-T.Y- & T-J vs fam TITANI

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

chev nu inteleg ce te-ar deranja atata discutia asta :) eu nu iti vad numele in discutiile lor :) cu TY e alta problema la cate greseli a facut stiu ca mi-ai zis sa nu mai imi dau cu parerea dar am si eu dreptul la o replica :D

daca am pune in balanta greselile TY sau greselile voastre ai suferi o mare dezamagire . fiecare priveste faptele din punctul sau de vedere si fiecare are o varianta proprie de a motiva orice actiune a tribului sau . nu stiu daca si tu ai dar eu iti pot demonta orice acuza adusa noua si iti pot demonstra ca voi ati gresit mai mult . daca vrei posteaza problemele sau le discutam pe privat . e bine sa stii ca orice actiune a noastra care v-a deranjat pe voi sau pe altii a fost doar un raspuns catre voi in aceleasi stil in care si voi ne-ati raspuns candva .

o zi frumoasa , poate ne revedem diseara .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38225

Mari jigniri nu au fost,dar cand ai pile,nu conteaza,te baneaza si asa
Ca si cu stergerea de cont in 5 zile cu toate ca aveam CP
Iar nea stirbu a iesit ca ciuperca dupa ploaie
Acum poti sa te afirmi si tu amice

Amice,RETINE! Esti un mediocru care nu stie sa piarda, cat despre partea cu ciupercile, stai linistit..sunt aici de la inceputul lumii, nu te grabi sa judeci persoanele doar fiindca nu au avut anumite conditii propice dezvoltarii. Oricum nu toti joaca pt ei asa cum faci tu...prefer sa am 30 de sate dar sa stiu ca colegii mei se distreaza si ma respecta, decat sa fiu un internist si/sau sa joc doar pt mine si sa nu ajut pe nimeni.

Calitatile tale de conducator au fost dovedite, acum nu poti decat sa incerci sa minti lumea ...insa noi stim cine si ce esti...


O zi buna iti doresc :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39408

stirbule esti pe dinafara,nu stau sa imi bat capul cu altii
merline pai cum cresti tu la oda daca scoti trupele mereu
lasa-le acolo si tu ca sa faci oda sa poti rade de altii ca au milioane de puncte si oda ciuciu
ti-am zis ca doar cu ajutorul nostru ai facut si faci oda
ca din partea ta.....

stirbule am laut sate inamice la greu si la inceputul lumii si la mijloc si la sfarsit
cand am innobilat intern am dat atacuri pentru colegi sa innobileze ei,asadar abtina-te
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25287

merline pai cum cresti tu la oda daca scoti trupele mereu
lasa-le acolo si tu ca sa faci oda sa poti rade de altii ca au milioane de puncte si oda ciuciu
ti-am zis ca doar cu ajutorul nostru ai facut si faci oda

Gore pai din cate stiu eu ODA faci cand ataci pe cineva nu cand esti atacat, daca as lasa trupele in sat la atacurile inutile ale lui godlike s-ar numi ca fac ODD si nu ODA, asadar ce sa inteleg ca si asta era una din scaparile tale ca si cea cu perioada in care se sterge contul? ;)

stirbule am laut sate inamice la greu si la inceputul lumii si la mijloc si la sfarsit
cand am innobilat intern am dat atacuri pentru colegi sa innobileze ei,asadar abtina-te

Bineinteles ca n-ai innobilat intern nimic, satele alea au devenit ale tale de la sine normal :))

Un sfat am pentru tine, se numeste lecitina si se gaseste prin farmacii, cauta-o si serveste-te in voie, din cate vad ai cam mare nevoie de ea :))
De-a dreptul jenant ca un jucator cu pretentiile tale aberante sa aiba atat de putine cunostinte elementare despre acest joc, mai invata gore, mai invata si poate vei sti si tu pe viitor chestii de rutina.
 

DeletedUser38225

Jucator mediocru care joaca numai pt el :D asta esti matale gore,am trecut si eu prin faza asta...prin primele luni de joc, dupa am descoperit ca e mai mult in jocul asta decat lasa la prima vedere.;)
Lasa gore, ce stiu eu? sunt un noob care tocmai acum a prins glas si s-a gandit sa faca pe desteptu.Cum pot eu sa incerc sa ii dau lectii marelui si puternicului gore din titani?:rolleyes:
Si ca sa intelegi ca nu vorbesc din povesti dai click aici internistule si deasemenea tind sa cred ca esti si ipocrit, din moment ce spui ca nu ai luat interene cu atata nonsalanta,desi evident ai facuto :p

Pentru mine esti doar un barbar extins, care in sfarsit a ajuns cum trebuia... un conglomerat de sate de barbari :)
 

DeletedUser25287

Stii ce mi se pare ciudat? interesul sau brusc pentru lumea asta desi el este istorie, si culmea coincidentei chiar azi am primit atacurile de la godlike, ntz, ntz, ntz, nu prea exista bre coincidente pe jocu asta ;)
 

DeletedUser39408

merline depune tichet daca ai dubii
si vezi ca nu am zis ca nu am innobilat intern,i-ati fata ochelari
cat despre stirbu nu am ce zice,el le stie pe toate dar tot in urma mea esti la mai multe capitole
se vede ca nu ma cunoastetinu poti caracteriza un om dupa o lume de joc cu toate ca si aici ati judecat stramb,dar poate ne mai intalnim si pe alte lumi si va schimbati parerea
era si normal ca un inamic sa vorbeasca de rau
rar sa vezi unu ca a vorbit de bine
merline bine ca ti-ai luat avocat ca singur erai cam inghesuit in colturi
 

DeletedUser38225

Esti liber sa parasesti acest forum din moment ce tu nu mai ai treaba cu aceasta lume. Ne vedem pe 24 ;)



P.S. Casa de avocatura "stirbucatalin" va ofera preturi avantajoase si sustineri de orice fel:rolleyes:.Nr de tel 07559537XX.

/End of irony- Hai sictir! :cool:
 

DeletedUser25287

Gore tu habar n-ai despre jocul asta, habar n-ai despre multe aspecte, ai dovedit chiar aici pe extern cu postarile tale de 2 lei si te injosesti singur, asadar chiar nu ai loc aici, chiar esti istorie, si doar pentru faptul ca joci pe contul lui godlike nu inseamna ca ai revenit pe joc, inseamna doar ca ai o obsesie care nu iti face deloc cinste, ba dimpotriva.

SI te rog o singura data, inceteaza cu jignirile la adresa mea sau rog sa fii din nou banat ca oricum incalci regulamentul facandu-ti cont clona asadar nu forta nota, vezi bine ca badarania nu este bineprivita de nimeni si totusi insisti, asta din nou nu iti face in nici un caz cinste.

Cat despre catalin, pai ti-am zis, mai ai de invatat pana sa ajungi la nivelul sau ( si nu, chiar nu este avocatul meu aici, nu am nevoie ) ;)

si vezi ca nu am zis ca nu am innobilat intern,i-ati fata ochelari

Maru te rog editeaza partea marcata, m-am saturat sa fiu injosit astfel, a inceput Emy cu o prostie si acum toti desteptii se gasesc sa faca misto de mine astfel si m-am saturat.
 

DeletedUser

Eu consider ca voi ati inceput sa postati pe langa subiect, si incepeti usor, usor sa va jigniti iar eu nu accept acest lucru.
Daca aveti nelamuriri pentru inchiderea topicului ma puteti contacta pe privat!

Topic inchis!​
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus