Tactici si strategii pe harta Lumii 20

  • Autor subiect DeletedUser5203
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
bre j , mie mi-e lene sa citesc tot ce ai scris acolo, dar ai dreptate ce pana mea ! :)))))
 

DeletedUser7916

nu vreau sa intru in polemica cu voi, mai ales ca nu joc pe lumea asta, ba mai mult, acum nu mai joc pe nici o lume (am jucat destul sub alt nick, destul de cunoscut zic eu, si intre noi fie vorba, lui webx chiar i-am fost sef de trib pe vremuri).

am avut si profesori de la cine sa invat nu ? :))) :cool:


zi`le tare de acolo ca pe mine nu ma cred si cand vad ca imi aduc replici incercand sa imi demonstreze ca apa nu uda si ca focul nu arde ma pierd :))
 

DeletedUser

nu i-am tinut in viata mea parte lu' carmi dar acum mi se pare stupid sa incercam sa dam vina pe project manager pentru anumite "scapari " din acest server..... sincer , chiar nu are rost sa invinuim o persoana care are pur si simplu o functie de coordonare ... sa fim seriosi , fiecare dintre noi am dat cu batul in balta cel putin 1 data .. fiecare am fost sitter la cineva , ne-am trimis resurse prin intermediar si alte alea ..... de ce trebuie sa facem istoria chibritului acum ?
 

DeletedUser

E vina lui basescu !!!:))
Un razboi se joaca mai noi prin toate posbilitatile !
 

DeletedUser7916

"diplomatia este arta de a spune cutu-cutu pana pui mana pe o piatra"
"In esenta, razboiul este un mijloc salbatic de rezolvare a unor probleme de viata, un mijloc nedemn pentru o natiune umana"I.P. Pavlov

in concluzie ... acest joc pune la incercare personalitatile oamenilor(desi nu pentru asta a fost conceput) ... cu cat de mult de injosesti intr`un razboi cu atat mai mult castigi ... "cine are urechi de auzit, sa auda"
 

DeletedUser

Stiu eu una buna: Da-i la setari, stergere cont, iti bagi frumos parola si cu asta basta. Cam asta e tactica.
 

DeletedUser34828

"diplomatia este arta de a spune cutu-cutu pana pui mana pe o piatra"
"In esenta, razboiul este un mijloc salbatic de rezolvare a unor probleme de viata, un mijloc nedemn pentru o natiune umana"I.P. Pavlov

in concluzie ... acest joc pune la incercare personalitatile oamenilor(desi nu pentru asta a fost conceput) ... cu cat de mult de injosesti intr`un razboi cu atat mai mult castigi ... "cine are urechi de auzit, sa auda"

daca ajungem sa ne umilim sarutand mana "preaputernicului" pana si pe un joc suntem intradevar nedemni de a mai exista ca natiune!
umilinta,slugarnicia si prostia sunt trasaturile de frunte ale acestei natiuni proscrise.in loc sa incercam sa infruntam vicisitudinile vietii cu fruntea sus am ajuns din pacate pana si pe un mediu virtual sa fim umili,slugarnici si sarutam inalta poarta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus