Tag-uri in loc de grupe

  • Autor subiect DeletedUser14435
  • Data de început

DeletedUser14435

Intotdeauna m-a suparat chestia asta, pe conturile mari este imposibil sa faci o selectie precisa cu grupe (decat daca esti dispus sa te impovarezi cu cateva zeci) mai ales cand ajungi sa folosesti mai multe configuratii si sa activezi in mai multe zone.

Mi s-ar parea mult mai util ca in loc de grupe sa fie folosite tag-uri, acestea se atribuie satelor la fel ca si grupele dar la privire generala se foloseste practic un filtru si se afiseaza satele care indeplinesc conditiile impuse. Aveti mai jos o imagine "cum ar fi". Acum pentru a putea face aceleasi selectii ar trebui cateva zeci de grupe (si nu cred ca vrea nimeni sa puna zeci de grupe pe un cont cu sute de sate iar scripturile legale nu ajuta mare lucru). Ce tag-uri am pus eu sunt putine dar prin sistemul asta s-ar putea ajunge la chestii chiar mai complexe cu efort mai mic decat in cazul grupelor

taguri.jpg
 

DeletedUser15142

eu asa faceam , dar ma plictiseam...in grupe erau The black and The White k84
k85 etc..si merge..e buna ideea dar deja este folosita

EDIT : sa nu fac spam! stiu , ma refer la ceva diferit , asta facem cand nu aveam cont premiu..
 
Ultima editare de un moderator:

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
noob, eu cred că te referi la lucruri diferite.
Shark, propunerea este excelentă, ar fi minunat dacă s-ar adopta.
 

DeletedUser17342

Chiar ar trebui luata in considerare propunerea asta.
 

DeletedUser17342

revin la aceasta propunere. se pare ca a fost uitata. mi se pare cea mai buna propunere de pana acum, si nici nu contravine cu ideile jocului, e doar o imbunatatire care ar fi foarte BINE-VENITA :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cu siguranta va fi luata in considerare de admini, la urmatorul updata la o noua versiune sper sa fie si aceasta...super buna ideea!
 
Sus