-T.Y- vs Die.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Titlu Tribul Terror of Yakuza a declarat război tribului Die.!
Expediat 08.12.11 12:19:27
Tribul este acum în război cu Die.!

Nume război: ati refuzat

Declaraţie:
pentru ca ati refuzat sa dati in TJ alaturi de noi . nu vad rostul diplomatiei ce de faptnu este alianta cu mai mult pna.
nu ajutati cu atac , nu ajutati cu sprijin.

doar stati si asteptati sa ne tocam noi trupele in timp ce voi va intariti granita cu noi.

va mai arde si de glume proaste . formati triburi fantoma si ne dati razboi .
daca tot ati vrut razboi na razboi. bafta
....
 

DeletedUser

ce prostie..nu stiti deloc sa faceti jocul mai placut :(...parca lumea 19 ar avea sloganul:toti impotriva unuia ...
 

DeletedUser

nup sloganul este altu... Daca ai gresit suporta consecintele...
 

DeletedUser

nu e asa...nu s-ar potrivi...eu nu ma uit aici doar la ty vs tj,se,die...ci si la titani vs all:))) in mom de fata pot spune ca cei mai lasi sunt cei din die...eu asa cred...die cu ty=juma de harta...se cu tj juma de harta..era normal sa fie juma vs juma..nu 3 pe 1;)
 

DeletedUser

atata timp cat ty a aruncat cu venin peste tot isi merita soarta...
 

DeletedUser

intr-un fel are dreptate efemeract , die-tj-se = doar cate un singur razboi / trib . insa ty are 2 din cauza lui si a prietenului lui , nu are ce reprosa nimanui
 

DeletedUser

nu e asa...nu s-ar potrivi...eu nu ma uit aici doar la ty vs tj,se,die...ci si la titani vs all:))) in mom de fata pot spune ca cei mai lasi sunt cei din die...eu asa cred...die cu ty=juma de harta...se cu tj juma de harta..era normal sa fie juma vs juma..nu 3 pe 1;)


te inseli . die are razboi ... cu oldman cica ;)

10+
 

DeletedUser

numa' oameni de stiinta, brucani si mame omizi p'aici. mi'am propus sa nu va raspund si n'am s'o fac. va invit in schimb sa aruncati un ochi asupra statisticilor, a hartilor si a clasamentului L19 inca de la inceputuri si pana in prezent, apoi sa judecati Die.
iertat sa'mi fie, daca dupa aproape doi ani de dispute, inainte de a ne decide incotro o vom lua, am gandit sa ofer colegilor mei, un decembrie linistit, atat cat se poate (judecand dupa marea de "gri" oferita cadeaux cu atata generozitate de catre prieteni, evident).

o seara calduroasa va doresc!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sorine , daca ai ceva sa imi reprosezi fa-o , nu te ascunde dupa cuvinte . nu poti spune ca n-am fost generos , am activat 120 pp doar ca sa golesc satele . dar hai sa incheiem aici discutia despre generozitate , vrei ? la fel si cu apropourile cu o mica tenta de repros .
idem
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

departe de mine, pacatele mele...ce'as avea sa'ti reprosez? ti'am scris, nu mi'ai raspuns, te'am sunat pe tel, nici atat. lasi in urma ta 1500 barbare, desi stim amandoi ca se putea rezolva si altfel. Ai procedat exemplar, te felicit, cum Dumnezeu sa'ti reprosez ceva??!!
 

DeletedUser

m-ai sunat ? cand ti-am cerut nr tau nu mi l-ai dat iar eu din pacate nu raspund la numerele necunoscute sorine
si nu se putea rezolva altfel si stii de ce ? pentru ca eu ( si cei veniti cu mine din ty ) nu as fi atacat ty niciodata chiar si cu mesaje in care eram facut prost sau se legau de mama cei 2 crai de la sud de die iar tu nu vroiai sa dam in tj . ai vreun motiv pentru care ar fi trebuit sa continui sa joc ? deci lasand siter nu tot la innobilare se ajungea ? satele sunt goale , ori pe siter ori barbar tot dracul ala e . hai sa incheiem discutia aici , daca vrei continuam pe pm , n-a chef sa fac publice chestiile astea .
ps : ce nu stii tu e ca nu m-am retras doar din cauza plictiselii de pe 19 ci nu mai joc deloc in momentul asta triburile .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

no1here presupun ca tu faci acele triburi fantoma,de ai postat primul pe aici

die cu ty nu au razboi,asta e tot ce conteaza momentan.

apropo,,,tot eu sunt de vina pentru razboiul cu t-j si S~E

ca tot eu am injurat conducerea s~e apoi m`am luat la cearta cu t-j pentru 2 inactivi atacati de ei,DA NA EU SUNT ALA RAUL CARE O INCEPUT RAZBOI CU EI APOI AM LASAT TOTUL BALTA!
 

DeletedUser

08.12.
12:19 Tribul -T.Y- a declarat război împotriva tribului.

08.12.
15:15 -T.Y- a propus tribului pacea.

o fo razboiul de 100 min, puteti inchide :cool:
 

DeletedUser

no1here presupun ca tu faci acele triburi fantoma,de ai postat primul pe aici

die cu ty nu au razboi,asta e tot ce conteaza momentan.

apropo,,,tot eu sunt de vina pentru razboiul cu t-j si S~E

ca tot eu am injurat conducerea s~e apoi m`am luat la cearta cu t-j pentru 2 inactivi atacati de ei,DA NA EU SUNT ALA RAUL CARE O INCEPUT RAZBOI CU EI APOI AM LASAT TOTUL BALTA!

sunt cu tine in trib ..lol
cum naiba sa dau war la ty ?
 

DeletedUser

maddox123 astăzi la ora 19:05
FRATILOR CASCATI OCHII SI CITITI DE 10 ORI UN MESAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
S-A BAGAT LA INTERNE [player]MADMAX2001[/player] NICIDECUM [player]MADDOX123[/player].
SUNT REZERVAT PE JUMATATE, SI O GRAMADA DE ATACURI PE MINE.
CE MAMA NAIBI? NU STITI SA CITITI? MAI MERGETI INCA ODATA LA SCOALA.

titlul :ati facut romana cu femeia de serviciu?

dovada ca sunt in ty ..vai ce am mai ras :))
 

DeletedUser

Generalu09 astăzi la ora 20:46
[player]efemeract[/player] ,[player]ChampionKnight[/player] si [player]Madmax2001[/player] sunt cei blocati de admini si probabil vor devenii sate de barbari, rezervati satele si nu atacati pana nu se barbarizeaza , trebuie rezervate toate ca sa nu ne incurcam cu cei din [ally]DIE.[/ally] care in curand vor avea si ei 2500 de barbare, deci daca aveti un sat ale celor 3 langa voi rezervati si asteptati

apropo .. nu ti-se pare ciudat ca conturile astea se intampla sa fie blocate de admini fix acum cand sa fost data declaratie de razboi la die.


fac pariu ca blocarile astea sunt razbunarea celor din die, pt haosul creat de ty.

CAM MARE ***NCIDENTA.. nu crezi ?
 

DeletedUser

nu nu esti din ty,sunt spioni cel mai probabil

presupun ca acum ar trebui sa facem war cu die,va e frica cumva ca va declara die razboi:))))?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus