-T.Y- vs Fam ~1~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".

concret cum l-am stricat noi , prin ruperea aliantei ? triburile este un joc de razboi nu 1 pacifist cum ati fi vrut voi prin aliantele alea cu triburi cu care nu aveati granita deloc ( gen rotits )
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: YAKUZA
Side 2:
Tribes: ~1~

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 338
Tabăra 2: 821
Diferență: 483

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 69
Tabăra 2: 9
Diferență: 60

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,179,650
Tabăra 2: 5,905,203
Diferență: 3,725,553

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 606,389
Tabăra 2: 70,210
Diferență: 536,179

chart



hai ca e buna treaba=)))))
 

DeletedUser

emy , nu mai corespunde cu realitatea . unii au fugit in live , altii si-au facut propriul trib , unii in cmk , in yakuza . altii sunt fara trib sau au dat delete . e o munca prea mare sa ii luam pe toti in calcul si sa facem una conforma cu realul . mai aproape de adevar ar fi sa vedem cuceririle noastre totale in timpul asta pt ca n-am avut mai mult de 100 barbari sau interne ( de fapt stii ca sectiunea de interne face mucegai pana se ia un sat de acolo )

1900 sate avem noi si yakuza din 21.10 , daca scadem cu indulgenta 100 ( interne + barbari ) si inca vreo 250 luate de ei sau recuperate ar ramane 1550 + pt noi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Aici,liniste si pace,chev,te rog,pune o statistica,sa vedem,poate ne-au ajuns prietenii nostri.:)
 

DeletedUser

crezi ca n-am ce face sa stau 3 zile sa o fac ? da-o naiba de statistica ca iar ma cearta cristinuta daca mai scriu pe undeva ' innobilare externa ' :D vezi la noi pe forum cati au sters contul , mai vezi cati au schimbat tribul ....real ar fi undeva la peste 1600 sate in mai putin de 3 saptamani ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai,aveai si tu de lucru,nu mai trimite-ai nobilii..1600?atat,trebuie sa muncim mai mult...
 

DeletedUser

Tribuletele astea din marea familie au disparut in fix 3 saptamani de razboi , ~1~ sau men of value :) si man of valor :) asa cum pompos se intitulau si-au aratat valoarea lor ca jucatori contra altor jucatori ( contra barbarilor nu le-o putem tagadui , a fost primul lor razboi ) zona lor de pe harta fiind prima de pe lumea 19 in care au disparut barbarii ( furati de extraterestrii probabil ) ei fiind al 2 lea trib pe care -T.Y- l-a facut sa dispara :(:(:( . Pana terminam de curatat harta de jucatorii ramasi din celebra familie asteptam propuneri pentru locul 3 :) :) :)

Le uram succes pe lumea 22 cu noul trib ce poarta un nume cu 2 semnificatii pentru ei :
- luna infiintarii
- luna esecului pe l19 ;)

Va multumim pentru distractia oferita !

Maru inchide te rog tema asta , nu isi mai are rostul acum .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da era prea bun=))))

la atacat m@ny odata apoi a cerut indurare in Die. cum sa il mai atacam?
 

DeletedUser

pe celtul de ce nu ati putut sa il curatati? era prea bun ?

poate ca era bun,poate ca nu era.nu esti tu in masura sa comentezi.tu ar trebui sa fii multumit braziliene ca ai scapat la timp cand ai plecat in gmny de frica lui gogu si a lui victoras.asa ca ciocu mic
 

DeletedUser36118

poate ca era bun,poate ca nu era.nu esti tu in masura sa comentezi.tu ar trebui sa fii multumit braziliene ca ai scapat la timp cand ai plecat in gmny de frica lui gogu si a lui victoras.asa ca ciocu mic

Bineinteles ca am plecat cand am vazut ca in ~1~ nu se poate face treaba. drept urmare in 3 saptamani i-a terminat TY
 

DeletedUser

ma indoiesc la cati inamici invinsi a facut.

oricum e o problema care nu priveste GMNY , nu crezi ? poate va privea si pe voi daca v-ati fi luptat cu ei dar cum conducatorii tai vroiau sa inceapa un razboi cu ei prin a le trece academiile la dusmani in conditiile in care 2 si 4 nu mai existau , 3 avea cativa jucatori ....drept dovada ca 3 inca exista aproape de voi

nu ca-i iau apararea lui celtul dar vroiam sa vad cati ai facut tu

Ca agresor
23 celtul [Die.] 7,78 Mio.
681 Brazilianu 23 [GMNY] 1,30 Mio.
Ca apărător
74 celtul [Die.] 5,41 Mio.
1718 Brazilianu 23 [GMNY] 315.343
 

DeletedUser36118

Stai linistit ca recuperez in seara asta.. noroc cu sebyus222 ca ma ajuta sa fac inamici invinsi dar cam goale satele speram sa fac mai mult..
 

DeletedUser

Stai linistit ca recuperez in seara asta.. noroc cu sebyus222 ca ma ajuta sa fac inamici invinsi dar cam goale satele speram sa fac mai mult..

asa-i , noroc cu el . sau norocul lui ca-l ataca ....... si a pierdut doar un sat in 2 zile . daca te ajuta cu ceva iti amintesc de satele alea cu numele ' profesorul '

LE : e ceva ce te intereseaza
http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=27117&page=12
http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=27117&page=13

abtine-te te rog . nu-mi aminti cum atacati din tabara cu 3 nobili doar sau chiar si fara . te rog , vreau sa ma duc la meci nu sa rad aici de voi !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de celtu am avut eu grija , sia spart vreo 20 de full pe mine =)) si eu iam rupt vreo 10 de aparare :D


intrebarea mea e alta , de ce noi trebuia sa avem grija de toti aia mari din -1- ??? si voi cei din die nati putut macar sal scoateti pe celtu care era in milocu vostru ???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

razvane , celtul aka familia numerelor erau prieteni ma cu gmny ( brazilianul a fost in marea familie si a fugit in gmny cand s-a dat die la el ) . ai uitat ca ~1~ baga deff peste tot contra noastra ? pe multi i-am lasat fara sprijin , poate nu au vazut ce scrie la profilul nostru :

Voi cresteti satele , de trupe ne vom ocupa noi !


AMIN !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus