-T.Y- vs Fam ~1~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

baubaudrg în data de 23.10. la ora 21:28
Am rugamintea ca cine nu este la granita cu dusmanii si au trupe de aparare sa mi trimita si mie sprijin permanent pe sate .. vreau sa incercam sa blindam satele de la granita nu doar pe ale mele ci a toti colegilor de la granita si noi vom incerca sa dominam granita si dusmanul .. depinde foarte mult de voi cei care nu aveti treaba cu granita .. daca trimiteti sprijin este bine pt toata lumea .. In caz contrar voi renunta la aceasta lume si voi da stergere cont .. daca vreti sa fim puternici si sa dominam zonele noastre veti lua legatura cu cei de la granita .. daca nu vor trece de noi usor si vor ajunge si la voi .. chiar daca veti pleca de aici satele voastre tot la ei ajung .. cu toate astea va zic LUPTATI CU ONOARE si fiti UNITI INDIFERENT DE MOTIVE !!!

O seara buna tuturor si vreau sa vad rezultate .. cu respect, [player]baubaudrg[/player]
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: -T.Y-, YAKUZA
Side 2:
Tribes: ~1~, ~2~, ~3~, ~4~

Timeframe: de la 21/10/2010 00:00:00 pana la 24/10/2010 23:59:59


chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 440
Tabăra 2: 68
Diferență: 372



1703
12612
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai eu doar imi felicit adversarii,nu membrii tribului -T.Y- sau academia acestuia..sa nu ne da-m prea mari si tari:)
 

DeletedUser

da , se stie : settings , delete account , password , mass delete , next world
 

DeletedUser

Pacat ca nu avem cu cine lupta...ma bate gandul sa dau si eu stergere cont,poate asa iau si ei ceva sate nu?:)
 

DeletedUser

pai si el e de-al nostru puski .... s-a refugiat dincolo ca vea si el conducere si nu-i dam :D
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Nu e neaparat de joc vorba Chevyx....:D

Ontopic: Văd că îi cam dominaţi pe cei din 1...felicitări! ;)
 

DeletedUser

Fratioare,lasa-ma cu prietenii,ca am patit-o cu cel mai bun prieten,deacuma doar amici,mai jos de amici:).Eu is de-a lui mama, chevy..:D

Puski,nu-mi dau seama ce vrei sa zici..
 

DeletedUser

total gresit . ii innobilam extern :D

ms puski , ms :)

giuly , treci pe cont si ataca lasa externul
 

DeletedUser

ba da dar pe privat ( dupa ce a pierdut azi un sat si e pe cale sa ne mai dea 2 , a mai pierdut vreo 15 sate de aparare nu mai are timp.......asa fac toti , cauta motive ; si ce lectii imi dadea cand era in Insane )
LE : noua ne-ar face o mare bucurie , ne vor trebui mai putini nobili :D


baubaudrg astăzi la ora 13:53
Buna ziua .. vreau sa va anunt ca ma voi lasa de acest joc deoarece nu mai am nici timp si a devenit o pierdere de timp acest joc .. din pacate nici pana acum nu a sarit nimeni ori cu sprijin ori sa atacam impreuna .. asta este unul din principalele motive pt care ma las .. imi pare rau ca nu ati avut vointa sa luptam organizat si cu cap .. ati facut un mare bors si din pacate a venit si clipa asta cand tribul nu va mai rezista mult .. toate respectele mele pt gigi care a incercat sa faca ceva dar nu are cu cine .. un sfat gigi lasa te de acest joc stupid si traieste ti viata ..

Cine vrea satele sa ma anunte azi .. aveti timp pana la ora 20:00 dupa care voi da stergere cont .. deja am atacuri peste suta asa ca nu mai aveti mult timp ..

Cei care stau la caldurica .. ce pot sa va spun nu meritati acest trib .. concediati si innobilati ori de voi ori de usman .. pacat am ramas cu multe dezamagiri de pe aceasta lume ..

O zi buna tuturor si incercati sa va traiti viata personala nu asta virtuala .. nu aveti nici un beneficiu ..




Side 1:
Tribes: -T.Y-, YAKUZA
Side 2:
Tribes: ~1~, ~2~, ~3~, ~4~

Timeframe: 21/10/2010 00:00:00la26/10/2010 17:10:03

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 796
Tabăra 2: 270
Diferență: 526

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 546
Tabăra 2: 82
Diferență: 464
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25287

Chev, ce le faceti bre, e macel fratioare acolo, ba nu, asta e genocid :)))

Felicitarile mele;)
 

DeletedUser34110

Sa vedeti God-ul ce vaicarile au scos,mor de ras...
Merlin,faci o vraja sa dau si eu stergere?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus