T.D.K. vs Die.

  • Autor subiect DeletedUser6837
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

E nevoie sa se alieze zeci de triburi pentru a lupta cu die. :))

Baiete cum vati aliati toti impotriva celor din Scitii asau au facut si LS-AX cu Scitii.Da,Die. este un trib puternic insa daca se pun pe ei 3-4 triburi eu zi ca nu mai face fata...ce pot sa zic...bft T.D.K.
 

DeletedUser

Baiete cum vati aliati toti impotriva celor din Scitii asau au facut si LS-AX cu Scitii.Da,Die. este un trib puternic insa daca se pun pe ei 3-4 triburi eu zi ca nu mai face fata...ce pot sa zic...bft T.D.K.

ho ca ei se cred tari :))
intr'o spt le'am luat 60 de sate :))
in locu lor nu as mai zice ca ar trebui sa ne aliem zeci de triburi ptr ca 2 triburi au razboi cu ei si MAI Ales in cel cu noi le cam dam treaba lor de SMECHERI :))
 

DeletedUser

Side 1: T.D.K.

Side 2: Die.

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,365
Tabăra 2: 989
Diferență: 376

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 290
Tabăra 2: 146
Diferență: 144

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 12,262,811
Tabăra 2: 9,445,890
Diferență: 2,816,921

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,991,309
Tabăra 2: 1,586,424
Diferență: 1,404,885

image.php
 

DeletedUser

dintosule stai calm ca numai gura e de tine, te dai balena ca ai luat un palc de sate separat de restul tribului dar ajungem noi si la tine, daca erai in granita iti schimbai pampersii la secunda asa ca las-o moale ca te umfli ca gingia de la o masea stricata.

@florinele lasa dracu triburile si pune burta pe gramatica...iti va folosi candva, ai cuvantul meu ;)
 

DeletedUser

dintosule stai calm ca numai gura e de tine, te dai balena ca ai luat un palc de sate separat de restul tribului dar ajungem noi si la tine, daca erai in granita iti schimbai pampersii la secunda asa ca las-o moale ca te umfli ca gingia de la o masea stricata.

@florinele lasa dracu triburile si pune burta pe gramatica...iti va folosi candva, ai cuvantul meu ;)

:))) da stii ca si satele alea apartin die nu ?:))) =)))
pana ajunge'ti voi la mine :))) mai dureaza 3 ani :))
pana atunci isi da selena delete :)))
aaa..sau nu :))) ca trebuia sa isi de'a cand am intrat in razboi :)) da nah //..... 2peu asta ii cam lipseste :))

folosesti pampersi ?:)) =))) bv..... de ziua ta o sa vorbesc cu cei din scitii sa iti luam pampersi pe un an :)) ca sa nu mai faci atata pe tine :))
 

DeletedUser

dintosule stai calm ca numai gura e de tine, te dai balena ca ai luat un palc de sate separat de restul tribului dar ajungem noi si la tine, daca erai in granita iti schimbai pampersii la secunda asa ca las-o moale ca te umfli ca gingia de la o masea stricata.

@florinele lasa dracu triburile si pune burta pe gramatica...iti va folosi candva, ai cuvantul meu ;)

Anamar tu vorbesti de vitejie???nu iti aduti aminete cum imi cereai sa ii zic la ALIAT ca u nu vrei sa ataci SWAT si nici SWAT-ul sa te atace pe tine...
Lectia de gramatica o sa incep eu cand o sa incepi si tu lectiele despre cum sa joci triburile..mah nobule....bravo T.D.K. tot asa...
 

DeletedUser1630

no ca si dinte avea gura mare ca el e cel mai tare pana i-am aratat cum se jaoca
 

DeletedUser6837

maselare lasa-i pe cei din Scitii ca ni se pregateste o surpriza mare si nu o sa te bucuri...nici eu nu m-am bucurat prea rau....:D
 

DeletedUser

Anamar tu vorbesti de vitejie???nu iti aduti aminete cum imi cereai sa ii zic la ALIAT ca u nu vrei sa ataci SWAT si nici SWAT-ul sa te atace pe tine...
Lectia de gramatica o sa incep eu cand o sa incepi si tu lectiele despre cum sa joci triburile..mah nobule....bravo T.D.K. tot asa...


Vorbesti din basme agramatule, v-am tavalit de v-au gasit dracii cu 6 sate v-am linistit zona eu cu TTR...asa ca treci pe la biblioteca si pune mana pe carte.

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greºelile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât conþinutul mesajului se pierde, puteþi raporta acel post. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

Acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

maselare lasa-i pe cei din Scitii ca ni se pregateste o surpriza mare si nu o sa te bucuri...nici eu nu m-am bucurat prea rau....:D

am aflat... nu imi convine TREABA
mai ales ca nu mai am de la cn lua sate
ce sa fac.... din TDK NU plec deci asta este

puteti inchide topicuu ca suntem aliati :O
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:))) =)))
nu stiu ce sa intamplat cu scitii da rusine lor ca nici macar nu ne'au cerut parerea cand sau aliat cu ls-ax .. normal era sa ne intrebe si pe noi ca eram aliati :|
 

DeletedUser

ups :d topic closed ? :)) revenim la Aliati .. dupa atatea contre :D dar e ok atata vreme cat poate duce la ruperea scitiilor :D s-a cam impartit harta in 2 parti acuma :d
 

DeletedUser1630

:))) =)))
nu stiu ce sa intamplat cu scitii da rusine lor ca nici macar nu ne'au cerut parerea cand sau aliat cu ls-ax .. normal era sa ne intrebe si pe noi ca eram aliati :|

si Die. cu Scitii au fost odata aliati,,si chiar andurill zicea: Die. + Scitii = LOVE :D
 

DeletedUser

yetti ....
stiii ca si la noi era la fel :)))
cand eram aliati T.D.K. + Die. =Love :)))

da..acuma nu mai ii SCitii T.D.K. PDT.... ii Scitii ls-ax axan :)) contra t.d.k pdt lr lr. die :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus