Swat

  • Autor subiect underground teo
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

taci din gura e tare din parti pe L3....bha nu va mai laudati atata.....deasta se chinuie SWAT si TDK de o luna sa ia 2 sate care sunt in mijlocul lor...si ghiciti ale cu sunt?...LS-AX :)))))))))

hai wa taci din gura...ca tremura astia din LS-AX..cand vad pe rosu TDK..care are ca sursa de sate LS-AX...
P.S. 11 sate a pierdut Black Leon in fata TDK-ului
 

DeletedUser

taci din gura e tare din parti pe L3....bha nu va mai laudati atata.....deasta se chinuie SWAT si TDK de o luna sa ia 2 sate care sunt in mijlocul lor...si ghiciti ale cu sunt?...LS-AX :)))))))))
Prietene nu baga TDK in aceeasi oala cu Swat.... nu e acelasi lucru, daca nu stii cum merg triburile astea 2 asa ca mai bine taci ....
 

DeletedUser

waaa pai normal ca nu a putut lua 2 sate din mijlokul lor.ka daka te gandesti bine LS-AX este un trib destul de puternic.un singur jucator daca siar concentra 50 de sate de aparare pe unu din alea.rezista satul ala kam 3 luni.dar aminteri iti dai seama ka ala a primit in jur de 250 de sate full aparare sa reziste akolo.

ce draku stiu si eu ka si in mijlokul LR era unu care era sprijinit de alte triburi .dar a rezistat omu muuuult si bine akolo.ba kiar incepuse sa darame din sat ca sa poata avea moralu mik cine da in el.si a reusit pe langa el erau membri de 350k -600k cine sa dea in ala ka avea moral de 15% ce naiba.

si alea 2 puncte de la LS-AX va zik eu ca o sa durezee mult si bine.asta doar daca oameni aia gandesc akolo bine si stiu ce sa faca.sasi faca bine treaba.
 

DeletedUser

cine sa dea in ala ka avea moral de 15%
Ai descoperit tu o metoda/bug sa scazi moralul mai mult decat limita de 30% impusa de creatorii jocului? Dau la pariu ca habar n-aveai care e moralul minim.

Scuteste-ne de madalinisme2k9! :D
 

DeletedUser

a poi poate nu stiu care era moralu minim.dar orikum stiu sigur ca pierderea este foarte mare
 

DeletedUser

waaa.noaba e .......... ce tot te bagi cu me in seama?
vezi ca nu vb cu tine te bagi aiurea asha.mai bine taci.
 

DeletedUser

Crezi ca imi pasa ce zici tu :confused: ...pt mine LR ramane un trib de noobi reprezentati de playeri slabi ca tine...
 

DeletedUser

;)waaa.kiar daca ai puncta mai mare ca mine.vei vedea ca tot ai sa cazi.nu rezisti doar daca te bagi in alt trib credema.orikum noob esti tu.inkeiem diskutia.
 

DeletedUser

Eu nu ma refer la puncte...punctele nu conteaza prea mult :D (poate pe alt plan da:rolleyes:) ...Tu esti ffff arogant pt ca :
1. Esti pe k36 ~e timp mai mult decat suficient sa ajungem si acolo
2.Esti in LR!!!!!!! ~ mai e ceva de zis :confused: ???
LR o sa cada...o sa vezi ...poate nu o sa o faca Insane , dar o sa fie un trib care sa trimita pana si ultimul membru in margine....
Singurul mod in care as putea sa scad in puncte e sa ma las de joc.....
 

DeletedUser

;)waaa.kiar daca ai puncta mai mare ca mine.vei vedea ca tot ai sa cazi.nu rezisti doar daca te bagi in alt trib credema.orikum noob esti tu.inkeiem diskutia.

Auzi la el/ea se crede nush cine, ba, cind o sa fi tu in stare sa il faci pe Fly noob atunci yo o sa cistig lumea 1 de pe triburi din Tanzania ba n00b-ule,
vrei sa fi bagat in seama? atunci du'te pe alt forum ca aici ti'ai dovedit deja prostia
 

DeletedUser

Va reamintim o spicuire din regulament:

Este permisã numirea unui jucãtor ca (Noob).
Este interzisã jignirea unui jucãtor.
Este permis, ºantajul unui jucãtor în schimb de resurse sau trupe.


Deci, e voie :p
 

DeletedUser

Va reamintim o spicuire din regulament:

Este permisã numirea unui jucãtor ca (Noob).
Este interzisã jignirea unui jucãtor.
Este permis, ºantajul unui jucãtor în schimb de resurse sau trupe.


Deci, e voie :p

ai dreptate teo :p in + cred ca madalin are un frate:eek::eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus