Swat

  • Autor subiect underground teo
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mahh ......
defapt laso balta. teo daca ai ceva cu mine o rezolvam personal.ai ia id meu si vb pe mes.ok?e mai frumos:)

cat despre chestia cu nobii.nu cred ca sunt kiar asha cum credeti voi:)

si teo sa fim seriosi akum cine draku nu stie sa dea un fake?
 

DeletedUser

Teo fugi ca vine fratele lui madalin :eek::eek::eek: ...culmea stie sa dea si fake-uri :rolleyes:
 

DeletedUser

Se practica fake-urile cu nobil :p ...asta pt cine are putere "financiara" :))
 

DeletedUser

Mdea i know...dar daca pui si talerii la socoteala parca numai e asa simplu
 

DeletedUser

ee ...sunt destui n00bi sub acoperire ...care se cred atotstiutori si uite ca mai dau si ei cu batul in balta ...nu-i asa Fly Lord ?? ;))
 

DeletedUser

Era in ideea ca nu toti jucatorii bat taleri all day:rolleyes:...unii mai fac si armata mai construiesc si prin sate....

P.S.King Zdac taci din gura ca te umflii si nu e bine ca daca te spargi faci boom;)
 

DeletedUser

parca era vorba despre SWAT nu despre LR pe aici nu?:)
Nu toti jucatori din LR sunt n00bi doar o mare parte dintre ei in frunte cu liderul lor donny si urmat de o mare parte din conducere;)
bravo lor ca sunt in topuri si poate mai rezista putin pnaca cand ramane Die fara tinte pe acolo:eek:

PS:KZ mai e o luna:D
 

DeletedUser

am fost mici dar am mai crescut si noi,asa cum am putut:cool: si inca mai crestem nu-i asa Fly Lord
 

DeletedUser

Aaa eu nu cunosc tribul Swat :confused:....sunt doar un amarat de nub :D;),plus ca nu citesc in globul de sticla sa stiu ce-o sa faca Swat in viitor ...daca ziceai TDK poate poate iti mai ziceam ceva:p...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus