T.D.K. vs. Ls-AX

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

iar acelasi destept FreeSoul .. pt informatia ta ... Michelle nu mai joaca pe L3 :) asa ca DA.. i este foarte frica =)) :rolleyes:
 

cossu

member
Scor reacție
9
nu vom ajunge nicaieri....Se poate inchideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee????????????????/
 
Ultima editare:

DeletedUser2821

nu vrei ca tie frica ca o iei pe coaja si de aia :p

Tu esti tare plictisitor.
Ma citezi de parca as fii idolul tau ... .
Te-am bagat eu in seama,ne cunoastem sau ce treaba ai tu ?
Eu vorbeam in calitate de jucator care a fost la granita T.D.K.- Die. si care stie majoritatea jucatorilor din ambele triburi !
 

DeletedUser

maselutooo am primit avertisment
acum poti sa sari intr-un picior de fericire,in ala de lemn
hai,hopa hopa
 

DeletedUser

nu am fugit,voi ca niste gunoie ce sunteti,va blocati conturile cand vedeti ca nu mai puteti,asa ca nu mai aveam nici un rost in LR,
sunteti jegosi,imputiti,libidinosi oportunisti,este a doua oara cand recrutati jucatori ce au fost atacati de mine,implicit de Die.
sa va fac in nas de imputiti

vezi tu Jesrell pt un astfel de limbaj si o astfel de atitudine ti-ai atras antipatia multora si implicit asupra tribului tau, nu vreau si nu pot sa-ti raspund in consecinta si de aceea ma voi abtine de la orice ironie
cu stima pt acei jucatori din Die care stiu ce inseamna respectul fata de ceilalti
 

DeletedUser

vezi tu Jesrell pt un astfel de limbaj si o astfel de atitudine ti-ai atras antipatia multora si implicit asupra tribului tau, nu vreau si nu pot sa-ti raspund in consecinta si de aceea ma voi abtine de la orice ironie
cu stima pt acei jucatori din Die care stiu ce inseamna respectul fata de ceilalti

sanny.... pakt k Jesrell nu stie ce ii ala respect
aaa.....Jesrell
ce bine imi pare k ai luat warn...
era chiar culmea sa nu iei warn la cum ne'ai injurat :D

hai pa :D
 

DeletedUser

tribul nu are de a face cu ce am zis eu,nu generaliza,ce a-ti facut voi,de doua ori,arata lipsa de respect,in cazul asta va arat ce mult va respect incat va fac in nas

da,warn-ul asta o sa-mi afecteze salariul
tu continua sa sari intr-un picior,stii in care
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus