T-J vs ~COA~

  • Autor subiect DeletedUser38225
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser31998

Tzberro03 astăzi la ora 10:12
doresc invitatie pt mine si inca cel mult 5 playeri la voi, nu vreau sa aleg alte triburi...si nici sa dau stergere...m-am atasat destul de mult pe L19

Corect, nu mai recrutati, voi va cautati triburi unde sa fugiti din COA si fiecare apuca unde poate o invitatie...
 

DeletedUser

Si ti se pare ca am facut ceva rau in a va cere invitatie voua prima oara??

Mai ai pana sa ma cunosti.....nu fuga ma caracterizeaza! Ne-am declarat invinsi ca trib in fata voastra, v-am recunoscut suprematia,ce vrei sa fac mai mult? poate ma ajuti cu un sfat!

Puteai macar sa te prezinti daca erai sitter la Arsenica
 

DeletedUser36193

Felicitari! Tzberro03 18.12.10 10:18
Tzberro03 astăzi la ora 10:18
De 6 ori agresorul zilei...acum imi va fi f f greu sa te mai egalez!

Ms,ms
 

DeletedUser31998

Nu eram si nu sunt sitter la Arsenica. Dupa tine doar daca esti sitter la cineva comunici cu acel cont? S-a mai inventat si Skype si mesagerie in-game.

Bafta. Oriunde va veti duce veti fi refugiati.
 

DeletedUser

Cata ura poti transmite prin mesajele tale.....

Candva...te stimam la maxim, te apreciam pentru ceea ce faci, dar Valeriu...dragostea mea pentru ~COA~ e mult prea mare ca sa las pe cineva sa isi bata joc de ea...tot ce e posibil sa iti fac pe plac si sa raman in ~COA~, doar ca sa nu capat statut de refugiat,e bine asa?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31998

Ura?
Ura transmiteti doar voi prin mesajele colegilor tai si prin injuriile postate si in joc la adresa noastra si pe acest forum. Asadar te rog sa analizezi cu mai multa grija mesajele mele si sa imi spui si mie unde observi ura. V-am fost alaturi cand v-a fost mai greu, voi ati lovit pe la spate crezand ca o sa curatati T-J in doua saptamani ca tot sunteti voi citez din tine "jucatori cu multe milioane pe alte lumi". Care jucatori in schimb acum fug unde apuca si se refugiaza peste tot. Nu ati fost injurati si jigniti o data de membrii T-J si tot noi va propusesem fuziune inclusiv dupa postarile voastre jignitoare de pe forumurile ascunse ale conducerilor. Nu ati acceptat si tot noi suntem cei care transmitem ura? Dimpotriva... Voi dupa ce faceti fuziune cu Live rupeti o alianta cu tribul care v-a fost alaturi si cand erati 30 de oameni si Crazzy va puteau infrange mai si spuneti ca "T-J crestea pe spatele vostru"? Ati reusit sa stricati tot ce este frumos in acest joc prin asemenea comportament si acum fiecare se refugiaza unde poate.
Bafta pe harta.
 

DeletedUser31998

Ta trage cineva la raspundere???
Nici macar nu suntem in stare sa ne argumentam postarile. Te-am INTREBAT unde vezi tu ura la noi si argumentat ca era doar din partea voastra ura si deja te simti tras la raspundere??? Trist daca asa intelegem sa purtam un dialog civilizat... impregneaza-l tu cu ... rahat si pe mai departe.
Felicitari pentru limbajul trivial...

Eu am incheiat aceasta tentativa de dialog. Cu voi nu se poate discuta civilizat se pare...

PS: La inceputul razboiului Crazzy erau peste voi la innobilari. Ai nevoie de statistici? Ce frumos este cand le ai salvate si dupa multe luni.
 

DeletedUser

La inceput, bine zis...dar dupa aceea??

Haide mane,ce naiba, posteaza toata arhiva personala :)

Vad ca numai cu mine vorbesti aici, nu vad nici un "voi" ...
 

DeletedUser

Eu zic ca vorbesc si ma exprim mai mult decat civilizat.....tu esti cel care cauta sa faca show pe extern, nu eu...puteai da un pm pe joc,nu sa faci atata tam-tam pe aici ca vezi tu Doamne am cerut invitatie la voi...

Curand nu o sa mai ai cu cine sa te razboiesti si pe extern...iti va fi dor de noi...ne-am intretinut bine pana acum...

Un weekend placut Vali si imi pare rau daca te-ai iritat!


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35230

Felicitari T-J...Tzeboro03 te felicit si pe tine pentru curajul care l-ai avut de a te declara invins..
 

DeletedUser

Apreciez...rog pe cel care a deschis tema s-o inchida...topicul acesta nu isi mai are rostul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus