Taleri redus !

  • Autor subiect DeletedUser45011
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser45011

Propun sa reducem si noi costul la teleri pe aceasta lume
Stiu ca sa mai propus acest lucru dar fara rezultat asa ca revin cu rugamintea sa luati din nou in calcul .
Razboiul aici a fost de mult inchis , terminat , abandonat:( si cred ca este momentul sa ne dati o sansa sa inchidem si noi lumea .
Activitatea pe lumea nu cred ca se ridica mai mult de 30 de playeri (MAXIM ).
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Depune ticket la suport si solicita o verificare in acest scop.

Pe forum nu te poate ajuta nimeni in cazul de fata.
 

DeletedUser45011

Vreau doar sa vad daca mai sunt si alti jucatori care gandesc la fel ......



PS:sau tot depus tikete si nimic.
 

DeletedUser

Confirm, am tot depus tickete și eu și colegii și nimic.
Inițial mi s-a promis deschiderea unui sondaj de opinie referitor la taleri, la ultimul ticket mi s-a spus că iau ban dacă mai depun altul legat de aceeași temă.

Vechile practici, ce să mai zic, vroiam doar un răspuns clar din care să aflăm când se vor ieftini și care sunt condițiile.
 

DeletedUser

Singura solutie valabila e sa nu mai activam CP ca oricum nu are rost si poate o sa realizeze si ei ca e deja lumea este terminata, suntem un trib nu avem dusmani nu inteleg care mai este rostul, in afara ca mai fac si ei rost de niste bacsis :-j foamea este mare in vremea asta dar totusi micsorati talerii sau dominanta cat despre aroganta cu iei ban suntem satui sa auzim aceeasi chestie sincer nu ne mai pasa
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Confirm, am tot depus tickete și eu și colegii și nimic.
Inițial mi s-a promis deschiderea unui sondaj de opinie referitor la taleri, la ultimul ticket mi s-a spus că iau ban dacă mai depun altul legat de aceeași temă.

Vechile practici, ce să mai zic, vroiam doar un răspuns clar din care să aflăm când se vor ieftini și care sunt condițiile.

Hai sa nu exageram totusi cu "mi s-a spus ca iau ban", nu este deloc asa :

Salut geani29,

Nu va pot da nicio data aproximativa, va vom anunta din timp pe forumul extern. Va rog nu mai deschideti inca un mesaj pe tema aceasta pentru ca nu va voi mai raspunde.



Unde scrie de ban ? Chiar asa rau am ajuns cu victimizarea asta ?


Acum uitandu-ma pe harta, cred ca mai degraba ar trebui inchisa lumea.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus