~tao~

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Bine defapt TAO a fuzionat in prima faza cu ~LL~ ...apoi au inceput sa se mute in UV-LA :p
 

DeletedUser

:)) Ma rog daca stam sa facem arborele genealogic al familiei Nord & TAO s-ar putea sa dureze ceva :rolleyes: ....
 

DeletedUser

:)) Ma rog daca stam sa facem arborele genealogic al familiei Nord & TAO s-ar putea sa dureze ceva :rolleyes: ....

jumate L3=tao...
tao famile cu nord
swat..ls-ax...hh..si nu mai stiu cine..razboi..
tao fuziune cu LL..cativa puradei s au pierdut pe drum
au aparut 50 de triburi normale..(nu dau nume ca nu mai sunt: ))
 

DeletedUser3366

:)...ce nostimi sunt unii...serios acu..chiar e nostim ce citesc p'aci..si nu mie frica sa spun k sunt..in fine..am fost TAOlin..k acu sunt ...tot p'acolo..adik in UV-LA....si singurul motiv pt care mai raman sunt din respect pt cativa prieteni vechi din TAO..dar in rest..as fi preferat un trib mic si cu multi dusmani..

si daca ma faceti si p mine n00b..ei bine..va anunt ..k pana acu de 2 ori am pierdut satele p aceasta lume(adik iar la margine unde e verde si frumos)..deci..makr nu mai sunt n00b in a pierde sate :cool:..ceea ce in schimb multi dintre voi sunteti:D..oricat de buni ati fi..:p
 

DeletedUser3644

ati avut dreptate TAO nu a rezistat mult.. aproximativ 2 luni.. in aceste 2 luni au avut mai multe tentative de impartire:
1. mai intai au incercat sa faca o "echipa de elita" in care era cam 300 membrii dintre primii .. nu au reusit..
2. apoi au facut acdemie .. nici asta nu le-a reusit..

intr-un final aproape toata conducerea s-a lasat de joc.. si s-a destramat tirbul.. iar cei din conducera care nu s-au lasat ii puteti gasi in UV-LA .. si mai nou am observat ca si cei din conducera TAO care s-au lasat de joc au revenit tot in uv-la... si bine inteles si eu .. care am inceput cu tribul TAO knd m-am apucat de jok akm tot in UV-LA sunt.. :D:D - parerea mea e ca sunt mult mai bine organizati cei din uv-la decat cei din fostul tao...
 

DeletedUser

doooh logic ca sunt mai bine organizati...:rolleyes: , TAO erau 100000 de oameni iar UV-LA e un semi-mamut deocamdata...apreciez faptul ca au facut academii si ca au redus numarul de jucatori din tribul mama :)
 

DeletedUser3366

da..dar totusi..mai organizat era forumul intern la TAO.....si...totusi parca mai multe circulare primesc acu in UV-LA decat atunci cand eram in TAO
 

DeletedUser3366

..nu e asa..eu am urmat turma..adik cei care au fost in tao si au mers mai departe in uv-la...si asta doar din cauza prietenilor..pt k teoretic..eu sunt departe de nucleul celor din uv-la
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3366

ma tine respectul pt vechii colegii..si nu as vrea sa ii las singuri in trib...(mai dau si yo cate un sfat "p ici p colo"..k la cate am patit am de unde da sfaturi.....sincer daca vrei sa inveti sa joci triburi..ar trebui sa faci parte pt inceput dintr-un trib precum a fost TAO)

plus ca daca ies din trib si ma duc in altu..nu sunt genu de om care parasesc un trib..indiferent de problemele cu care se confrunta tribul sau eu(in calitate de membru al acelui trib)
 

DeletedUser3366

mersi tzepes..

si acum..va prezint noul ~TAO~..in caz de nu il stiati...

32 Apasii 3.848.587 12.942.508 1736 7.455 3172 4.080
 

DeletedUser

~lasa frate ca am mai vazut unu pe Lumea 5 de 2500 membri...:eek: si in lista de membri arata doar pe primi 1500 :D:D au dar serverul peste cap astia :D:rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus