T.Y vs S-E

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mai bine incepeau baietii un joc mario,parerea mea....dupa furtuna vine vreme buna,have fun:)))

in loc de imperiul sudului va fi satucul sudului:)))
 

DeletedUser

pfui ...... ce statistici urate ai mai pus =)) cum iti permiti asa ceva ??? asta ce inseamna ca t-y pierde ??? mda .... probabil in s-e asa se vede =)))


mai nou azi si maine o sa piarda cei din s-e vreo 1000 de ful sio sa ia vreo 3-4 sate =))))


colegi din s-e , nu vati ales tinta bine , eu si ortopedu nu suntem internisti ;) asa ca munciti pt acele sate , 1000 de atacuri sparte ca sa iei 3-4 sae , si alea ce credeti ??? o sa dam la recuperare =))))))))))))


nu vati gasit razboiu potrivit =)))



si raspuns pt cresto si conducerea s-e . oana si bitzi au venit la noi datorita nepasarii voastre pt ei , nu iati sprijinit , nu iati ajutat , si nau venit la noi sa joace , ci sa ne dea satele moca ;)


ma interesa doar ultima parte din mesaj..
dargul meu, bitzie de cand a plecat din titani era tot pe sitter, iar la un moment dat a zis ca se lasa de joc, s-a inceput impartirea satelor iar voi vazand planificatorul, ati inceput sa-l atacati si sa luati sate...pentru noi toti este o panarama de copil care ar face bine sa puna mana pe carte ca habar n-are sa scrie corect un mesaj;
la ora actuala nu este el pe cont 100%...
cat despre zeranex:)):)) niciodata, dar nicodata n-o sa-l puteti scoate de pe harta:D
 

DeletedUser

2wn02de.jpg



http://ro.twstats.com/ro19/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=1750636

http://ro.twstats.com/ro19/index.php?page=player&mode=conquers&id=1750636&type=lose&pn=-1
 

DeletedUser

mincinosi astia din s~E

lumea ne uraste:))

creto vazui la alta tema
ceva de genu bomba cate sate ai pierdut ieir

eu te intreb pe tine cate sate ati pierdut in 5 zile:))


si inca ceva voi majoritatea satelor pe care le luatii nu ne intereseaza k65 si ce mai e pe k64 in mij vostru

pe cand noi va luam sate din granita hai succese
 

DeletedUser

2eantwy.jpg


cresto spune-i prietenului tau 'cresto' ca am pierdut 1 singur ieri pe 17 in conditiile in care intre orele 10 si 20 nu am fost on pe cont fiind plecat la un gratar . 2 am pierdut sambata pe 16 si v-am luat tot 2 . s-a stabilizat situatia pe contul ala dragule , satele pe care le-ati luat pana acum le-am cedat in mod deliberat , nu avea sens sa ma chinui pentru o mana de sate imprastiate ( va mai cedez cateva si apoi punct ) . daca ghicesti cate va voi lua astazi iti dau 30 pp ;) daca imi iese planul si nu am semnale ca nu va iesi va voi lua 6 sate ;) ne reauzim diseara sa vedem daca le-am luat sau nu .

LE : PRIMUL DIN CELE 6 CADE PESTE O ORA JUMATATE

ma gasesti in spatele contului ala care are la sate nume de genul : ti-am zis ca estii noob , vine noobu ca in gara , mai baga 30-40 si poate ...poate , iar faci pe noobu samd dar mai am si niste sate numite 'gerula' ( ghici de la cine le-am luat ; nu te obosi sa ma cauti pentru ca tocmai am redenumit satele ) . pentru mine modul vostru de a ataca este doar o distractie pe langa evenimentele anoste din jocul asta

nora niciodata sa nu spui niciodata ;) nu stii ce iti rezerva viitorul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33089

"nu stii ce iti rezerva viitorul" e corect ce zici bomba sa vedem ce o sa se intample
felicitari pt redeschiderea pagini umilintelor care le incercat sa le provocati.
cum ziceam cand inca era cu tribul Titani razboi "buturuga mica rastoarna carul mare" sau "o sa se intoarca roata" nu va imbatati cu apa chioara.
 

DeletedUser

2 -T.Y- 123.122.370 175.571.006 .....93
3 S~E 122.409.486 180.638.493 ..... 102

9 P.S. 27.168.698 37.624.045 ..... 102
12 YAKUZA 13.503.672 13.560.356 ..... 50

cine e buturuga mica ?
 

DeletedUser

mincinosi astia din s~E

lumea ne uraste:))

creto vazui la alta tema
ceva de genu bomba cate sate ai pierdut ieir

eu te intreb pe tine cate sate ati pierdut in 5 zile:))


si inca ceva voi majoritatea satelor pe care le luatii nu ne intereseaza k65 si ce mai e pe k64 in mij vostru

pe cand noi va luam sate din granita hai succese




ieri era o postare de-a ta aici, vad ca ai sters-o, voiam sa-ti raspund si-am s-o fac:
eu am viata reala, am familie si copil mic_are doar 1 an si 5 luni_nu-i pot spune, mami stai cuminte ca o javra imi ia sate si trebe sa ...stiti voi ce, ca sa nu lungesc atata...noi avem program, ne jucam, ne plimbam, mancam, dormim....eu probabil nu stiu jocul ca la carte(asta era o minciuna) dar atacuri cu nobili cum face al mai mare jucator de pe L19 aka bitzie sa vina la ora 00:53 si s-o ia in mana nu dau ;)

si cu cateva postari inainte voi ziceati de zeranex ca-l vreti__satele lui de fapt__ca nu reusiti fara efort asta este, pierdem si noi dar si voi:p
 

DeletedUser

pai a spus o MINCIUNA nu ? si ar trebui sa aduca dovezi in sprijinul afirmatiilor ei . daca nu le are e o mincinoasa iar daca le are mincinos sunt eu si tw-ul
 

DeletedUser

pai a spus o MINCIUNA nu ? si ar trebui sa aduca dovezi in sprijinul afirmatiilor ei . daca nu le are e o mincinoasa iar daca le are mincinos sunt eu si tw-ul


poti sa-mi spui unde e minciuna?
ca sa te luminez...

cat priveste colegii care dau in bonus, stiu ei ce fac sti si tu dar...vorbesti ca sa nu taci;

app, ce naiba s-a intamplat cu ora de dimineata, eu la ora aia dormeam nu eram pe extern:)):))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ieri era o postare de-a ta aici, vad ca ai sters-o, voiam sa-ti raspund si-am s-o fac:
eu am viata reala, am familie si copil mic_are doar 1 an si 5 luni_nu-i pot spune, mami stai cuminte ca o javra imi ia sate si trebe sa ...stiti voi ce, ca sa nu lungesc atata...noi avem program, ne jucam, ne plimbam, mancam, dormim....eu probabil nu stiu jocul ca la carte(asta era o minciuna) dar atacuri cu nobili cum face al mai mare jucator de pe L19 aka bitzie sa vina la ora 00:53 si s-o ia in mana nu dau ;)

si cu cateva postari inainte voi ziceati de zeranex ca-l vreti__satele lui de fapt__ca nu reusiti fara efort asta este, pierdem si noi dar si voi:p

stiu ca ai viata reala nici nu am spus ca nu ai,singurul care nu are e caramida cresto;)

pe scurt nu ma priveste pe mine activitatiile tale,eu m`am legat strict de joc si iti zic ca esti prastie

cum dreacu sa trimiti tu fake de la 80-100 de ore de pe acelasi sat la distanta de 10 sec intre atacuri:)))?




nu am sters eu postarea nu fac asa ceva,moderatoru o face;)

ca nare treaba presupun
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

asta era??
pai cum sa-ti spun eu tie, am dat aiurea, pe multi, pe multe sate, din aceleasi sate, nu mai conta cum pentru mine, ca voiam sa reconfigurez satele si nu puteam sa scap de trupe asa ca am zis daca tot avem dusmani sa le trimit undeva si le-am trimis;


cum ai putut posta la ora 9:29 cand acuma e ora 11:34?:D
 

DeletedUser

minciunile sunt incercuite cu rosu draga mea

lumina ... am de la Dumnezeu , de la soare , de la renel ...

hai ca am deja o infractiune, mi se trage de pe L3:))
raspund si ies ca mai vorbesc pe-aici urat si urechile voastre n-au treaba dar adminilor li se infunda:))

bitzie a fost cu mine in trib, ne-am dus unii in s-e altii in p.s. el acolo, a trimis circulara ca se lasa de joc si normal ca am inceput sa luam sate de la el si voi la fel, ca e altceva la mijloc nu cunosc, nu-s in conducere, dar stiu clar ca este un las, tradator, javra, mincinos, si tot ce este mai rau dar....

sa aveti o zi minunata, fetita e mai importanta decat voi si jocul asta;)


imi spune cineva ce se intampla cu ora?????
 

DeletedUser

nora , tu mai sus ai afirmat ca TY vazand ca bitzie este innobilat au sarit pe el sa ii ia sate si l-au cerut afara . tu stii sa folosesti tw-ul ? la profilul jucatorului exista o optiune ( daca ai cp ) » Actele jucătorului: (pagina externă) care te duce pe twstats iar pe tw stats gasesti asta : http://ro.twstats.com/ro19/index.php?page=player&mode=conquers&id=1750636&type=lose&pn=-1

mai aveti multe astfel de afirmatii pe care nu vi le puteti sustine ?


Parte 1:
Jucători: bitzie
Parte 2:
Triburi: -T.Y-

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 74
Diferență: 63


Parte 1:
Jucători: bitzie
Parte 2:
Triburi: S~E

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 4
Diferență: 3




cum il innobilati intern nora cand el vs voi este pe + ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hai nora ma lamuresti ?

uite o statistica bitzie vs se pana la intrarea lui in se :

Parte 1:
Jucători: bitzie
Parte 2:
Triburi: S~E

Timeframe: 27/09/2010 00:00:00la18/03/2011 11:47:59

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 136
Tabăra 2: 1,026
Diferență: 890

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 1
Diferență: 1

si uite alta bitzie vs ty pana la intrarea lui in se :
Parte 1:
Jucători: bitzie
Parte 2:
Triburi: -T.Y-

Timeframe: 27/09/2010 00:00:00la18/03/2011 11:47:59

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 136
Tabăra 2: 12,981
Diferență: 12,845

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 44
Diferență: 35

si uite si bitzie vs ty dupa intrarea lui la voi pana in prezent :

Parte 1:
Jucători: bitzie
Parte 2:
Triburi: -T.Y-

Timeframe: 18/03/2011 00:00:00la18/04/2011 11:47:59

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 2,659
Diferență: 2,649

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 31
Diferență: 30
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hai ca esti tare, bitzie a fost si este un tradator, era de-al vostru si voi stiti asta, ca a scapat satele la voi asa a vrut..
am impartit satele_daca nu sti ce inseamna iti scriu: impartirea satelor se face in mod egal la jucatorii care vor si au cu ce sa sprijine satele in caz ca... n-am putut lua sate de la el pentru ca trebuia sprijinit din cauza voastra dar el va lasa sa-i luati sate, de ce? ca era de-al vostru:D
e misto sa ceri sprijin dupa ce ai atacuri si ajunge dupa nobili apararea:) gunoaie din astea gasesti in fiecare trib si pe fiecare lume;
am vazut comentarii cum ca nu l-am ajutat, mai bine ca nu l-am ajutat ca nu merita nicio lance si...

pa la toti, chiar ies, nu ma mai provocati;
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus