-T.Y- vs Fam ~1~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser37681

Nu vedeti ca tribul 1 nu mai joaca ? ce statistici sunt alea ? va dati mari ca atacati sate goale si jucatori inactivi .. buna asta...defapt scuzew la asta va pricepeti.
Si cum putem juca contra adminilor.....cine nu stie .....
Apropo atacurile pe voi au fost in masa ca sa scapam de trupe .. nu vedeti ca am atacat si cu apararea ...? sau asta nu spuneti ..
Am dat atacuri sa termin trupele ....
Fratilor tribul 1 nu mai joaca ...:d deci imi pare rau ..voi va dati mari degeaba :))

Chevyx o intrebare am si eu ...In afara de triburi si red tube ce pasiuni mai ai ? :))
Vedeti in dreapta sus la poza postata de el mai sus#61 05.11.2010, 15:11:39 sau uitati-va la poza ce urmeaza :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37682

Uitativa la aceasta poza postata chiar de el.E dea dreptul ... Nam vazut om ca asta dupa ce ca esti cum esti stai naibii in banca ta...

44659217.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37681

:))) ce faci toata ziua in casa ? :p
un sfat ...iesi si tu cu fete ..:D
 

DeletedUser

real ce zici tu doar partial . nu mai jucati de 3 zile ( v-a luat cam mult sa va dati seama ca sunteti terminati ; de fapt asa ati fost de mult timp) . acum ati ajuns in stadiul in care cautati motive si dati vina pe altii pentru nereusita voastra aka adminii . mai multe multiconturi ati avut voi decat noi ( fl@rion , dma10 , georgeviorel , nailui , adycoco nichidarnico si altii )

Chevyx o intrebare am si eu ...In afara de triburi si red tube ce pasiuni mai ai ? :))
Vedeti in dreapta sus la poza postata de el mai sus#61 05.11.2010, 15:11:39 sau uitati-va la poza ce urmeaza :))

na ca acu ai mai descoperit si tu una care te va atrage mai mult decat triburile :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pastreaza situl . iti va folosi , vei mai uita de esecuri cu ajutorul lui

le .ms de sfat , am sa-l urmez
 

DeletedUser

2 feluri de oameni . unii zic ca nu se uita iar altii inghit in sec . tu ' inghiti ' in sec ?
 

DeletedUser

taticu ... de-a fi eu singurul care s-a uitat vreodata pe vreun site as mai zice sa imi pese de voi . decat sa ma uit la pagina 5 pe furis ca voi ......ati gasit motiv sa schimbati subiectul . recunoasteti-va esecul si pierderea de timp din prea putin pretioasa viata si dati-i inainte pe l22 cu noul trib caruia i-ati pus numele in cinstea noastra . NOIEMBRIE : luna in care dispareti ca trib/jucatori pe l19 . va mai ramane sa ne copiati poza de la profil ca sa fie oda clara 100%
 

DeletedUser37681

dami o poza cu tine ca promit ca o pun la profilu tribului ..:))
 

DeletedUser37682

Noiembrie provine din luna in care a fost infiintat tribul,Februarie a fost primul nostru nume pe lumea 19 pentru ca a fost facut in luna februarie.Dar ce sa mai zic....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu el sta pe femei nu pe scaun facand e.....a :D si tu faci la fel ? tu ce saituri vizitezi bomba9 ?

chiar nu are relevanta asta . pt unii inca sunt subiecte tabu , daca s-ar face un sondaj 99% ar zice ca nu sau uitat nicodata la filme 3x printre care si voi dar care acum se bucura in sinea lor ca au descoperit si ei un site misto . deja a inceput sa curga saliva pe forum asta , stergeti-va la gurita .

cert e ca ati fost un trib slab , poate cel mai slab de pe l19 . sunteti primul trib ( cei ce au fost in feb urmati de cei din mt cu care ati facut 1 ) care au trimis la margine toti barbarii dintre voi . cred ca va si atacau nu-i asa ? poate veti avea bafta pe 22 , poate ... desi la cum ati aratat ca stii sa jucati nu cred . oricum la margine e liniste mai multa decat langa centrul hartii ce ati cautat voi acolo nu imi pot explica .

Noiembrie provine din luna in care a fost infiintat tribul,Februarie a fost primul nostru nume pe lumea 19 pentru ca a fsot facut in luna februarie.Dar ce sa mai zic....

veti avea 2 amintiri cu numele asta :
luna infiintarii
luna esecului

mai este ceva de adaugat ? nu cred .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37681

Uite ai ramas in amintirea noastra si pe lumea 22 am denumit un sat cu numele tau pentru a ramane vesnic langa noi ...satul se numeste Chevyx Armasarul ... :))
 

DeletedUser37681

Bla bla bla ... ce sti tu de tribul 1 ...zine ceva istorie si dupa aceea mai discutam
 

DeletedUser

Da spor la sate de barbari :))

chiar ma bucur ca raman mii de barbari in urma voastra . asta pentru ca desi acum cateva luni va tot ziceam ( supercainelui ) sa nu mai luati barbarii ca vom plange dupa resurse la vit 1 voi va dadeati batmani si imi serveati mereu replica ' lasa ca stim si noi sa jucam nu doar tu ' . ati dovedit cum stiti sa jucati . nu stiu cum din toate triburile toti inactivii sunt la voi dar asa cum in rl cautam scuze sau vinovati pentru esecuri de ce nu am face-o si intr-o lume virtuala ?

ma bucur ca mi-ai dedicat numele satului dar nu ai decat 1 ma , 1 amarat de 300 pct . daca vei pune si unui copil numele dupa userul meu iti voi da 10 pp
 

DeletedUser

o data ce v-am tras-o cred ca fustite aveti voi ;)

era bine daca vorbeati din 21.10 pana acum nu acum cand ne-ati facut cadou cateva sute de barbari . kinderi doar , nimic mai mult .


app , chestia facuta de gigig cu fl@rian nu a facut altceva decat sa-mi dea un ultim motiv sa rup alianta . razboiul era pregatit deja de ceva timp . :D asa se intampla cand vrei sa ai toata harta bleu , se inroseste .


LE : pacat ca nu am am mesajele in care ma ruga dma10 sa stabilim o strategie de dezvoltare comuna :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37681

ce p.. esti tu nu sti ca noi stiam de planurile vostre ? crezi ca noi nu stim ca erati pregatiti de razboi ...
Cui iai traso tu ma ? mie unu nu .. apropo esti pe invers de leai traso ?
Nu am facut cadou nimik.
 

DeletedUser

stiati pe dracu ma , nu stiati nimic . cum se pot numi satele alea goale si mass delete-ul daca nu cadouri ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus