T.Y vs S-E

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: -T.Y-
Parte 2:
Triburi: S~E

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 499
Tabăra 2: 440
Diferență: 59

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70
Tabăra 2: 17
Diferență: 53

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,569,307
Tabăra 2: 4,101,436
Diferență: 467,871

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 672,109
Tabăra 2: 161,493
Diferență: 510,616

chart


nu e prea stralucita 10 sate pe zi:(

dar cu timpu va creste,de marti mai precis.
 

DeletedUser25287

ce vorbesti bre, diferenta de 53 de sate intr-o saptamana si tot nu esti multumit? :)
 

DeletedUser

nu is multumit ca stiu ce am in trib si inca nu misca cum vreau eu.....plus ca sunt multe sate goale care ne asteapta dar ti`am zis de marti rezolvam
 

DeletedUser38225

Nu crezi ca esti un pic cam increzator, punand pe extern planuri la care nu aveti nicio garantie ca o sa mearga sau o sa dea randamentul dorit?
 

DeletedUser

eu ma refeream la activitate aici...ca de marti se vor schimba multe,nu era vorba de vreun plan
 

DeletedUser

Eu zic ca e bine,poate ma contrazic cei din SE? dar nu inteleg ei de ce nu posteaza nimic?Acolo suntem dusmani,aici putem fi amici
 

DeletedUser38225

Poate sunt mai ranchinosi sau poate forumul extern nu e calea lor preferata de facut spam :)
 

DeletedUser33089

Eu zic ca e bine,poate ma contrazic cei din SE? dar nu inteleg ei de ce nu posteaza nimic?Acolo suntem dusmani,aici putem fi amici


of of de cand nu am mai vorbit pe aici.
zambesc nu te mira ca nimeni nu scrie din SE dupa cate insulte s-au scris pe aici nu te mira de vorbitul singur sau intre voi.macar vorbiti intre voi mai ales cele 2-3 personaje care stiu numai sa insulte se stiu ele care sunt si sa ramaneti sanatosi cu tema deschisa sa vorbiti singuri ;)

"Astăzi 18:34:25
stirbucatalin Poate sunt mai ranchinosi sau poate forumul extern nu e calea lor preferata de facut spam "


ranchinosi nu suntem dar nici sa fim bajocoriti de niste personaje care trec printr-o perioada "zbuciumata" a vietii in care isi arata "limbajul colorat" si "inteligent" sa fie sanatosi si la vara cald.
 

DeletedUser

:))))

asta tot cu minciuna in cap o ramas,mai bine zi ca nare cine sa intre ca mai mult de jumatate din trib e pe sitter
 

DeletedUser

asa'i cresto? :)

lasand gluma. ma' baieti, mie'mi pare ca va cofetariti, valsati-masati. orice, numa' razboi nu duceti. intr'o sapt 70-13??!!

pi ce faceti mei acolo, plantati rosii eco?

hmmm, TY, am pariat cotineata griveiului ca rupeti, wtf????!!!
 

DeletedUser33089

:))))

asta tot cu minciuna in cap o ramas,mai bine zi ca nare cine sa intre ca mai mult de jumatate din trib e pe sitter

ce mai raspuns inteligent :eek:
mai emy daca eu am fost cu minciuna de ce unii dintre voi v-ati luat vacanta de la moderatori?:D
de flori de mar?:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sorin o fi arab?:))) neata
Cresto,nu trebuie sa le dai atentie la cei care te insulta,cum zicea bunica mea"Capul plecat sabia nu-l taie"
 

DeletedUser

asa'i cresto? :)

lasand gluma. ma' baieti, mie'mi pare ca va cofetariti, valsati-masati. orice, numa' razboi nu duceti. intr'o sapt 70-13??!!

pi ce faceti mei acolo, plantati rosii eco?

hmmm, TY, am pariat cotineata griveiului ca rupeti, wtf????!!!

asta ziceam si eu...dar nici voi nu ati fost mai stralucitii la inceput..
 

DeletedUser33089

emy se vede ca nu stii sa citesti ce am scris..repet ca asta e trebuie cineva sa iti "moaie posmegii" ca nu esti capabil de nimic.

cei in SE si PS nu mai scriu pe aici din cauza "desteptului" de tine si a inca unui coleg de-al tau care aveti un vocabular "frumos colorat".Macar daca stiai cum sa vorbesti poate mai aveai vreo conversatie cu vreun inamic dar asta este consecinta inconstientei tale si a colegilor care insulta.Invata de la Zambesc cum sa vorbestisi sa te comporti macar sa respecti inamicul aici daca nu esti instare pe joc dar la tine se intampla sa fie pe ambele parti.
din cauza acelui vocabular ati fost si trimisi in vacanta (numai unul dintre voi) se stie cine.
vreau sa stiu unde este minciuna mea?

Zambesc cuvintele intelepte care le-ai zis mai sus pot fii luate in considerare numai de jucatorii care stiu sa vorbeasca si sa respecte aici dar aici nu se poate pune in aplicare din pacate.:(
 

DeletedUser

M-am inrosit cresto:) nu am treaba cu nimeni,toti imi sunteti amici,iei probabil ca sunt mai"smecheri"evident maniax si efemeract:)) dar in principiu sunt baieti buni,te asigur.
 

DeletedUser

Daca nu mai aveti de discutat pe subiect il inchid.
Pentru alte discutii in afara de acest razboi, aveti topicul de discutii libere.
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: -T.Y-
Parte 2:
Triburi: S~E


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 604
Tabăra 2: 152
Diferență: 452

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,924,706
Tabăra 2: 1,414,335
Diferență: 4,510,371

chart


______________________________________________

Parte 1:
Triburi: -T.Y-
Parte 2:
Triburi: S~E

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 165
Tabăra 2: 18
Diferență: 147

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,605,674
Tabăra 2: 147,771
Diferență: 1,457,903

chart




S~E e pe val baietii=)))
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus