-T.Y- & T-J vs fam TITANI

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ciudat!
Pacat ca nu o sa aflu niciodata cum se sfarseste!

Ce sa spun!
Bafta!
 

DeletedUser33089

DeletedUser38225

nu in TY tati ci ' la dusmani' ca au plecat in toate triburile

Au plecat la dusmani intr-adevar, la dusmani din T.Y, care au luat si ei cate 1,2...13,14 ca "sa isi intareasca fortele":rolleyes:
chev amice, esti un lider bun,pana la un punct, dupa acel punct bunatatea ta se transforma in lacomie si implicit in dezastru tribului tau. Vei vedea ca ce au facut in titani asa o sa faca si in T.Y, istoria se va repeta, jucatori buni vor da stergere iar leprele o sa icnerce sa fuga din nou.

Tineti minte vorbele lui socrate "nebuni adesea se dovedesc profeti" :)
 

DeletedUser39153

inainte,cam akm 6-7 luni eu eram in The Syndycate.si am fuzionat cu M.K. .styu ce buni is si rup pe toti care sunt in TITAN
 

DeletedUser

Au plecat la dusmani intr-adevar, la dusmani din T.Y, care au luat si ei cate 1,2...13,14 ca "sa isi intareasca fortele":rolleyes:
chev amice, esti un lider bun,pana la un punct, dupa acel punct bunatatea ta se transforma in lacomie si implicit in dezastru tribului tau. Vei vedea ca ce au facut in titani asa o sa faca si in T.Y, istoria se va repeta, jucatori buni vor da stergere iar leprele o sa icnerce sa fuga din nou.

Tineti minte vorbele lui socrate "nebuni adesea se dovedesc profeti" :)

stiu si ai mare dreptate desi faci despre mine niste afirmatii fara sa ma cunosti . pentru propria ta informare , nu punctele ma intereseaza , nu numarul membrilor in trib ci altele . nu sunt de acord cu ceea ce fac colegii mei . nu sunt de acord cu toate acele veniri ( nu cu toate 19 ) . funny nu ? lumea 19-19 veniri in trib :( am zis 1-2-3-5 dar nu 19 . facusem o harta cu unii care ne avantajau dar nu lipiti de mongol ( carora le cer scuze aici ) . din pacate unii din colegii mei ( si asta le-am spus-o si lor ) au transformat TY in Titanii . Daca cineva a crezut ca vor disparea de pe lumea 19 uite ca sunt contrazisi ,Titanii supravietuiesc prin noi . noi suntem Titanii reloaded :( de ce continui sa joc si nu renunt ? pentru ca sunt foarte multi in trib care au muncit sa ajunga unde sunt si sa aiba conturile pe care le au si daca as renunta eu ar face-o si ei si nu le pot face asta . stiu ca m-ar urma , prin renuntarea la lumea 19 sau in alt trib dar chiar de-ar vrea ei eu nu pot sa ii fac sa renunte la munca de atata timp . eu ma las de innobilarile rosii si ma apuc de interne masiv atata timp cat voi mai juca aici . macar satisfactia punctelor sa o am daca cea a unui istoric superb al propriului trib pe TW imi este rapita . sper doar ca timpul sa nu imi dea dreptate in ceea ce gandesc in aceste momente .
in orice caz cei ce acum rad de TY pentru inregimentarile pe care le-a facut sunt indreptatiti sa o faca . in acelasi timp eu ma cam retrag de pe acest forum , nu ma mai consider reprezentantul TY . nu al acestui TY de acum . voi mai posta dar sporadic si nu pe teme legate de TY .

imi cer scuze daca ofensez pe cineva prin aceste cuvinte . nu am intentia de a jigni pe cineva .


Maru , inchide te rog tema , Titanii in cinstea carora am deschis aceasta tema nu mai exista , au aparut altii noi .

Va pupa Chevyx :*

felicitari mongol si lgf pt ca voi 2 triburi 'micute' ati tinut piept cu brio titanilor . felicitari tj pentru locul 1 la agresori .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36118

Haha chevyx :) .Mai luati si de la noi si abia astept sa vad ce iti mai zic prietenii pe forum :)
 

DeletedUser

noobi de la voi ca tine care zic ( citez aproximativ ) 'boul vrea sa imi ia satul de la 80 ore' fara sa stie ca nobilul merge 58 ore pe lumea 19 nu vom lua . noobi de la voi care zic ca daca nu ai zid se anuleaza bonusul de noapte nu vom lua . ramai in tribu' tau tinere .
 

DeletedUser

n-am pretentia sa ma crezi . in seara asta iau ultimul sat rosu si primul sat intern dupa nu stiu cate luni de zile .

succes
 

DeletedUser38225

nu sunt de acord cu ceea ce fac colegii mei . nu sunt de acord cu toate acele veniri
din pacate unii din colegii mei ( si asta le-am spus-o si lor ) au transformat TY in Titanii
Te inteleg, tu ca intemeietor al T.Y nu ai nimic de zis celor din conducere/recrutatorilor...ei doar isi fac de cap, in timp ce tu esti legat cu mainile la spate si obligat sa vezi.
Acum ca m-am lamurit, chiar simpatizez cu cauza ta si as vrea sa va ajut cu ceva strangeri de fonduri, atacuri, interne, ce vreti voi.....
/END OF IRONY


Fii serios chev, asuma-ti raspunderea pt faptele tale si ale tribului tau, daor esti intemeietorul :)
 

DeletedUser36118

noobi de la voi ca tine care zic ( citez aproximativ ) 'boul vrea sa imi ia satul de la 80 ore' fara sa stie ca nobilul merge 58 ore pe lumea 19 nu vom lua . noobi de la voi care zic ca daca nu ai zid se anuleaza bonusul de noapte nu vom lua . ramai in tribu' tau tinere .

eu am zis ca vrea sa imi ia satul de la 80 de ore ? cred ca glumesti :)). Scoate-ti punga de billa din cap sa auzi mai bine. Daca esti asa mare zmeu dc nu mi-ai luat nici un sat ?:)
 

DeletedUser

tinere viteaz , in primul rand in fata mea fa sluj . in al 2 lea rand ai doar 2 sate langa mine si daca te ducea bibilica observai ca eu nu sunt axat pe zona aia . in al 3 lea rand daca ma observai pe tw vedeai ca intotdeauna am avut sate unde a fost harta rosie ( nu 2-3 ca tine ) dar tu nu stii sa aduci si ceva care sa iti sustina afirmatiile . daca tu vrei neaparat iti iau si tie ca sa-ti dispara ranjetul noob din coltul gurii
 

DeletedUser38225

sunt destul de sigur ca daca vroiai, puteai sa faci diferenta dintre titanici T.Y si razboinici T.Y, la fel ca si colegi tai ai preferat varianta usoara titanici T.Y
 

DeletedUser38225

De acord, dar stii foarte bine ca actionat la timp, se putea evita situatia neplacuta. Vorba romanului "asta e, las-o asa" vedem ce ne rezerva viitorul pe parcurs. Bafta in continuare... la tot ceea ce faceti si/sau va propuneti sa faceti :p
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: -T.Y-
Side 2:
Tribes: ~MK~, M~K, TITAN, TITAN-, TITAN$, TITANS, NUTS

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 6,658
Tabăra 2: 16,746
Diferență: 10,088

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,417
Tabăra 2: 338
Diferență: 1,079

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 56,220,144
Tabăra 2: 118,873,995
Diferență: 62,653,851

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13,199,430
Tabăra 2: 2,989,394
Diferență: 10,210,036

chart
 

DeletedUser38225

Side 1:
Tribes: T-J, Delir
Side 2:
Tribes: M~K, ~MK~, TITAN, TITAN-, TITAN$, TITANS, NUTS, NoA

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,181
Tabăra 2: 5,180
Diferență: 999

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,019
Tabăra 2: 168
Diferență: 851

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 37,503,659
Tabăra 2: 39,238,234
Diferență: 1,734,575

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,703,482
Tabăra 2: 1,632,343
Diferență: 8,071,139

chart





Go Go Animatilor :D :p
 

DeletedUser

@stirbucatalin pe data de 19.01.2011 a inceput razboiul, asta este adevarata statistica:

Side 1:
Tribes: T-J, Delir
Side 2:
Tribes: M~K, ~MK~, TITAN, TITAN-, TITAN$, NoA
Players: Tzberro03

Timeframe: 19/01/2011 08:00:00la20/02/2011 12:37:07

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,278
Tabăra 2: 191
Diferență: 1,087

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,275,852
Tabăra 2: 1,858,586
Diferență: 10,417,266

chart
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus