-T.Y- vs Fam ~1~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

-T.Y- multumeste celor din ~1~ pentru numele ales pe l22 ( are o semnificatie aparte pentru voi ) :)
 

DeletedUser

1.nu am sters niciun post.
2.nu vorbesc de ultimul timp, ci de statisticile de dinainte de razboi.
3.cine e acel jucator care te-a sunat sa-ti ceara sa incetezi razboiul?
4.pai stai ca daca o luam asa si voi erati aliati cu die.si noi aveam probleme cu ei, deci e acelasi lucru.
5. cate sate ati luat de la noi din trib dupa ce abia le cucerisem? cu tot cu planificator comun
6.voi cati jucatori ati luat de la noi in mod intentionat?
7.nu stiu de problema cu canceru, nu comentez
8.hai sa-ti spun un lucru, gigig are un cuvant de spus in orice trib ar fi.intemeietor era nailui, gigig conducator.din lipsa de intemeietor l-au bagat pe el.dar in trib nu s-a tinut cont de asta.sunt multi care aparent nu au functii, dar au un cuvant de spus.
8. :)) ramona e jucator de weekend.chiar mie mi-a spus ca pleaca din trib chiar daca pierde 15(15 nu 25)sate pt ca prieteniin ei ii vor da alte 25(oare cum???) satele care i s-au cerut au fost cele care le luase de la noi.acelasi lucru valabil pt toti cei 3.danutelu a fugit din cauza atacurilor, imediat ce a primit sprijin, a iesit.nu exista innobilari pe sub mana.vrei sa spui ca tu ii tii pe cei inactivi in trib pana ii innobileaza altii? dupa 7 zile, sau galben repetat, bye-bye!! ce vrei mai mult de atat?
 

DeletedUser

numele de pe 22 nu are legatura cu ce crezi tu.aminteste-ti cum se chema ~1~la inceput
 

DeletedUser

1.nu am sters niciun post.
2.nu vorbesc de ultimul timp, ci de statisticile de dinainte de razboi.
3.cine e acel jucator care te-a sunat sa-ti ceara sa incetezi razboiul?
4.pai stai ca daca o luam asa si voi erati aliati cu die.si noi aveam probleme cu ei, deci e acelasi lucru.
5. cate sate ati luat de la noi din trib dupa ce abia le cucerisem? cu tot cu planificator comun
6.voi cati jucatori ati luat de la noi in mod intentionat?
7.nu stiu de problema cu canceru, nu comentez
8.hai sa-ti spun un lucru, gigig are un cuvant de spus in orice trib ar fi.intemeietor era nailui, gigig conducator.din lipsa de intemeietor l-au bagat pe el.dar in trib nu s-a tinut cont de asta.sunt multi care aparent nu au functii, dar au un cuvant de spus.
8. :)) ramona e jucator de weekend.chiar mie mi-a spus ca pleaca din trib chiar daca pierde 15(15 nu 25)sate pt ca prieteniin ei ii vor da alte 25(oare cum???) satele care i s-au cerut au fost cele care le luase de la noi.acelasi lucru valabil pt toti cei 3.danutelu a fugit din cauza atacurilor, imediat ce a primit sprijin, a iesit.nu exista innobilari pe sub mana.vrei sa spui ca tu ii tii pe cei inactivi in trib pana ii innobileaza altii? dupa 7 zile, sau galben repetat, bye-bye!! ce vrei mai mult de atat?

1. dimineata ( in jur de ora 10.30 ) ai avut un post destul de stufos pe care l-ai sters ( iar pt ca eu a trebuit sa fac un drum nu am apucat sa-ti dau quote la el si sa-ti raspund atunci ; incepusem sa o fac dar a trebuit sa plec la modul ' hai acum ' )
2. statisticile de dinainte ce ? ca v-am luat sate ? eu sa fie sanatos , in ultimele luni ale aliantei am luat orice sat asupra caruia aveam rezervare . mai clar zis nu-mi pasa de rezervarile voastre interioare si ati fost avertizati despre asta ) . aveam rezervare ? fie si doar pentru a nu fi innobilat de voi si a-l farma in continuare dar aveam . in lipsa unor rezervari comune dpdv al meu totul se rezuma la o nerespectare de rezervari ( desi eram constient ca era mai bine sa va las pe voi sa il cresteti cum am facut-o la multi altii )
3. da circulara in trib si vei afla . poate . + ca deja hotarase el ca vine la noi in 2 saptamani dupa ce poate schimba adresa de mail a contuli ( oare eu eram de acord sa vina , asta s-a intrebat ? )
4. si daca eram aliati cu die ce ? si voi erati cu yakuza sau gmny si nu v-am reprosat asta . chiar v-am oferit solutia ca rezervarile pe barbari sa se faca pe un forum comun , solutie pe care insasi marele intemeietor a refuzat-o
5. vezi punctul 2 . de ex pe 1 dintre cele luate de mine droopy ( vezi tw ) a pierdut 98k trupe de aparare intr-o zi pt ca a bagat sprijin pe sat fara zid si fara religie ( barbarii , cei mai aprigi adversari ai vostri )
6. pe cine am luat eu de la voi ? ramona si mai cine ? concret nu vorbe in vant .
7. ..........
8. multi si ...tot degeaba . fara rost . ca jucator mie mi-a aratat ca este zero . ca conducere toti ai vostri cei care au innobilat pe sub mana ( cearta cu droopy ) sunt tot zero . :D
9. nu i s-a spus ca ii vor da prietenii sate in locul celor luate de voi ( cele 25 cerute ) ci ca le va recupera tot de la voi din cele aflate intre noi . ceea ce s-a si intamplat . in afara de asassin care ii lasase ei satele vezi ce sate a mai luat . exact cum i-am zis , de la voi :)
10. danutelu trebuia sa vina la noi o data cu ramona . eu i-am zis sa nu faca pasul atunci ci mai tarziu , ii spun eu cum . pentru el era si normal sa faca asta , voi nu va puteti apara satele aflate in zona dominata de voi dar pe ale lui ?


