Tabara militara.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6558

cum adica cu lancieri?
cu alte trupe nu poate fi atacata o tabara militatra?

legendari warrior face glume. daca ataci cu lancieri un sat in care se afla trupe ofensive poti avea succes. atac>aparare, aparare>atac. e simetric. vezi in simulatorul din piata.
 

DeletedUser

a fost un topic la rubrica de intrebari, topic ce a fost inchis.

S-a discutat despre adminii care joaca pe L19 iar concluzia adminilor a fost ca ei nu au acces la parolesi la conturile jucatorilor decat in mod exceptional, asa ca pot sa joace.

Problema se pune altfel. Daca adminii joaca, s-au chiar daca nu joaca acum, ci o sa preia (imparta) mai tarziu, cine-i verifica pe ei de inversiune de resurse?

Nu ridic problema spargerii conturilor, ci problema multi conturilor si inversiunii de resurse. Pe ei cine-i verifica de multicont si nu inteleg de ce un admin de pe o lume poate sa joace pe acea lume pe care el insusi este admin.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu ridic problema spargerii conturilor, ci problema multi conturilor si inversiunii de resurse. Pe ei cine-i verifica de multicont si nu inteleg de ce un admin de pe o lume poate sa joace pe acea lume pe care el insusi este admin.

Eu cred ca afirmatia ta e complet falsa.
Din ce stiu eu un admin NU joaca pe lumea pe care o administreaza.
Cel putin pe .net asa e :rolleyes:
 

DeletedUser

Legea-i lege, faptu-i fapt!
Nu are voie sa joace pe lumea pe care o administreaza! Cel putin nu cu acel ID! :D
Si cum se cunosc, majoritatea dintre ei, iti dai seama ca le mai ``scapa``, cate ceva!!!
Spionam pe o lume, pentru un trib si dupa trei luni m-a prins conducatorul lor! Cum m-a prins? Stia IP-urile de unde m-am logat eu cu alte conturi! L-am intrebat de unde le stie, a zis: ``sa zicem ca m-am descurcat!``
Mai tarziu respectivul a fost distrus! De catre cine?
De catre un alt jucator, care este admin pe mai toate lumile, mai putin pe cea cu pricina!
Bine ca mai au si ei divergente!
Oricum, concluzia este urmatoarea: ``If you can`t fight them, than join them!`` :cool:
P.S: Va rog sa nu ma avertizati pentru spam, dar trebuia sa o spun! Mersi!
 

DeletedUser

Eu cred ca afirmatia ta e complet falsa.
Din ce stiu eu un admin NU joaca pe lumea pe care o administreaza.
Cel putin pe .net asa e :rolleyes:

Informatia nu ecomplet falsa, deoarece asta se petrece pe L 19. Eu preconizez ca in 3-4 luni o sa se lase cu scandal, pentru ca odata intrati in spirala furtului, se vor adanci tot mai tare. se pare ca L19 le-a luat mintile si foarte multi vor sa joace pe lumea asta. Li se pare interesanta ideea cu tabara probabil si multi au iesit din iarna unde au cam lancezit.. sarbatori, alea, alea.
 

DeletedUser5809

Daca ai vro reclamatie la adresa adminilor, foloseste sistemul de suport.

Toti adminii care joaca pe l19, nu sunt admini si pe lumea aceea, iar cei care sunt pe lumea aceea, nu joaca pe l19. Avand in vedere ca topicul este despre tabara militara, daca o mai luati pe aratura, ne suparam.
 

DeletedUser6558

Daca ai vro reclamatie la adresa adminilor, foloseste sistemul de suport.

Toti adminii care joaca pe l19, nu sunt admini si pe lumea aceea, iar cei care sunt pe lumea aceea, nu joaca pe l19. Avand in vedere ca topicul este despre tabara militara, daca o mai luati pe aratura, ne suparam.

Si daca va suparati, ce? Si eu sunt suparat, si? Oricum o sa se gaseasca altii care sa deschida acelasi subiect, si stiti de ce? Pentru ca au dreptate. Oricum administratorul unui site nu ar trebui sa joace pe jocul pe care il administreaza, sa nu imi ziceti mie ca administratorii nu au o relatie strinsa, si ca la o adica nu ar imparti informatii. Dvs. plecati de la prezumtia de nevinovatie, dar cred ca nu aplicati aceeasi prezumtie si cind judecati jucatorii. Ajunge sa va uitati la regulile jocului care privesc sitter-ul ca sa vedeti ca prezumtia de vinovatie e clara, jucatorii sunt considerati trisori din start. De aceea restrictiile. Dar cind vine vorba de posibilitatea unui abuz din partea staff-ului, dintr-o data devenim ingeri. Bullshit. Nu stiu de ce imi bat gura de pomana.
 

DeletedUser5809

Si tu pleci de la prezumtia de vinovatie a adminilor, deci....

Plus ca nu sunt administratori, sunt admini si au dreptul sa joace si ei. E ca si cum ai zice ca ai o firma de vinzi banane si tu nu ai voie sa mananc banane.
Dar avand in vedere ca nu ai cu cine sa vorbesti, inchid topicul sa nu va sanctionez, ca voi nu stiti sa vorbiti frumos.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus