Talerii si nobili L12

  • Autor subiect DeletedUser28373
  • Data de început

DeletedUser

:)) amuzant tanno asta...pretenash...tmh nu a fost invins de catre tbs sau bbs sau mai stiu eu ce trib...tmh a fost invins din cauza unor incompetenti care si-au batut joc de munca catorva persoane din trib...;)cat am jucat eu,tmh pierdea maxim 15-20 sate pe granita...in conditiile in care eram inconjurati din toate partile...si atacati constant...
 

DeletedUser

Da sigur ,spune-ti de mai multe ori asta si tie pana o crezi si tu ,indiferent cum s-a intamplat a fost bine ca a fost distrusa familia TMH ,nu meritau onoarea de a fi la sfarsitul lumii printre invingatori :p
asa ca este bine unde au sfarsit si anume la groapa de gunoi a lumii 12 unde meritau sa fie .

Indiferent daca a fost vorba de incompetenta sau nu care a dus caderea TMH ,zecile de mii de sate cucerite de TBS si BBS nu au fost luate fara munca din partea lor au trebuit sa fie activi zi de zi ca sa faca trupe sa coordoneze atacurile sa trimita sprijinul ,a fost o munca care a dus la distrugerea TMH ,pe alte lumi se rezolva simplu se recrutau jucatorii de la adversari si gata se declarau mari triburi ,pe lumea 12 TBS si BBS au mers pana la final cu distrugerea totala a jucatorilor din TMH fara recrutare de jucatori din TMH pt a fi inchisa lumea .
 

DeletedUser

fare recrutare...?au existat si recrutari...dar nu ai de unde sa stii...:)si crede-ma...nu stii tu ce a fost in tmh ca sa iti dai cu parerea despre acest trib...satele au fost luate fara prea multa truda...pentru ca multi s-au lasat pe final...
 

DeletedUser25042

fare recrutare...?au existat si recrutari...dar nu ai de unde sa stii...:)si crede-ma...nu stii tu ce a fost in tmh ca sa iti dai cu parerea despre acest trib...satele au fost luate fara prea multa truda...pentru ca multi s-au lasat pe final...

Aici tin sa-ti dau dreptate...S-au lasat oamenii la 1000 de atacuri intr-o zi,si-au zis ca nu merita efortul:))Nu-i asa Sorinele?Si de recrutat a existat un pact...Fiecare trib isi ia cate 2 spioni inapoi..noi ni i-am luat,la fel si BBS.Intelegerea a fost respectata de ambele parti asa ca nu veni cu faze gen ne-au luat jucatori ca cine se scuza se acuza stii cum e:|
Eu in locul tau nu mai postam pe acest forum...Meritau sa castige lumea vechii conducatori ai TMH crocodilulucky si ceilalti vechi care stiau sa conduca si sa respecte ceilalti jucatori!
 

DeletedUser

asa e...stiau...stiau sa va pupe in *****...daya erau buni...cand au dat de greu au preferat sa fuga ca niste lashi...
 

DeletedUser25042

Poate ca au stiut cand sa renunte,dar ei cat au jucat au dat dovada de bun simt si maturitate spre deosebire de alte persoane!Pt mine asta e cel mai important si de asta o sami aduc aminte cu placere de ei
 

DeletedUser

cum ziceam...pentru voi,bunul simt si maturitatea a insemnat sa va pune-n posterior...lucru care eu nu l-am facut si nici nu am de gand sa il fac...;)
 

DeletedUser

Da sigur ,spune-ti de mai multe ori asta si tie pana o crezi si tu ,indiferent cum s-a intamplat a fost bine ca a fost distrusa familia TMH ,nu meritau onoarea de a fi la sfarsitul lumii printre invingatori :p
asa ca este bine unde au sfarsit si anume la groapa de gunoi a lumii 12 unde meritau sa fie .

Indiferent daca a fost vorba de incompetenta sau nu care a dus caderea TMH ,zecile de mii de sate cucerite de TBS si BBS nu au fost luate fara munca din partea lor au trebuit sa fie activi zi de zi ca sa faca trupe sa coordoneze atacurile sa trimita sprijinul ,a fost o munca care a dus la distrugerea TMH ,pe alte lumi se rezolva simplu se recrutau jucatorii de la adversari si gata se declarau mari triburi ,pe lumea 12 TBS si BBS au mers pana la final cu distrugerea totala a jucatorilor din TMH fara recrutare de jucatori din TMH pt a fi inchisa lumea .
sau facut recrutari masive din tmh...dar nu de conturi ci de jucatori....li sau oferit conturi din bbs cu care sa-si innobileze propriile conturi...unii au acceptat altii nu....dar recrutari sau facut multe...si pe langa asta este foarte dubios cum adminii au inceput sa blocheze jucatori din tmh exact in momentul in care au inceput atacurile.........oricum felicitari pentru cei care au ramas....pana la urma pentru a castiga un joc ca asta nu este nevoie doar de a cuceri multe sate cat mai repede dupa care te plictisesti si dai stergere...trebuie sa ramai si cand esti plictist si cand te doare capul...
 
Sus