-T.Y- & T-J vs fam TITANI

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17105

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

ai grija la limbajul folosit si la jigniri te rog
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25287

Gore ai nevoie cumva de vacanta si aici pe extern? fii mai retinut ca nu voi mai inghiti jignirile tale ca pana acum.

In rest, exista o zicala rade ciob de oala sparta, aduci tribul intr-un razboi care practic s-a dovedit a fi fatal ( cel cu TJ ) apoi ca semn de mare lider ce te afli dai stergere, mai ai tupeul sa ma acuzi pe mine? sau este nevoie sa iti spun ce cred majoritatea titanilor care au avut conducere despre tine? parerea mea este ca ar fi mai bine pentru tine sa o lasam balta aici, gaseste-ti alta victima a imaturitatii tale.

LE: in sfarsit... multumesc marusk89.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25287

cam tarziu cuclici, oricum nu e spam ce am zis eu, nu are cum atata timp cat am multumit moderatorului pentru editarea unei postari jignitoare la adresa mea.
 

DeletedUser17105

EDITAT TT

Pentru nemultumiri la adresa mea te rog sa apelezi la sistemul de suport., iar pentru alte neclaritati te rog sa ma contactezi pe privat.

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:))

fratilor e doar un joc...la urma urmei nu castigati nimic...poate niste nervi..puneti pasiune in jocu asta..nu ma injurati..unu castiga altu pierde si asa merge treaba...dar tot timpu e loc de reborn:D revenim noi
 

DeletedUser38225

Dragul meu "titan" , invata sa pierzi, sa respecti, sa te joci, sa te bucuri de un joc si abia apoi cauta-ne. Pana atunci DNFD! Urasc oameni ca tine care se cred buricu pamantului,iar atunci cand sunt adusi cu picioarele pe pamant, ei tot o tin in suferinta lor de "profesionisti".


P.S. imi cer scuze pt offtopicul meu, dar nu m-am putut abtine.
 

DeletedUser39408

Mari jigniri nu au fost,dar cand ai pile,nu conteaza,te baneaza si asa
Ca si cu stergerea de cont in 5 zile cu toate ca aveam CP
Iar nea stirbu a iesit ca ciuperca dupa ploaie
Acum poti sa te afirmi si tu amice


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39408

EDITAT TT


Daca aveti probleme cu modul meu de a da avertismente sau ban-uri va rog sa apelati cu incredere la sistemul de suport, sau puteti sa imi scrieti pe privat ce va deranjeaza.
Unde erati dumneavoastra pe subiect mai sus?..nu erati
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

chill mei juniorii, make love :D
s'o precipitat asa zis dialogul, nicio problema...avem de'acum incolo de discutat la object, nu?
who's the one? cum, necum este....deci, sa spargem bubita si sa barfim :)
 

DeletedUser39408

Gore ai nevoie cumva de vacanta si aici pe extern? fii mai retinut ca nu voi mai inghiti jignirile tale ca pana acum.

In rest, exista o zicala rade ciob de oala sparta, aduci tribul intr-un razboi care practic s-a dovedit a fi fatal ( cel cu TJ ) apoi ca semn de mare lider ce te afli dai stergere, mai ai tupeul sa ma acuzi pe mine? sau este nevoie sa iti spun ce cred majoritatea titanilor care au avut conducere despre tine? parerea mea este ca ar fi mai bine pentru tine sa o lasam balta aici, gaseste-ti alta victima a imaturitatii tale.

LE: in sfarsit... multumesc marusk89.

Nu zice in sfarsit ca nu ai cum sa scapi de mine:)
Majoritatea titanilor?Te referi la s.r.-isti vostri?
T-J stie mai bine de ce s-a intamplat acest razboi,ne-a tras-o si ei si ty dar e meritul lor
A reusit sa pacaleasca conducerea titanilor cu fuziunea lor cu god,eu nu am vrut,am cedat dupa o saptamana ca sa nu fiu singurul care nu a fost de acord ca sa aibe ce ma invinuiasca pe viitor.
Stergere am dat ca nu puteam sa joc langa lasii care fug la inamici....pentru ce imi mai pierdeam timpul?
Ca sa vad cum va duceti voi in t-j?Apropo,ti-au dat drepturi;)?
Asa ca merline nu te da mare la apa mica,cat despre ioji nu te compara cu el,daca erai mai activ erai langa el in aceiasi oala cu el
Dar asta face parte din joc,unii prefera sate inamice,altii sate parasite sau innobilari interne....nu poti sta in top 20 fara asemenea criterii
maruska acum sper ca am fost on topic si nu am jignit
 

DeletedUser25287

Salutari stimate domn gore.

Hai sa luam pe capitole afirmatiile tale gresite ( folosesc totusi un cuvant mult mai civilizat decat ai putea fi tu capabil sa o faci ):

Mari jigniri nu au fost,dar cand ai pile,nu conteaza,te baneaza si asa..

Pile? tu ai ideie despre ce vorbesti? pa fa tu pe altii prosti, idioti, si alte cuvinte din astea academice si te mai intrebi apoi de ce iei ban, exista o chestiune numita regulament pe care tu ai incalcat-o.

Ca si cu stergerea de cont in 5 zile cu toate ca aveam CP

Esti un jucator care ridica pretentii de lider si totusi nu stii ca atunci cand dai stergere cont nu conteaza daca ai sau nu premium, stergerea va avea loc in 5 zile? Interesant, pai atunci mai studiaza ca mai ai de invatat, deoarece tu asta ai facut, ai dat stergere si negarea nu o face mai putin adevarat.

Iar nea stirbu a iesit ca ciuperca dupa ploaie
Acum poti sa te afirmi si tu amice

Catalin e mai lider decat vei fi tu vreodata de departe.

Majoritatea titanilor?Te referi la s.r.-isti vostri?

Am zis titani cu conducere, nu tin minte ca cei din SR sa fi avut conducere in titani, stii tu mai bine cine a avut conducere, eu refuz sa dau nume aici tocmai pentru a evita alte discutii, dar sa fii convins ca este adevarat, n-am de gand sa mint pentru asa ceva.

T-J stie mai bine de ce s-a intamplat acest razboi,ne-a tras-o si ei si ty dar e meritul lor
A reusit sa pacaleasca conducerea titanilor cu fuziunea lor cu god,eu nu am vrut,am cedat dupa o saptamana ca sa nu fiu singurul care nu a fost de acord ca sa aibe ce ma invinuiasca pe viitor.

Vorbe, vorbe, si iarasi vorbe, dupa razboi multi viteji se arata, sunt convins ca si tu cunosti aceasta zicala, ce se pare ca te caracterizeaza, nu are nici un rost sa rastalmacesti cele petrecute in trecut, tribul TJ este poate cel mai respectabil trib la momentul asta de pe lumea 19, bunele mele relatii cu ei tin inca de pe vremea ~~SR~~, pe cand aveam alianta cu ei, am vazut atunci ca este un trib care are o conducere matura si cu care te poti intelege astfel ca am pastrat legatura cu ei, voi insa dupa fuziunea cu MK si aparitia titanilor ( ma refer la cei din conducere ) ati dedus si pretins ca lumea 19 este a voastra, veti obliga pe toata lumea sa fuzioneze cu voi si astfel 19 va fi prima lume inchisa pe .ro dar uite ca visele marete sunt uneori prea marete, nu poti obliga un trib sa fuzioneze cu voi si voi practic asta ati facut, ati amenintat cu razboiul daca nu se fuzioneaza cu voi, si nu doar pe ei ( nu are sens sa negi devreme ce eu stiu mai bine ), asadar tribul TJ s-a dovedit a fi imposibil de intimidat si cumulat cu felul tau de a vorbi ( care uneori pare ca tu nu realizezi ce spui ), foarte jignitor, te-ai adresat lor nu o singura data intr-un mod, hai sa-i zic neplacut, asadar da gore, tu esti unul din principalii vinovati ai razboiului cu TJ, despre TY nu discut.

Stergere am dat ca nu puteam sa joc langa lasii care fug la inamici....pentru ce imi mai pierdeam timpul?
Ca sa vad cum va duceti voi in t-j?Apropo,ti-au dat drepturi?

Dragule tu ai dat stergere inainte sa plece careva din k65 pe undeva asa ca astea-s doar alte vorbe care au ca scop sa justifice actiunile tale, dar care de fapt nu prea au justificare, si bineinteles ca nu am cerut drepturi in TJ, oricare din colegii de acolo iti pot confirma asta, pot la fel de bine sa joc si fara drepturi.

Asa ca merline nu te da mare la apa mica,cat despre ioji nu te compara cu el,daca erai mai activ erai langa el in aceiasi oala cu el

Aici m-ai cam bagat in ceata deoarece nu prea se intelege ce vrei de fapt sa spui, insa daca este sa fie comparatie cu loji:
Ioji1968
Puncte: 5.524.168
Loc: 1
Inamici învinşi: 5.672.877 (507.

A reusit in sfarsit sa aiba si el mai multi inamici invinsi decat punte, wow asta e chiar o realizare pentru el n-am ce zice, Ce ziceai tu gore? comparatie intre mine si el? ma faci sa rad :))

In concluzie se pare ca ai fost de fapt pe langa subiect cam 80-90% din mesajele tale, asa ca am un sfat, vezi-ti de jocul pe alte lumi, aici esti istorie.
 

DeletedUser

Nu zice in sfarsit ca nu ai cum sa scapi de mine:)
Majoritatea titanilor?Te referi la s.r.-isti vostri?
T-J stie mai bine de ce s-a intamplat acest razboi,ne-a tras-o si ei si ty dar e meritul lor
A reusit sa pacaleasca conducerea titanilor cu fuziunea lor cu god,eu nu am vrut,am cedat dupa o saptamana ca sa nu fiu singurul care nu a fost de acord ca sa aibe ce ma invinuiasca pe viitor.
Stergere am dat ca nu puteam sa joc langa lasii care fug la inamici....pentru ce imi mai pierdeam timpul?
Ca sa vad cum va duceti voi in t-j?Apropo,ti-au dat drepturi;)?
Asa ca merline nu te da mare la apa mica,cat despre ioji nu te compara cu el,daca erai mai activ erai langa el in aceiasi oala cu el
Dar asta face parte din joc,unii prefera sate inamice,altii sate parasite sau innobilari interne....nu poti sta in top 20 fara asemenea criterii
maruska acum sper ca am fost on topic si nu am jignit

Total gresit , razboiul vi l-ati facut singuri urmandu-va planul de a inchide lumea prin fuziuni . Drept dovada ca nici acum dupa atata timp nu ati renuntat la ideea asta ( ma refer la cei ramasi pe harta dintre voi ) , inca vin mesaje dinspre voi in care propuneti fuziuni . Si cel mai funny e ca in fiecare mesaj este deja celebra fraza : impreuna vom inchide lumea .
Noi ty nu vrem sa o inchidem , jucam doar pentru fun . O dovada o reprezinta satele de 38 puncte ale marelui bunic .
Ty si Tj nu v-au lucrat pe la spate ci au avut o reactie normala si asteptata in urma actiunilor voastre de-a lungul timpului .

Aici m-ai cam bagat in ceata deoarece nu prea se intelege ce vrei de fapt sa spui, insa daca este sa fie comparatie cu loji:
Ioji1968
Puncte: 5.524.168
Loc: 1
Inamici învinşi: 5.672.877 (507.

A reusit in sfarsit sa aiba si el mai multi inamici invinsi decat punte, wow asta e chiar o realizare pentru el n-am ce zice, Ce ziceai tu gore? comparatie intre mine si el? ma faci sa rad :))


merline ai aproape dublu oda fata de el dar tot nu ai ce te lauda . daca la agresori tu ai un + la innobilari acel + este de partea lui . nici el nu arata ca stie jocul foarte bine dar nici tu , cu cateva zeci de atacuri sterile nu rezolvi nimic . nu-mi veni te rog cu un raspuns din ala profund gen 'atac pentru colegi' ca nu te cred si te vei jigni singur .

daca cineva isi inchipuie ca innobilarea lui HorusAnubis este un succes in joc pentru tine ar fi bine sa stie si ca ati fost colegi de trib pe l11 http://ro.twstats.com/ro11/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=861368 si ca si acolo nu este vorba decat despre o cedare de sate

ce vreau eu de fapt sa spun este ca nu tu ar trebui sa apreciezi cat de bun sau de slab este ioji atata timp cat nici tu nu ai vreo realizare in jocul asta . sunt altii care sunt indreptatiti sa o faca dar nu tu .

multe succesuri
 

DeletedUser25287

dragul meu chevix nu voi raspunde decat la chestiunea legata de horus anubis:

Da, este adevarat, HorusAnubis a fost in SR pe 11 a venit din PH o data cu fuziunea aceea, insa ulterior a plecat in NOA cu alti cativa membrii colegi de-ai lui din PH astfel incat numai respect si amicitie nu era intre noi la intalnirea pe harta lumii 19, am fost fericit sa ii curat toate satele, si da exact asta am facut, intai i-am curatat satele toate apoi l-am innobilat eu si balgary, daca nu crezi e doar problema ta si nu imi pasa.

La restul, sincer sa fiu tu poti sa crezi exact ce doresti, imi pasa extrem de putin, spre deloc.

Multe succesuri si tie.
 

DeletedUser39408

merlin are mai multa oda decat ioji e si normal,l-am mai fortat noi sa atace ca altfel nu stiu cat avea daca avea
merline zici de conducerea titanilor,care?
aia care sunt in alte triburi?
si se pare ca daca tu erai conducator te-ai fi dus la inamici,in schimb eu am preferat retragerea
nu a plecat nimeni de pe langa mine
pai trebuia sa stau pana o va face?
hai sa fim seriosi,era doar o chestiune de timp
oricum nu conteaza,ma bucur ca stai ca un las in trib inamic,oricum tu nu puteai sta la noi ca oricum nu atacai t-j ca voi va intelegeti bine
de fapt mereu ai fost un om care mergeai pe toate fronturile,deci nici nu ma mir ca ai ajuns unde ai ajuns
era de stiut,nu puteam sa renunti la 300 de sate
te durea inima
inca nu stii sa pierzi cu fruntea sus,continui sa joci pe unde apuci,nu conteaza numai sa poti juca si sa te poti fali probabil pe alte lumi cu punctajul tau(doar cu punctajul)

cat despre avertismentele repetate care le-am luat nu au fost toate pe bune,dar ma rog,nu ma afecteaza cu nimic
 

DeletedUser

merlin innobilarile tale nu sunt problema mea , nu sunt genul care se uita cine ce a mai innobilat si apoi apreciaza calitatea de jucator a respectivilor . intentia mea a fost doar de a-ti arata inca o data dupa ce am mai facut-o de cateva ori in trecut ca nu tu trebuie sa arunci cu pietre . are cine . te rog ca pe viitor sa nu mai incluzi TY sau vreunul din membrii TY in disputele tale cu fostii tai colegi .
 

DeletedUser39408

lasa-l chevix,e suparat,conducerea titanilor ii demoleaza cladirile :)
 

DeletedUser33089

chev nu inteleg ce te-ar deranja atata discutia asta :) eu nu iti vad numele in discutiile lor :) cu TY e alta problema la cate greseli a facut stiu ca mi-ai zis sa nu mai imi dau cu parerea dar am si eu dreptul la o replica :D
 

DeletedUser25287

merlin innobilarile tale nu sunt problema mea , nu sunt genul care se uita cine ce a mai innobilat si apoi apreciaza calitatea de jucator a respectivilor . intentia mea a fost doar de a-ti arata inca o data dupa ce am mai facut-o de cateva ori in trecut ca nu tu trebuie sa arunci cu pietre . are cine . te rog ca pe viitor sa nu mai incluzi TY sau vreunul din membrii TY in disputele tale cu fostii tai colegi .

Chevix te asigur ca intentia mea nu este aceea de a arunca cu pietre sau a defaima tribul TY in sine, nu eu l-=am adus pe loji in discutie ci gore eu doar m-am aparat lucru care de altfel oricine l-ar fi facut, daca tu ai inteles ca as fi tendentios in ceea ce priveste tribul tau atunci permite-mi sa iti spun ca te inseli, nu am eu dreptul si nici intentia sa va judec, eu doar am raspuns unei provocari care nu prea are legatura cu voi, daca totusi asa s-a inteles atunci iti prezint scuzele mele.

Da gore, mi s-au daramat ceva cladiri, vaaai la noapte nu mai dorm, voi avea cosmar dupa cosmar, fii serios, maaare scofala, se fac la loc, totusi ceva bun iese si din asta, mai cresc si eu la ODD :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus