T.T.T vs Haiduc

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pacat de el :)) si eu care auzisem ca planuia un atac masiv asupra tribului Knight ..
 

DeletedUser

atat timp cat nu vedem statistici si declaratii oficiale nu credem :D
 

DeletedUser20143

Ia declaratia mea ca fiind oficiala...iar despre statistici,nu o sa ne apucam noi sa postam,poate doar daca posteaza altii cum a fost si cu haiduc.
 

DeletedUser

\
gata? si eu care imi pocneam degetele ... birjareste...

n-ai cu cine,ba..n-ai cu cine...niste..
...niste...cu baterii slabe la claxon:D

on-topic..frumoasa statistica(cred) dar mai frumoasa ar fi daca ati trece haiducii cu rosu si teteteu cu verde ca sunt mai simpatici asa :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

Lasati spamu! :p
ce-a fost in plus am sters fara sa dau sanctiuni ..dar pe viitor..
 

DeletedUser13059

cei cu razboiu asta ?:))) vai si amar va bateti pt 50 sate vai de voi wa ...
 

DeletedUser29126

Cati sustinatori. V-ati luat majorete sa va strige?
Demolatori de barbari care sunteti.
 

DeletedUser20143

OOOO raul ce ai facut te-ai mutat cu cortul aici????


Da ne batem pentru astea...50-100 de sate...cel putin noi nu ne laudam cu 11 cuceriri..


@milosRau....da,avem o echipa intreaga de majorete,cel putin stiu ca nu sunt PROfund..banuiesc ca tu esti....te las,ma duc sa mai innobilez un sat de barbari...e cea mai buna tactica daca vrei sa fii pe primul loc,iei numai sate de barbari...ia incearca si tu..

Ps.am auzit ca poti sa innobilezi satele de barbari numai cu spioni...
 

DeletedUser29126

tancardisto ai grija sa nu iti rupi lancierii in atacuri ca nu asa se curata satele.. satele jucatorilor sunt altfel, pot avea si trupe in ele fetito..nu e ca in Solitaire. Spaima barbarilor, ha:)
 

DeletedUser20143

Mi-ai zis fetito...ce urat..mamica ta stie cum vorbesti???


on topic...nu stiu de ce dar cred ca o sa castige ttt
 

DeletedUser13059

OOOO raul ce ai facut te-ai mutat cu cortul aici????


Da ne batem pentru astea...50-100 de sate...cel putin noi nu ne laudam cu 11 cuceriri..


@milosRau....da,avem o echipa intreaga de majorete,cel putin stiu ca nu sunt PROfund..banuiesc ca tu esti....te las,ma duc sa mai innobilez un sat de barbari...e cea mai buna tactica daca vrei sa fii pe primul loc,iei numai sate de barbari...ia incearca si tu..

Ps.am auzit ca poti sa innobilezi satele de barbari numai cu spioni...



noi ? 50 sate 3 deff 47 atac :)))) daca ar sti dusmanul asta ar fi altceva da na unii sunt orbi =))) oricum multa bafta in razboi daca treaba merge bine o sa o duceti bine mult timp de acum incolo :p
 

DeletedUser20143

Side 1:
Tribes: T.T.T
Players:

Side 2:
Tribes: Haiduc
Players:

Timeframe: 25/09/2009 00:00:00la05/10/2009 07:22:21

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 648
Tabăra 2: 276
Diferență: 372

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 139
Tabăra 2: 12
Diferență: 127

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,150,052
Tabăra 2: 1,886,409
Diferență: 3,263,643

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,282,166
Tabăra 2: 110,986
Diferență: 1,171,180

image.php




Cam asta e situatia din momentul in care a inceput razboiul,din cate poti observa am cucerit ceva mai mult de 11 sate,ba chiar mai mult de 50,pot sa spun si de 100....


Cam asa arata un razboi,si daca voi chiar credeti ca noi jucam pe ofensive numai si innobilam sate de barbari,e problema voastra,au mai zis si altii asta inainte si din cate observ nu au ajuns prea bine,orice ati spune voi TTT-ul domina lumea.
 

DeletedUser

tancardisto ai grija sa nu iti rupi lancierii in atacuri ca nu asa se curata satele.. satele jucatorilor sunt altfel, pot avea si trupe in ele fetito..nu e ca in Solitaire. Spaima barbarilor, ha:)

Spui ca noi luam sate de barbari nu?atunci am si eu o intrebare,cum se face ca ai sate care au SUB 3 k ?:D:D

cei cu razboiu asta ?:))) vai si amar va bateti pt 50 sate vai de voi wa ...

tu din cate observ nu ai nici macar 50 de sate.hai fii sincer,ce ai fi in stare sa faci pt alea 50 de sate? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

vai de capu tai ... Junior Member ! poate ne vedem pe harta daca iti spui si u numele aici .. sa vedem ce mare si tare te crezi si u ... poate vrei sa fi pe lista mea de umiliti la fel ca tribunu ...
 

DeletedUser

vai de capu tai ... Junior Member ! poate ne vedem pe harta daca iti spui si u numele aici .. sa vedem ce mare si tare te crezi si u ... poate vrei sa fi pe lista mea de umiliti la fel ca tribunu ...


Hai lasa-ne, du-te tare.
 

DeletedUser20143

Raul,vreau eu sa fiu pe lista ta de umiliti,chiar crezi ca poti sa ma distrugi cu paladinul???


la 126 de puncte...nu cred ca poti cine stie ce....daca erai asa smecher inca ramaneai pe harta...


on topic..hai t.t.t(tre sa zic si eu ceva on topic nu???)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus