Tank

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început

DeletedUser42057

Care doreste , care pofteste ? Ziceti-mi de acum ca sa va invit , sau dati-mi mesaj pe privat !

Tribul se va numi Tank,vedem unde ne da pre-inregistrarea si...spor la joc apoi !


Cateva reguli simple in trib :

 Nu injurati,vorbiti urat !
 Nu atacati aliatii,PNA !
 Nu aveti voie sa dati sitter persoanelor din alte triburi inafara de tribul curent !
 NU aveti voie sa innobilati satele de barbari(exceptie daca sunt de la dusmani) !
 Aveti OBLIGATIA de a da sitter persoanelor din conducere !
 Aveti obligatia de a participa la atacuri organizate,sprijin !
 Aveti obligatia de a citi circularele date de conducere si forumul(macar o data pe zi)!
 Cine este pe galben ajunge la interne(daca nu aveti timp dati sitter) !

standard :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42057

Nu.Joc cu alt nume pe mai multe lumi dar m-am lasat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41700

Nu prea inteleg cu ce scop ai postat acele reguli, daca cineva iti accepta pre-inregistrarea nu este obligatoriu sa intre si in trib.

P.S: Bafta cu tribul
 

DeletedUser42057

1.Duci lipsa de posturi de postezi peste tot?
2.Eu nu urmaresc sa accepte neaparat preinregistrarea,urmaresc sa am membri in trib ; ca o sa ma bag pe lumea 29 cu 30 de min inainte sa se deschida si nu vom fi prea departe unii de altii !
 

DeletedUser

Stii, este cam greu sa te bagi pe o lume inainte sa se deschida :-? Au mai incercat si altii, dar nu le-a reusit ...

EDIT: Daca totusi stii vreo metoda, intra de pe acum si cand venim si noi, asteapta-ne cu nobilu' :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41565

daca n-am ras cu voi de ma doare burta:))
continuati tot asa..eu va urmaresc
 

DeletedUser42057

Ce'am zis si eu..:))))
Vroiam sa spun cu 30 de min DUPA ce se deschide :)
 

DeletedUser20561

Ba..Ce tot vorbiti ma de pre-inregistrare?Adica,pe bune acum,mai bine sunt intr-un trib singur pe continent,decat sa am in 15x15 5-6 colegi de trib.Nu as avea ce sa atac.Mi se pare stupid sa faci pre-inregistrari cu tot tribu.Eventual,un jucator 2 pe care ii cunosti de pe alte lumi.
 

DeletedUser

Fiecare dupa cum il doare. Pre-inregistrarea te baga exact cand se deschide lumea nu cand intra acel jucator care a invitat, iar asezarea o sa fie unu in s-e altul in n-v :cool:
 

DeletedUser20561

Ba nu,sunt asezati unu langa altul.Adica in 15x15-le fiecaruia.Si e enervant rau de tot.
 

DeletedUser

Eu iti zic cum s-a intamplat pe L-28 nu a fost ca pe L-27, adica daca tu intrai dupa o ora dupa ce s-a deschis serveru sa te dea langa ala ce te-a invitat...acum e ca te baga din start chiar daca nu esti online :D
 

DeletedUser30856

Nu.O sa pun o poza cu un tank,atat :D

Balloon-Tank.jpg
 
Sus