-T.Y- & T-J vs fam TITANI

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: -T.Y-, YAKUZA
Side 2:
Tribes: TITANI, TITAN, TITAN., TITAN-, TITAN$

Timeframe: 19/01/2011 00:00:00la22/01/2011 22:01:02

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 414
Tabăra 2: 647
Diferență: 233

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 180
Tabăra 2: 21
Diferență: 159


Side 1:
Tribes: T-J, Delir
Side 2:
Tribes: TITANI, TITAN, TITAN., TITAN-, TITAN$

Timeframe: 19/01/2011 00:00:00la22/01/2011 22:03:44

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 530
Tabăra 2: 647
Diferență: 117

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 197
Tabăra 2: 40
Diferență: 157


Side 1:
Tribes: T-J, Delir, -T.Y-, YAKUZA
Side 2:
Tribes: TITANI, TITAN, TITAN., TITAN-, TITAN$

Timeframe: 19/01/2011 00:00:00la22/01/2011 22:03:44

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 944
Tabăra 2: 647
Diferență: 297

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 377
Tabăra 2: 61
Diferență: 316
 

DeletedUser25287

Chev iti voi raspunde la acele intrebari cand si tu vei admite ca emy a gresit si greseste in continuare cu acea expresie la adresa mea, oricum iarasi ai intors conversatia impotriva mea, si chiar n-am chef acum de alte contre, sunt in minoritate asa ca n-are rost chiar cu orice argumente as veni, asa ca mai bine renunt.

maniax sunt extrem curios unde anume te-am facut eu pe tine ciudat, jur ca mor de curiozitate deoarece daca inca mai stiu sa citesc atunci eu am facut ciudate semnele alea ( adica paranteze si altele care ar imita emoticoanele ), nu pe tine si cred ca si tu stii prea bine asta insa este mai usor sa intorci discutia impotriva mea ca sa iti serveasca scopului tau, cat despre ultima remarca, pai ma abtin.

Astept inca un raspuns de la maru daca mai merita sa mai intru pe aici.
 

DeletedUser

=)))))))) ma doare burta =))))))))

=))))))))))))))))))

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sa va aduc aminite cateva citate din Regulament:

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

1.8. Pentru a depune o plangere impotriva unui alt jucator va rugam sa folositi sistemul intern de suport. Este interzis sa faceti acest lucru pe forum.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".

Respectati-va intre voi, si nu mai incalcati regulamentul!
 

DeletedUser16039

16:07:27
16:07:40
16:07:47
16:07:55
16:08:02


Asta numiti voi trenulet?! =))
Recunosc ca nici mie nu-mi iese intotdeauna, din cauza netului, dar am diferente de maxim 1-2 secunde, nu de aprox un minut. :rolleyes:
 

DeletedUser

Atac asupra ... astăzi la ora 14:53 3:09:12
Atac asupra ... astăzi la ora 14:53 3:09:12
Atac asupra ... astăzi la ora 14:53 3:09:12
Atac asupra ... astăzi la ora 14:53 3:09:12
Atac asupra ... astazi la ora 14:53 3:09:12

asa iti place ?
 

DeletedUser

Atac asupra ... astăzi la ora 14:53 3:09:12
Atac asupra ... astăzi la ora 14:53 3:09:12
Atac asupra ... astăzi la ora 14:53 3:09:12
Atac asupra ... astăzi la ora 14:53 3:09:12
Atac asupra ... astazi la ora 14:53 3:09:12

asa iti place ?

sunt 5 intr-o secunda . tu zici ca dai 4 in 5-10 secunde . mai precis ajungeau in 0.8 secunde toate 5 . happy ?

LE : uita-te cat e ceasul acum si cand ajungeau atacurile
 

DeletedUser16039

nu nu, ma refeream ca am rateuri de o sec. maxim 2. adica durata intre primul si ultimul nobil nu e mai mare de 1- 2 sec :D
E de la net, nu de la mine.
 

DeletedUser16039

Asa am avut azi :
13:45:42:025
13:45:42:310
13:45:42:706
13:45:43:102
 

DeletedUser25287

orice trib are uscaturile lui, nu toti stiu sau au rabdare sa coordoneze atacurile dar asta nu inseamna ca trebuie sa generalizezi, eu unul nu concep un trenulet care sa nu fie tot in aceeasi secunda, e ca si cum ti-ti trimite nobilii la moarte sigura.

Un mic exemplu despre cum imi place mie sa atac, toate atacurile in aceeasi secunda si spargeri si nobili:
atacuri.jpg

Si totusi uneori chiar sa trimiti toti nobilii in aceeasi secunda nu iti garanteaza succesul, iata o surpriza de-a mea pentru un adversar:

sprijinintrenobili2.jpg

Sprijinul ce venea inaintea atacurilor nu erau fuluri si cum adversarul avea multe sate in zona si timp destul sa mai bage curatari iar eu nu aveam cu ce sa blindez la tim ap ales sa resping nobilii pana soseste grosul apararii.
 

DeletedUser

nu ai voie mai mult de 5 atacuri in aceiasi sec...deci ce ai spus tu acolo e o mare vrajeala
 

DeletedUser16039

Scuza-ma merlin, dar eu nu trimit trenulete de la 6 ore distanta :eek:
Maxim o ora, o ora jumate. ;)

nu ai voie mai mult de 5 atacuri in aceiasi sec...deci ce ai spus tu acolo e o mare vrajeala

de pe alte sate se poate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Scuza-ma merlin, dar eu nu trimit trenulete de la 6 ore distanta :eek:
Maxim o ora, o ora jumate. ;)

da de la 20-25 de ore ce zici=))))?


asta era planul lui bunicu sa elibereze sate de la noi apoi sa atace de la 20-25 de ore cu nobili plus un full in fata bun plan nu:)))?
 

DeletedUser25287

nu ai voie mai mult de 5 atacuri in aceiasi sec...deci ce ai spus tu acolo e o mare vrajeala

Emy, bineinteles ca nu este voie mai mult de 5 atacuri de la acelasi sat in aceeasi secunda, insa ce este acolo sunt de la mai multe sate de atac de-ale mele, daca te vei uita vei vedea ca satele mele chiar au emblema SR la numele lor cu toate, atacurile au fost pe pe cineva din LGF, nu pot insa pune printul complet care ar arata fiecare atac de la ce sat este trimis si nici nu vreau sa dau nume ca nu ar fi corect si as dezvalui informatii pe care nu vreau, oricum tu poti crede ce doresti, mie mi s-ar parea o prostie sa falsific o poza ca sa ma dau zmeu.

Scuza-ma merlin, dar eu nu trimit trenulete de la 6 ore distanta :eek:
Maxim o ora, o ora jumate. ;)

De acord cu tine, trenuletul insa era trimis de adversar ( nu voi da nume ca nu e corect ) nu de mine asadar nu ai de ce sa ma acuzi pe mine pentru cele 6 ore.
 

DeletedUser

e si tu acum...mai ales la treaba cu zmeul

mai bine trimiti 4 full cu un nobil in cap si esti mai sigur asa
 

DeletedUser16039

Am inteles Merlin. Era vorba de atacul asupra ta, nu m-am referit la tine. Am zis doar ca eu nu fac asa ceva.
Si da, metoda pe care o folosesti tu e eficienta, cred ca majoritatea o folosesc. Sau in cazul unui atac organizat ca lumea, poti opta si pt 4-5 fakeuri cu catapulte in aceeasi secunda si apoi nobilii in trenulet, pt a deruta adversarul.
Insa de cele mai multe ori, adversarul e deja depasit psihic cand vede nr mare de atacuri. O spun din proprie experienta. :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus