-T.Y- vs Die.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

desteptule sunt ortopedul...cel real nu ala de imi sta pe cont .
george.vai tu imprastiat mai esti
 

DeletedUser

no1here, nu stiu cine esti, dar poate spui sar'na la intrare, dai bascuta aia scamosata jos din caput si cel mai important, nu vorbesti neintrebat.
as putea sa'ti spun eu ce e ciudat. ciudat este ca esti tuns frantuzeste, ai unghiutele netaiate si nu manci tot din castronel.
in rest esti un scenarist perfect, ai putea face o poala de banuti, cat pt un cameon cu baclavale.
pofta buna!

LE: asa, ai prins din zbor :D
 

DeletedUser

cu mancatori de barbari nu **.
se gasi sa comenteze tipu ce a crescut in inamici invinsi atacand barbari.
lol.
stati ca niste lasi cu granitele inchise.
cu pretextul ca aveti razboi cu oldman.. tribulet micut ..ce daca v-ati pune serios pe el ar disparea rapid.
 

DeletedUser

si efe nu ma supara ca intru pe orto ..schimb parola si dau delete. si dupa mine da si spaceblood , ady80, vasim..lista continua si sa vedem atunci ce mai faci tu cu ce mai ramane in TY
 

DeletedUser

mai bine de barbari decat de altceva, nu specific ca's un delicat.
skol. suferinta maxima. parerile tale nu merita atentia mea, esti tot atat de interesant ca si un caine calare pe'o gaina...
say cheese
 

DeletedUser

efe atat de disperati am devenit ?


09.12.
22:30 Tribul s-a aliat acum cu RUSTIC.
 

DeletedUser

tu nu aveai niste barbare de curatat ?
o da stai ca ai in cateva zile vreo 2500 de sate..de la conturile acelea banate din ty .oho ai de lucru nu gluma

ai ramas fara barbare de rupt si ati depus astora tichet ...?
:))
 

DeletedUser

contu meu nu va pierde niciun sat
e o facatura,eu nu am intrat niciodata pe acele conturi pot si demostra asta prin simplu fapt..ca adm nu imi pot gasi ip meu pe cele 2 conturi banate...deci la ce am fost eu banat ca nu inteleg?
 

DeletedUser

ba da, am deja atacuri pe toate 1500.
daca ai vreo urma de simpatie pt cei din TY, mergi sanatos, le faci mai mult rau decat bine. Datorita celor suferinzi ca tine, fara identitate, dar analisti din umbra si atotstiutori, au ajuns unde au ajuns. sectiunea caterinta e o bojdeuca mai sus.
somn usor!
 

DeletedUser

contu meu nu va pierde niciun sat
e o facatura,eu nu am intrat niciodata pe acele conturi pot si demostra asta prin simplu fapt..ca adm nu imi pot gasi ip meu pe cele 2 conturi banate...deci la ce am fost eu banat ca nu inteleg?

mai nu stiu ce ai facut. dar de blocat nu te blocau daca nu gaseau ceva..exista proxy ,rutere si mai stiu eu ce porcari pt a nu aparea acelasi ip.
dar nu sunt atat de praf admini sa nu te prinda. daca ai calcat pe bec si te purica cum trebuie .te arde.

acuma nu stiu care e faza la tine si conturile astea.
 

DeletedUser

si faptul ca ai 2 conturi pe efe si emy .. nu te face prea credibil in situatia de fata.

norocu tau ca nu tea prins si cu ala
 

DeletedUser

sa lasam asta pentru alta data . cica lilistm e atacata de barbari , poate confirma cineva ? ;)
 

DeletedUser

=)))))))

buni barbari astia.....adm nu rasp de doua zile george:)))

nu e tare?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus