~tao~

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Daca tot se lauda ca e democratie la ei in trib asa cum scrie la profilul lor, sa voteze pentru incetarea razboiului si sa schimbe si conducerea ca e plina de incmpetenti. Sau sa paraseasca toti tribul :D

Pe L1 din plictiseala am trecut la inamici primele 200 de triburi din top. Nici mie nu mi-ar fi greu sa dau un ctrl+F, sa caut un trib in lista aia ca sa-l scot de acolo ...doar ca mi-e lene :)
 

DeletedUser

viitorul lor

Porecla: The Angelic Order
Prescurtare: ~TAO~
Numãrul de membrii: 79
Punctajul celor mai buni 40 jucãtori: 48.693
Punctaj total: 52.148
Punctaj mediu: 660
Rang: 95
Homepage:

nu te intrebi de ce au ajuns asa? ;))....razboiul cu LS-AX si extinderea N.W.O....asta e raspunsul:)
 

DeletedUser

cu siguranta nu stiu;) stiu doar sa sterga forumu..il sterg cam de 2 ori pe sapt:D:D:eek::eek:
 

DeletedUser

Sa inteleg ca ei ar vrea sa se termine razboiul, scriu pe forum ca sa nu uite, dar cum traditia le cere sa stearga forumul de doua ori pe saptamana, nu mai stiu ce trebuiau sa faca pe la diplomatie. :D Buna treaba!!!
Mai bine astept sa sfarame la fel ca si TAO, dar in cazul asta imi mut gandul de la lada de bere :(
 

DeletedUser3174

Deci pana la urma am fost inspirat ca am suferit 2 luni...ca sa ies din apasii:) ......sa dus tribul acela....si cand ma gandesc ca mau atacat 1 luna ....am pierdut un sat de 1500 pct....si leam luat doua sate...unu de 3400 pct si 1 de 1200 :))))....si aku sunt la pace cu ei......dar o sai termine l3t pe k62......

FORUMUL sE sterge singuR cred o data pe saptamana.....am avut un coleg in apasii ...care a iesit recent.....

mai nouDuºmani
C.T.
LR
L³T
PUNKSA
PUNKS
AoF
a aparut si LR la dusmani
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mda lipsisem si eu cateva saptamani fara sa ma uit la TAO si NORD kare cika erau familii.
dar nu LS-AX a fost devina aici ci vekiul trib ~Leon~ si Die. va spun eu sigur.am fost spion akolo.astia aveau nenumarate razboiae cu FIRE si nu mai stiu ce triburi dar care au disparut cred.in fine ce mai conteaza au cazut
 

DeletedUser

mda lipsisem si eu cateva saptamani fara sa ma uit la TAO si NORD kare cika erau familii.
dar nu LS-AX a fost devina aici ci vekiul trib ~Leon~ si Die. va spun eu sigur.am fost spion akolo.astia aveau nenumarate razboiae cu FIRE si nu mai stiu ce triburi dar care au disparut cred.in fine ce mai conteaza au cazut

iti multumim de prezenta;)nu inteleg ce vrei sa zici:confused:
 

DeletedUser

mda scuze am uitat sa pun virgulitze:))

deci tribul tao a cazut din cauza vekiului trib LEON si Die.
eu am fost in TAO si aia avea razboaie cu fier si nu mai stiu ce triburi pe vremea aia.

orikum am intzeles ca sa facut fuziune.

TAO+Nord+ nu mai stiu cine:-???:confused:
 

DeletedUser

UV-LA...deci ai fost TAOlin :D:D:D:D nu stiam eu de unde e sursa ta de noobism :))
 

DeletedUser

nuu wa fly lord.am mai avut un cont:) sursa de nobism?poate moi fi molipsit nitzel.da zi si mie cine este madalin ala:confused:
 

DeletedUser

Doamne tu de cand joci mah triburile:confused: de ieri ??!?!?! ....documenteaza-te si apoi vino sa iti ridic statutul de noob :D
 

DeletedUser

mda scuze am uitat sa pun virgulitze:))

deci tribul tao a cazut din cauza vekiului trib LEON si Die.
eu am fost in TAO si aia avea razboaie cu fier si nu mai stiu ce triburi pe vremea aia.

orikum am intzeles ca sa facut fuziune.

TAO+Nord+ nu mai stiu cine:-???:confused:

asa daaa...akuma se explica n00bismul tau :D:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus