T-Train Opera 27

  • Autor subiect DeletedUser41839
  • Data de început

DeletedUser41839

Se mai poate face t-train pe noua opera ?
Ma refer sa tin apasat pe butonul "T" , nu cu acel script
 

DeletedUser20252

Din cate stiu pe noile versiuni de opera nu merge folosit T-Train-ul vechi,ce era pus in setari la preferinte.
Ai putea incerca cu una din versiunile mai vechi.Orice versiune Opera 12.x ar trebui sa fie compatibila cu vechiul t-train.
 

DeletedUser41839

Cand intru pe opera 12x , in joc , tot ecranul imi e plin de variabile , in loc de imaginile propriu zise...
 

DeletedUser

Poti folosi scriptul de Ttrain care se instaleaza in meniul rapid, este in colectie.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Cand intru pe opera 12x , in joc , tot ecranul imi e plin de variabile , in loc de imaginile propriu zise...

Ai incercat o curatare cookies/history la nivel de browser?

Opera 12.x, in principal, nu suporta facilitati html5, nu randeaza pagini etc.....deci anumite facilitati ale jocului, introduse in ultima perioada (chat, notificari etc), nu vor fi disponibile, dar asta nu inseamna ca deformeaza imaginile sau ca adauga diverse altele la nivel de interfata :)
 
Ultima editare:

DeletedUser41839

Ai incercat o curatare cookies/history la nivel de browser?

Opera 12.x, in principal, nu suporta facilitati html5, nu randeaza pagini etc.....deci anumite facilitati ale jocului, introduse in ultima perioada (chat, notificari etc), nu vor fi disponibile, dar asta nu inseamna ca deformeaza imaginile sau ca adauga diverse altele la nivel de interfata :)

Da , ai avut dreptate ....
Era de la cookies....
In orice caz , se pare ca pe opera 27 nu pot folosi T Train....

Multumesc de raspunsuri !
 

DeletedUser

Nu poti folosi varianta cu tasta T dar poti folosi scriptul din colectie care se instaleaza pe cont ca orice alt script ( am scris si mai sus despre el ).
Cod:
javascript:function mif(id,url)
 { return "<iFRAME SRC=\""+url+"\" name=\""+id+"\" width=\"840\" height=\"500\"></iframe>";}
 function mau(name) { 
 return "window.frames['"+name+"'].document.getElementById('troop_confirm_go').click ();"; }
 var url = window.location.href;
 var ifr = "";
 var alink = "";
 for(i=1;i<=5;i++)
 {ifr += mif('name'+i,url);
 alink += mau('name'+i);}
 document.body.innerHTML="<a href=\"javascript:"+alink+"\">Send Attack!</a><br>"+ifr;
 
Sus