chiar nu conteaza cum se numea 1 la inceput . voi insa ati asigurat numelui ~1~ traducerea de ' ultimul ' nu primul cum v-ati dorit . iar daca nov vreti voi sa semnifice luna in care a fost infiintat totodata va semnifica si luna in care ati realizat esecul total pe lumea 19 . ;)


just in case , 1 la inceput nu s-a numit in nici un fel pt ca familia numerelor s-a nascut dintr-o fuziune .


LE : statisticle pe care le vezi pe primele pagini nu sunt ' dintotdeauna ' ci din 21.10.2010 ora 00.00 de cand a inceput innobilarea externa . eu am anuntat ca incepe de la ora 8 dar voi ati atacat de la ora 00 deja
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

asta nu-i atac beton . ce fac gigig , nightwatch , nailui , cristonooza si ceilalti e pregatirea de mass delete . se incheie un razboi usor , dezolant chiar prin usurimea cu care s-au luat sate cu cei mai slabi adversari posibili . in maretul trib se pare ca nu a auzit nimeni de sprijin la secunda , atac de recuperare .....


LE : cum recruteaza marele intemeietor gigig


tu ai impresia ca m-am nascut ieri? chestia asta se obtine intr-un singur fel
 

DeletedUser

bun raspuns . daca taceai filozof ramaneai

ca face taticu , merge farmul ?
 

DeletedUser

du-te mah si te culca! habar nu ai despre ce **.cine trebuia sa inteleaga, a inteles.in primul rand, ** frumos..
pt interesul tau personal nu sunt blonda
 

DeletedUser

pacat de tine,ca nu stii cu cine vorbesti dar te mai astept pe pm;)
 

DeletedUser

emy fetita asta care zice ca nu-i blonda desi nu avem de unde sa stim realul vrea sa zica poate ca sunt recrutari date de mine pentru a-i discredita noobul de tatic . fata mea , chiar esti blonda zau . uita-te la ce trupe de recrutau in sat si la ce trupe erau cand a fost satul innobilat . te mai poti uita si la ora raportului si a print screenului ( daca tu astepti sa se uite ora la tine ................. ) . e grele nene , grele rau
 

DeletedUser

sa revenim on topic

1703
12612

http://ro.twstats.com/ro19/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=1703
http://ro.twstats.com/ro19/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=12612
 

DeletedUser

Sa va readuc aminte ceva important:

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Asadar aveti grija.

O zi faina!
 

DeletedUser

nu era necesar sa intervi si tu maru...ca iar nu iti mai intra nimeni pe forum....cred ca se vorbesre destul de respectos ptr sec 21:)

iar acum cand suntem la sfarsitul fam ~1~ ce putem spune...ca sa nu jignesc pe nimeni se putea mai bine -T.Y-:)))
 

DeletedUser

desi statistica nu mai e reala , 2 tribulete din familie au disparut , la fel si cativa playerasi au sters conturile , unii au fugit in live ...a aparut 'eroi ' sau ' why~?~ ' ......mai sunt playeri fara trib ........ poate imi gasesc timp sa fac una reala maine

Side 1:
Tribes: -T.Y-, YAKUZA
Side 2:
Tribes: ~1~, ~3~, Why~?~, Live., Live.M, EROI

Timeframe: 21/10/2010 00:00:00 pana la06/11/2010 21:11:39

Cuceriri totale:


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,152 :D
Tabăra 2: 126
Diferență: 1,026:D

chart


se putea emy , sigur ca da . deja a inceput sa intervina plictiseala . un razboi ...amarat :)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus