX :)))))))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus