T.T. Vs L.O.D.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15982

H@k uk

Pai asa cum face rain pot ajunge si eu printre primi ii inchid contul la krystyan23 si gata incep sa iau pe sate k imi este mai usor *** ele sunt de barbari . Dar cu mine ca seara imi da-ti contul inapoi si cand ajung acasa de la scoala sunt blocat pentru ca ati stat 60 de zile sitter la dink4kbt si ar fi fost frumos sa primesc un msj k am stat mai mult de 60 de zile k eu de unde era sa stiu ca am stat mai mult 60 de zile pe sitter la dink4kbt. Si imi este ciuda deoarece am pierdut 1 an de zile prin interneturi si pe la vecini sa ma joc pe triburile si rain imi inchide contul . Sa nu il ****** de **********.
 

DeletedUser

cum face rainn... cum face rainn... va plangeti ca niste copii la care cineva lea luat acadica din mana. Si cand stati ca sitter schimbativa intre voi si asa nu o sa stea numai 1 persoana pe acelasi cont pentru 2 luni de zile
 

DeletedUser

sunt in NOI nu am legatrura cu razboiul asta ,doar team intrebat cum ai fi reactionat...cred k e mai dulce sa castigi corect
 

DeletedUser15988

nu conteza sa castigi conteaja sa joci corect eu prefer sa ies la margine decat sa fac chestii de genu asta sa ajung sa am 1000 de sate sa fiu pe locul 1 daca stiu ca pe toate le-am luat prin manevre ce rost mai are jocul acesta...?
eu tot nu inteleg o chestia un admin o rezolvat problema un jucator o ramas fara 10 sate si dupa 2 zile sau 1 jumate s-o bagat alt admin sa mai faca si el ce ii trece prin cap sau cel putin ce l-o rugat alte persoane...+sa mai scaota niste sate din lupta L.O.D.-ului cu T.T. +mai tine si 3 conturi blocate sa poata ataca cei din T.T ca nu cumva sa trimit sprijin cei 3 implicati ...
spune tu criss2007 tu ce ai face la o chestie din asta sa fii tu in situatia mea?!?!?!
am cerut in continuu sa mi se deblocheze contu imi mai raspunde adminul asa din cand in cand dar tot nu mil deblocheza eu nu am motive sa ma enervez???

6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .

Exceptie de la regula face o discutie la modul general, fara absolut nici o referire la o anumita persoana (membru al forumului, moderator sau admin) si/sau sanctiune primita. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.

Acesta este un avertisment. Nu o sa inchid deocamdata topicul, insa daca discutiile o sa continue astfel, o sa o fac.

Sper ca o sa tineti cont de avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

motive de enervare ai ca nu iti raspund adminii dar asta nu inseamna ca e vina lui rainn.
Si totusi conturile voastre de ce au fost blocate poate ne poti spune si noua?
 

DeletedUser

Zeitate esti in trib cu mine pe l1 adik AKI ;)) vin si te trag de urechi daca inchizi topicul :D

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Acesta este un avertisment.

:)
 

DeletedUser

Vedeti ca deja ati deviat de la subiect.. Nu iti convine ceva.. ticket frate nu te mai plange pe forum... Poti sa imi pui la tickete cate vrei daca trisez o sa fiu inchis si gta.... Ma iei pe mine cu vrajeli ca am luat satele prin manevre...ce manevre?

Lui razvansil i-am zburat cateva sate cu el online... Ia intrebal unde a fost manevra? Nu vezi ca esti penibil...
 

DeletedUser

Side 1: T.T.

Side 2: L.O.D.

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 41
Tabăra 2: 36
Diferență: 5

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 26
Tabăra 2: 2
Diferență: 24

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 409,452
Tabăra 2: 365,487
Diferență: 43,965

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 258,521
Tabăra 2: 18,991
Diferență: 239,530

image.php
 

DeletedUser

motive de enervare ai ca nu iti raspund adminii dar asta nu inseamna ca e vina lui rainn.
Si totusi conturile voastre de ce au fost blocate poate ne poti spune si noua?

Deci tu latrii de cateva ore bune pe Topicul asta ca suntem invidiosi pe rain si nici macar nu ne citesti posturile.
Daca mi-ai fi citit postul de acum 12 ore ai fi inteles de sunt blocati.
Eu de ce as fi invidios pe rain... nici macar nu joc pe lumea asta stiu insa prea multe si mi se pare pueril cum rain face pe Sfantul pe extern.. cand el este printre singurii Admini banuiti ca ar face prostii..


dink4kbt (in contul caruia vorbesc eu acum.. caci de la el stiu f bine fazele astea..) nu a fost un jucator corect deoarece nu a anuntat prin ticket retragerea sa din joc si nu a numit o persoana care sa stea sa imparta satele lui.. cam necinstit, nu !?
Merita sa piarda 10 sate pentru asta, nu !? Totusi.. nu a obiectat nimic cand s-a intamplat asta pentru ca a incalcat regulamentul si era constient de asta.. chiar daca a facut`o fara intentie.. Dupa aceea nici macar nu a mai intrat pe cont.. si s-a trezit banat permanent.

6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .

Exceptie de la regula face o discutie la modul general, fara absolut nici o referire la o anumita persoana (membru al forumului, moderator sau admin) si/sau sanctiune primita. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.

Acesta este un avertisment.

Inca o discutie legata de admini si topicul este inchis.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Deci tu latrii de cateva ore bune pe Topicul asta ca suntem invidiosi pe rain si nici macar nu ne citesti posturile.
Daca mi-ai fi citit postul de acum 12 ore ai fi inteles de sunt blocati.
Eu de ce as fi invidios pe rain... nici macar nu joc pe lumea asta stiu insa prea multe si mi se pare pueril cum rain face pe Sfantul pe extern.. cand el este printre singurii Admini banuiti ca ar face prostii..



mai opriti`va bine...
rainn21 nu are cum sa blocheze jucatori...
e admin pe toate lumiile dar pe l5 nu....asa ca nu are acces la l5...si chiar daca ar vrea nu ar putea bloca jucatori...

insa nu neg ca stie jmekkerii si stie cand se poate denunta un jucator sa fie blocat su succes....na` treaba lui...

revenind la topic....T.T. ii face praff pe L.O.D....
 

DeletedUser



mai opriti`va bine...
rainn21 nu are cum sa blocheze jucatori...
e admin pe toate lumiile dar pe l5 nu....asa ca nu are acces la l5...si chiar daca ar vrea nu ar putea bloca jucatori...

insa nu neg ca stie jmekkerii si stie cand se poate denunta un jucator sa fie blocat su succes....na` treaba lui...

revenind la topic....T.T. ii face praff pe L.O.D....

Nu am zis nici macar o clipa ca Rain ar fi blocat acele Conturi.. nici nu trebuie sa se implice el.. am zis doar ca nu au facut nici cea mai mica neregularitate pentru a putea fi inchise 1 minute, dapai permanent.


Revenind la topic... da, din pacat LOD o fura foarte rau.

PS : Zeitate, eu nu am facut aluzie la niciun admin/moderator/persoana fizica.. ci am vorbit la modul general.. este o persoana. Daca tu consideri ca sunt in afara regulamentului acestui Forum, imi cer scuze.
 

DeletedUser15424

:) Antagon esti singuru care ne sustine in acest raszboi si iti multumim!!!!!!!:cool::cool::cool:
 

DeletedUser



mai opriti`va bine...
rainn21 nu are cum sa blocheze jucatori...
e admin pe toate lumiile dar pe l5 nu....asa ca nu are acces la l5...si chiar daca ar vrea nu ar putea bloca jucatori...

insa nu neg ca stie jmekkerii si stie cand se poate denunta un jucator sa fie blocat su succes....na` treaba lui...

revenind la topic....T.T. ii face praff pe L.O.D....

E logic sa imi dau seama cand cineva incalca regulamentu dohhhh, doar cu asta ma ocup..


Un cont aflat în sitting poate fi înnobilat în două cazuri. Cazul întâi: cu acordul expres al propietarului.Propietarul contului renuntă la joc şi anunta la sistemul de suport persoana desemnata sa se ocupe de impartirea contului.Satele se vor ceda în maxim 20 de zile. Cazul doi: contul se află în mod de vacantă 60 de zile fără întrerupere a modului de vacanţă. În acest caz se consideră un cont abandonat şi satele se pot ceda. Trupele nu pot fi trimise în atac cu scopul de a goli satele. Ultimul atac trimis de pe cont trebuie să fie mai vechi de doua săptămâni.
Antagon nu stiu daca stii situatia dar cand unu isi descarca toate satele pe tine si dupa aia e inobilat ce zici e un joc corect?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

E logic sa imi dau seama cand cineva incalca regulamentu dohhhh, doar cu asta ma ocup..


Un cont aflat în sitting poate fi înnobilat în două cazuri. Cazul întâi: cu acordul expres al propietarului.Propietarul contului renuntă la joc şi anunta la sistemul de suport persoana desemnata sa se ocupe de impartirea contului.Satele se vor ceda în maxim 20 de zile. Cazul doi: contul se află în mod de vacantă 60 de zile fără întrerupere a modului de vacanţă. În acest caz se consideră un cont abandonat şi satele se pot ceda. Trupele nu pot fi trimise în atac cu scopul de a goli satele. Ultimul atac trimis de pe cont trebuie să fie mai vechi de doua săptămâni.
Antagon nu stiu daca stii situatia dar cand unu isi descarca toate satele pe tine si dupa aia e inobilat ce zici e un joc corect?

Pentru asta a pierdut 10 sate.
Dupa deblocare, nici macar nu a mai intrat pe CONT, intelegi tu asta !?
Cum sa descarge trupele daca nu a intrat nimeni pe CONT nici proprietarul nici sitterul !?
 

DeletedUser

Pentru cei care nu au inteles cum sta situatia trebuie sa fac anumite precizari.
Din L.O.D. au fost lansate o serie de atacuri de pe k43 in regiunea k34 (dupa cate a recunoscut si rainn, destule). Un jucator cu experienta stie foarte bine faptul ca aceste atacuri nu au avut ca obiect innobilarea satelor respective ci doar slabirea apararii din zona respectiva.
Ca raspuns la actiunea noastra, o serie de 4 jucatori activi din aceea zona au fost blocati pentru a preantampina o eventuala innobilare a satelor golite.
Chit ca voi lua un warn sau ban pe forumul extern, insa in toate aceste cazuri a fost vorba de unul si acelasi admin, prieten si coleg al lui rainn. Acesta in 2 cazuri a revenit si a blocat din nou conturile, cu toate ca fusese aplicata o sanctiune de catre alt admin iar contul fusese deblocat.
Nu joc de ieri acest joc si sunt unul dintre primii care au intrat pe serverul romanesc, insa pana acum nu am mai intalnit asa ceva. Cel putin pe extern partea de audit este extrem de drastica, in astfel de situatii luandu-se ban permanent pe server (pot da chiar exemple de admini care au luat ban pe .net).
Pana la solutionarea acestor nereguli, nu voi mai posta nimic in aceasta sectiune deoarece majoritatea care-si dau cu parerea pe aici nu au nici cea mai vaga idee cam ce se intampla in realitate.
 

DeletedUser

Zeitate te rog sa ii banezi cateva zile pe acei jucatori care se leaga de admini si nu stiu ce acuzatii mai fac ... in acest topic nu avem nevoie de oameni care sa ne spuna noua ca avem nu stiu ce cu adminii si le blocam cativa jucatori

Inainte sa va apucati de un joc cititi regulile va rog cei din L.O.D. in special
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cum am specificat de doua ori deja, inca o postare legata de actiunile adminilor, iar acest topic o sa fie inchis. Aceasta a venit.

Topic inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus