Targ

DeletedUser523

Atentiune Natiune Tribala

Schimb resurse pentru PP
Ofer cea mai buna oferta de pe piata:
1000 pt 7 pt cei care intreaba si
1000 pt 6 pt cei care cumpara
Am orice resursa doriti in orice cantitate si de cea mai buna calitate!
Ofer reduceri pt schimbul en-gross!
Grabiti-va, oferta este limitata si se imparte dupa principiul: primul sosit, primul servit!​
 

DeletedUser35561

astia cumpara 3 pp-uri pe 1000 resurse
am dat si cu 2 pp-uri 1000
 

DeletedUser523

Ale mele sunt mai de calitate. Garantez pt fiecare resursa in parte. In plus, toate produsele mele sunt certificate FairTrade, adica puteti fi siguri si sta linistiti ca minierii mei sunt bine tratati la locul de munca, au conditii excelente de minierit, sunt corect platiti si in nici un caz nu folosesc copii la munca! ;)
Alegeti produse de calitate, sustineti munca cinstita!
 

DeletedUser44123

Care mai doreste,care mai pofteste , sa vina la mine... sa-l serveste io ,cat ai zice „peste„ prajit sau fiert,saramura,marinat,congelat,la conserva,din acvariu,mare/mic , da’ chiar si crud. Atata timp cat nu misca-n farfurie, va zice io: e bune de consumat(or)

-Ia d’aci argila neamule,ia si lemnu, ia si feru’ ,dar arata-mi prortofelu’. Portofelu’ cu pepeuri - combinatii ,scheme-şmenuri… totu’ merge ca pe roate – cercetezi berbecii ,frate! Daca vrei si zidu sus,o sa te coste-n plus. Nu conteaza cate-mi dai... important e ca vrei cai. Daca vrei si catapulta iti trebe argila multa. Am si d’aia! Cat oferi? 5 pepeuri daca vrei! Ai pepeuri pregatite,ai topoare ascutite. Daca-mi iese smecheria imi ridic si fieraria si cotetu’ si hambaru si-n 3 zile am si fullu…. Hai nu face pe nebunu ca te innobilez! Hai ca merge si chiar bine, negustorii is pe vine , im aduc pepeuri multe si te-am depasit in puncte. “ Lasa ca v-arat eu voua… dupa o injumatatire –noua,zece, poate chiar o mie ” “Cine e mai bun ca mine?!” Eu stau geana,sunt atent , sa ma scot cu-n asistent. Pt o luna ,poate doua si iarasi v-arat eu voua! Eu sunt bun, nu pe pepeu,ce vezi tu la satul meu, e doar munca. Eu sunt bun,asa sunt eu… n-am bagat nici-un pepeu’ Si ma jur pe negustor,eu sunt bun, tu joci nasol. Doua drumuri pan’ la banca ,uite-mi contu’ parca-parca… steroidu il ataca. Cand inveti sa joci ca mine..ne vedem pe alta lume.

Pamflet: tratati-l ca atare...sa nu se trateze singur.:D
 

DeletedUser44858

Altu` care joaca un an intreg cu 8500 de pp-uri din care vreo 5000 le da imprumut prietenilor (fara dobanda)... N-ai cu cine domne`, n-ai cu cine...
 

DeletedUser44123

Ale mele sunt mai de calitate. Garantez pt fiecare resursa in parte. In plus, toate produsele mele sunt certificate FairTrade, adica puteti fi siguri si sta linistiti ca minierii mei sunt bine tratati la locul de munca, au conditii excelente de minierit, sunt corect platiti si in nici un caz nu folosesc copii la munca! ;)
Alegeti produse de calitate, sustineti munca cinstita!

Iote unde era concurenta. Las' ca dau drumu la pisoi diseara :D
 

DeletedUser523

Ce faci dle ? Imi furi clientela ? I-a dute tu mai incolo, pe alta lume de preferat, ca sa nu ne incurcam degeaba...
 

DeletedUser35561

5 pp-uri pe 1000? daca ma apuc sa vand ma fac milionar=))
 

DeletedUser44858

La tine merge si pe incredere,cu garnitura de dobanda 5% :D Te fac client fidel:p

Banul e ochiul... lui Victor Piturca, iar biserica catolica a interzis vreo 500 de ani practica dobanzii, deci ma vad nevoit sa te refuz intrucat eu sunt un bun crestin :cool:
 

DeletedUser44123

Ce faci dle ? Imi furi clientela ? I-a dute tu mai incolo, pe alta lume de preferat, ca sa nu ne incurcam degeaba...

Si pasind tiptil agale,colo jos putin in vale,
Plina zi, amiaza-mare,
Pitulit langa carere...
Negustor sa fie oare?


- Ce faci mai,al cui esti tu?
- A lui Tzepes,bata-l vina. Cica tre' sa-i vand argila. Dar n-am vlaga,is cocosat...toata ziua la carat! Ba cu lemne,ba cu fier, n-am dormit d'alaltairi. Doua lemne de mai car, ma refac doar la spital.
- Fara urme de indoiala... Habar n-ai de targuiala.
- Mai flacau, ui' aci un brat de lemne. Le pot duce dar mi-e lene. Ca ma pune sa le vand de vreo 12 ori mai scump.

-Ziua buna negustor...stai acolo ,stai cu spor!

- Ziua buna si la tine,ne vedem pe alta lume....
 

DeletedUser523

Ma da' tu ai real talent! trebuie sa fi purtator de cuvant al tribului ca ai vorba mestesugita si e bine dezlegata
 

anomaly23

member
Scor reacție
0
Unde a ajuns jocul asta...din ce in ce mai rau.

De la patch la patch se tot scot chestii care cer PP.O sa se ajunga sa faci armata in schimbul PP-urilor.

Jalnic...
 

DeletedUser523

atentiune natiune tribala
oferta de oferta la mine in targ: Ofer 1000 din orice resursa pentru numai 5PP!!da ati vazut bine, 1000 pentru 5! deja se vand ca painea calda cu sunca proaspat afumata.veniti de va grabiti pana nu le dau pe toate!
 

DeletedUser

Pfffft. Ieftin domnilor, foaaaarte ieftin pe serverul nostru...))

Dec 08,2013 11:51 Withdrawn 50 850 Traded for resources with player COMPLEX WARRIOR - uk18
Dec 08,2013 11:51 Withdrawn 50 800 Traded for resources with player COMPLEX WARRIOR - uk18
Dec 07,2013 22:14 Withdrawn 40 750 Traded for resources with player COMPLEX WARRIOR - uk18
Dec 07,2013 22:14 Withdrawn 40 710 Traded for resources with player COMPLEX WARRIOR - uk18
Dec 07,2013 15:04 Withdrawn 20 670 Traded for resources with player COMPLEX WARRIOR - uk18
Dec 07,2013 11:17 Withdrawn 40 650 Traded for resources with player COMPLEX WARRIOR - uk18
Dec 07,2013 10:31 Points redeemed -30 610 Premium uks1 3
Dec 07,2013 03:19 Withdrawn 30 640 Traded for resources with player TheEpicTwo - uk18
Dec 07,2013 03:19 Withdrawn 30 610 Traded for resources with player TheEpicTwo - uk18
Dec 05,2013 17:38 Withdrawn 40 580 Traded for resources with player COMPLEX WARRIOR - uk18
 

DeletedUser44123

atentiune natiune tribala
oferta de oferta la mine in targ: Ofer 1000 din orice resursa pentru numai 5PP!!da ati vazut bine, 1000 pentru 5! deja se vand ca painea calda cu sunca proaspat afumata.veniti de va grabiti pana nu le dau pe toate!

Tradatorule,:mad: ai stricat piata!
Oligopolul pietei.:D
Tzepes va vinde resurse din sezonul trecut;d'aia le da ieftin!:rolleyes:
 

DeletedUser523

taci mai ca deja am pus cu 4 si nu le i-a nici dracu. stau in targ si expira... :( gata s-au dus si vremurile de glorie ale comertului.. :(
 
Sus