TB & 4Fun vs CARTEL Mamut Family

  • Autor subiect DeletedUser47204
  • Data de început

DeletedUser48759

Totusi sunt de parere ca mai au cateva surprize :))) pana duminica se mai face un update.
 

DeletedUser10188

TB + 4fun = vreo 10-11 triburi la un loc, ocupa jumatatea de nord a hartii.

CARTEL, 10-11 triburi la un loc, ocupa jumatatea de sud a hartii.


Frumos conceptul de trib mamut, pacat ca sunteti si voi in aceeasi oala.

Succes in razboi.
 

DeletedUser48759

#MDT , like a boss.

cum adica CARTEL 10-11 triburi? una din ele nu sunteti siguri de ea ? :)))
 

DeletedUser48753

Succes tuturor, fie ca cea mai bună brigadă să câștige :d
 

DeletedUser10188

#MDT , like a boss.

cum adica CARTEL 10-11 triburi? una din ele nu sunteti siguri de ea ? :)))

Ba da, dar ne gandim daca sa mai facem 1 sau nu, si am pus preventiv 10-11. Sunt o groaza de jucatori in 4fun si TB de ne cauta pt invitatii, si nu stim daca sa-i luam sau nu.

Deci, mai bine preventiv...10-11-12, poate chiar 13 :)
 

DeletedUser48759

Sunteti deja 11 triburi, invata sa numeri. Poate vrei sa spui 11-12.

Inteleg ca incerci sa gasesti scuze sau justificare, dar ceea ce spui tu nu are nici o relevanta. E ca si cum ai spune ca 1+1=4.

TB si 4Fun sunt triburi independente cu acelasi scop, deci ceea ce spui tu este un mic praf in ochii oamenilor de la voi, pt a ascunde suprematia voastra de trib mamut! Dar vrabia malai viseaza... mai bine ati mai recruta vro 2 triburi sa fie acolo..la numar :))..
 

DeletedUser41443

Grea matematica, va da cu virgula ca e 13 cu noi? Invidia va roade rau, de cand v-au refuzat cei pe care ati vrut sa ii faceti academii ? :)))
 

DeletedUser47204

TB + 4fun = vreo 10-11 triburi la un loc, ocupa jumatatea de nord a hartii.

CARTEL, 10-11 triburi la un loc, ocupa jumatatea de sud a hartii.


Frumos conceptul de trib mamut, pacat ca sunteti si voi in aceeasi oala.

Succes in razboi.


Se calculeaza la trib numa, fenomenul Mamut daca nu stii.
Cand o sa faceti o alianta predefinita, daca vrei, o sa calculam atunci cate triburi sunt per total :rolleyes:
 

DeletedUser10188

Fie ca voi, noi mamut, voi ce? Jucatori profesionisti, am inteles! Nu e bai, au mai fost si altii, la fel ca voi...care ziceau ca eu gasesc scuze, dar totusi eu am realizarea la profil si ei au stergerea de cont, stati linistiti ca situatia nu e diferita nici aici.

Totusi nu inteleg, ce suprematie sa ascundem? Cum, unde, ce, de ce? Praf in ochi oamenilor nostrii? Pai de ce? Nu e ca si cum ne-ar fi frica de voi ca sa facem asta. Am intrat cu scopul de a juca fara aliante, singuri impotriva tuturor, deja sunt 3 razboaie adunate, vi se pare ca am iesit noi sa facem tam tam? tot voi sunteti aia cu gura mare, ce v-ati gandit, ca ne intimidati cu 3 razboaie in aceeasi zi? Nah...doar ne amuzati, ne-ati facut harta din rosu inchis, in rosu deschis, nicio schimbare....cum am spus, spor la razboi.
 

DeletedUser47204

Cred ca daca eram jucatori profesionisti eram in top ;)
Cred ca suntem un grup de amatori hotarati sa se razboiasca :cool:

@ sincer, o realizare la profil, parerea mea, e fix 0 :) am cunoscut oameni, jucatori de 100 ori mai buni , fara realizari la profil decat altii cu tot cu realizariile lor
 

DeletedUser10188

Cred ca daca eram jucatori profesionisti eram in top ;)
Cred ca suntem un grup de amatori hotarati sa se razboiasca :cool:

@ sincer, o realizare la profil, parerea mea, e fix 0 :) am cunoscut oameni, jucatori de 100 ori mai buni , fara realizari la profil decat altii cu tot cu realizariile lor
Prin realizarea aia ma refeream ca au mai fost altii ca voi, mari razboinici, care se vedeau castigatorii lumii si care defapt au ajuns sa-si dea stergere cu scuza ca n-au pierdut, s-au sters. Sa nu ajungeti si voi la fel. Stati pana la ultimul satulet.
 

DeletedUser48753

Credeam că suntem prieteni. .
Expediat feb 22, 2018 18:07:42
Psychedelic of God te-a şters din lista de prieteni.


Șiiiiiii "stati pana la ultimul satulet". De acord, n-am vrea să luăm doar barbare când vă dati ștergere cont :))
 

DeletedUser47204

Prin realizarea aia ma refeream ca au mai fost altii ca voi, mari razboinici, care se vedeau castigatorii lumii si care defapt au ajuns sa-si dea stergere cu scuza ca n-au pierdut, s-au sters. Sa nu ajungeti si voi la fel. Stati pana la ultimul satulet.

Oh, si eu care credeam ca te lauzi cu o realizare :oops:
 

DeletedUser47249

A inceput treaba serioasa de pe extern vad .

Bun ,bun tot asa !
 

DeletedUser48759

Cine a spus ca suntem jucatori profesionisti ? voi ne considerati asa.. si ma amuz pe tema asta. Nu noi suntem cei care vrem sa castigam lumea singuri, sa facem o aroganta cu 20 de triburi in familie si apoi vai domne ce buni suntem, am incercat sa inchidem lumea fara o alianta.
Noi vrem sa ne facem prieteni, sa ne distram, sa bem ceva impreuna seara cand va luam sate...chesti dastea normale...

Noi suntem amatori de senzatii tari, iar cand vom fi pe harta botic in botic, in cel mai scurt timp zic eu ca ajungem in situatia asta pentru ca suntem doar la o fuziune distanta ( facuta de voi ), o sa va dam teroare acolo.
Cat despre castigat ? Peste 80% din jucatori care inchid o lume, nu au habar sa faca un split. Despre ce vorbim ? Pentru noi, mai important este senzatia aia de a va induce in pozitia " coada intre picioare " sau cum ii se mai spune in popor, " Doamne, fa o minune "... sa te trezesti noapte si sa te intrebi, oare cat mai inobileaza astia si cand se vor lasa ( oameni cu speranta vie ) ? Iar daca amatori sunt putin mai seriosi, o sa dispara usor speranta din ochii vostri.. O sa te contactez cand vine perioada de care vorbeam, si astept raspunsul tau plin de speranta :))).

Restul e cancan.
 

DeletedUser10188

Cine a spus ca suntem jucatori profesionisti ? voi ne considerati asa.. si ma amuz pe tema asta. Nu noi suntem cei care vrem sa castigam lumea singuri, sa facem o aroganta cu 20 de triburi in familie si apoi vai domne ce buni suntem, am incercat sa inchidem lumea fara o alianta.
Noi vrem sa ne facem prieteni, sa ne distram, sa bem ceva impreuna seara cand va luam sate...chesti dastea normale...

Noi suntem amatori de senzatii tari, iar cand vom fi pe harta botic in botic, in cel mai scurt timp zic eu ca ajungem in situatia asta pentru ca suntem doar la o fuziune distanta ( facuta de voi ), o sa va dam teroare acolo.
Cat despre castigat ? Peste 80% din jucatori care inchid o lume, nu au habar sa faca un split. Despre ce vorbim ? Pentru noi, mai important este senzatia aia de a va induce in pozitia " coada intre picioare " sau cum ii se mai spune in popor, " Doamne, fa o minune "... sa te trezesti noapte si sa te intrebi, oare cat mai inobileaza astia si cand se vor lasa ( oameni cu speranta vie ) ? Iar daca amatori sunt putin mai seriosi, o sa dispara usor speranta din ochii vostri.. O sa te contactez cand vine perioada de care vorbeam, si astept raspunsul tau plin de speranta :))).

Restul e cancan.


Nu stiu ce-ai fumat, dar fumeaza in continuare, vad ca-ti prieste, iti induce vise placute.

Cat despre partea cu profesionistii, in caz ca nu te-ai prins, eram ironic.
 

DeletedUser47495

Cine a spus ca suntem jucatori profesionisti ? voi ne considerati asa.. si ma amuz pe tema asta. Nu noi suntem cei care vrem sa castigam lumea singuri, sa facem o aroganta cu 20 de triburi in familie si apoi vai domne ce buni suntem, am incercat sa inchidem lumea fara o alianta.
Noi vrem sa ne facem prieteni, sa ne distram, sa bem ceva impreuna seara cand va luam sate...chesti dastea normale...

Noi suntem amatori de senzatii tari, iar cand vom fi pe harta botic in botic, in cel mai scurt timp zic eu ca ajungem in situatia asta pentru ca suntem doar la o fuziune distanta ( facuta de voi ), o sa va dam teroare acolo.
Cat despre castigat ? Peste 80% din jucatori care inchid o lume, nu au habar sa faca un split. Despre ce vorbim ? Pentru noi, mai important este senzatia aia de a va induce in pozitia " coada intre picioare " sau cum ii se mai spune in popor, " Doamne, fa o minune "... sa te trezesti noapte si sa te intrebi, oare cat mai inobileaza astia si cand se vor lasa ( oameni cu speranta vie ) ? Iar daca amatori sunt putin mai seriosi, o sa dispara usor speranta din ochii vostri.. O sa te contactez cand vine perioada de care vorbeam, si astept raspunsul tau plin de speranta :))).

Restul e cancan.

Ce periculos esti tu, Robica :)))))
 
Sus