T.T. Vs L.O.D. 2

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

hmm pot sa pariez ca din 24.12.2008 ora 12 pana in 27.12.2008 ora 12-13 triburile L.O.D. si T.T. sunt la egalitate deci T.T. puneti-va pe treaba sa conduceti iar :))
 

DeletedUser

ahahaha :)) Mai stii poate ne da Mos Craciun un sat in pacea asta sa conducem :D
 

DeletedUser2821

Da bravo T.T. .Rainn21 super tare statistica impotriva lor.
Asta este poate cei din LOD nu au avut de fapt nu au destui oameni de valoare dar catziva care ii au sunt buni.
 

DeletedUser

:O:O:O:O:O


superba miscare, superba.... frumos.... :)

acum s-au ars dusmanii vostrii
 

DeletedUser

Pe scurt...voi fii in conducerea WaRooM incepand de azi....ce va fii ramane de vazut ce voi reusi sa realizez aici iara ramane de vazut...
 

DeletedUser

Oarecum....spre surprinderea mea nu a fost nimic prestabilit sau pe val...in 20 de min am luat decizia :)) Cea mai scurta fuziune :))
 

DeletedUser15860

superb gandit...poate ca a fost o decizie luata repede, dar cred ca e una super buna...acum WaRooM aproape a ajund M.T. in clasament...iar daca alianta se mentine vor face legea mult mai clar ca pana acum...
BAFTA WaRooM
 

DeletedUser

putem inchide topicul asta ... nu mai exista razboi TT vs LOD ... TT a plecat capul sub firma Waroom :))) si cica eu fac spam :)))
 

DeletedUser

intrebare ....... razboiul T.T. vs L.O.D. se transforma in Waroom vs L.O.D.? astept un raspuns de la conducerea waroom :)
 

DeletedUser

intrebare ....... razboiul T.T. vs L.O.D. se transforma in Waroom vs L.O.D.? astept un raspuns de la conducerea waroom :)

putem inchide topicul asta va rog ??? nu mai exista un astfel de razboi ...
P.S. frumos rain in 20 de minute te-ai gandit sa renunti la toata munca de cat timp ... juma de an ?? ... foarte frumos doar 20 de minute... daca mai analizai inca vreo 10 minute poate fuziona si MT-ul :))) ... chiar ma intreb ce parere are M.T. -ul :p
 

DeletedUser

intrebare ....... razboiul T.T. vs L.O.D. se transforma in Waroom vs L.O.D.? astept un raspuns de la conducerea waroom :)

Logik ca se va transforma in Waroom Vs L.O.D., cat despre ce a spus dark age...nu am renuntat la munca mea... doar o imbunatatesc..fiecare o vede cum vrea....
 

DeletedUser

P.S. chiar ma intreb ce parere are M.T. -ul :p

Foarte proasta .

Atat am de spus :) Poate mai apar pe extern peste o luna ;))

Later EDIT :
Dupa ce am citit celalalt topic care a fost inchis ... am ajuns la concluzia ca dark-age si Zorro cel mare trebuie ignorati ... sunt doar niste C.T.sS. care nu au ce sa faca ... eu zic sa le ignorati toate postarile pentru ca vor sa faca razboi intre waroom si M.T. si daca o tin tot asa vor reusi ... aveti grije mare cei kre stati pe extern si le cititi toate prostiile ; Eu intru foarte rar pe aici...
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus