T-QuaD

  • Autor subiect LatinAlbaiulianXtreme
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

O sa fie un trib nou..dar cu membrii cu experienta de pe lumea 1,4 si 7 ..daca vreti sa veniti va asteptam cu draga inima.tribul se va numii T3rRoR SQuaD si o sa ne mergem in directia Nord-Vest..pt informatii luati legatura cu ONAK de pe lumea 1,4,7 .Nu o sa regretati asta vo zic sigur


asa k va astept cu mic cu mare cum doriti....cel mai important e sa ne distram ca pana la urma urmei e doar un joc :D :)
 

DeletedUser5596

Ma NORD-VESTUL asta o sa fie foarte ocupat,numai bine mergeti in THE WILD WEST....Adica asteptati cateva zile si sa nu fiti chiar in centru si doar acolo la margine in Vestul intunecat
 

DeletedUser

vreau sa adaug k am gasit alta prescurtare kre merge mai bine :T3rRoR..astea fiind spuse va las pe voi sa decideti
 

DeletedUser8906

Mult succes...

Doresc sa iti spun ca pentru a creea un trib de calitate iti trebuie o experienta destul de bogata in "triburile" si un timp liber pe masura.Pe langa aceste "lucruri" mai ai nevoie si de o echipa de minim 5-10 playeri foarte experimentati si care pot sa se implice mult in acest joc.

Oricum , iti urez succes... si multa bafta!
 

DeletedUser

ms experiente ce sa zic de un an joc triburi....dar am si alti membrii mai experimentati decat mine dar nu au atat timp liber sa se ocupe de trib ca mine de aceea o sa intemeiez eu tribul cu in 2 jucatori de pe lumea 1..oricum ms si bafta si tie
 

DeletedUser

No bafta la toti!!Maine ne dam toti intalnire pe iarba de pe harta :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus