TB & 4Fun vs CARTEL Mamut Family

  • Autor subiect DeletedUser47204
  • Data de început

DeletedUser48801

Acum o dai la intors, nu mai sunt interne nu :)) ? Sunt backstab-uri . Toata lumea din zona a plecat dintr-un trib in altul, acum nu trebuia sa mai atacam nu ? Daca o iei asa nici cei din 4Fun nu trebuia sa aibe ceva cu noi si au inceput razboiul imediat cum nu am mai fost de partea lor :))

Editez ca vreau sa mai adaug ceva inteleptule, mi se rupe de tine
 

DeletedUser48731

Intrebare : Despre ce BoB era vorba?

Am aratat clar pentru noobi, ca erau fosti colegi din rock dupa care au venit si ei in cartel, si ce ai facut tu? backstab prin interne
 

DeletedUser48801

Sa nu mai zici ca editez :))

+CRT= sunt fostul BoB ma, mare jucator :)) Ti-am explicat de 10 ori dar parca esti batut in cap. In poza se vede clar ca ultima innobilare de la ei a fost facuta cu 2 zile inainte, pe atunci nici nu stiam ca o sa devenim academie Cartel,fiindca multi din B.W. au plecat fara sa zica nimic in 4Fun,habar n-aveam.. Eram 4Fun + B.W. ( unde eram eu) vs Rockstar & BoB .. Intreaba-l pe Neo, macar atat sa faca, sa recunoasca unde nu aveti dreptate.

EDIT : 4Fun a inceput razboiul fix cand am devenit academie Cartel iar BoB a doua sau a treia zi dupa noi au devenit si ei. Macar atat sa recunoasca, in rest da am 7 interne, nu mi-e rusine sa recunosc si nici nu m-am dat mare jucator, numai cu sate de la inamici.
 

Atașamente

  • nu mai manca rahat.png
    nu mai manca rahat.png
    45,9 KB · Vizualizări: 74

DeletedUser48731

Hai ca eu ma opresc aici, nu mai vad de ce sa vorbesc cu tine, daca tu tot incerci sa imi zici ca negrul e alb.

Faptul ca 2 zile in urma erai coleg cu cei ce ai jucat o luna, iar dupa ai inceput sa ii cuceresti din a 2 zi, eu cred ca inseamna ceva. Si satele nu au fost cucerite sub trib bob, dar sub cartel, nu au schimbat ei singuri numele fara o aprobare de la voi, sa fim seriosi.

Si daca asa ceva fac jucatorii simpli din cartel, atunci nici nu vreau sa ma gandesc la ce te poti astepta de la conducere.
 

DeletedUser48801

LOL ce acuzatii ai ajuns sa faci, esti hater maxim si o dai in penibil :))

"Si satele nu au fost cucerite sub trib bob, dar sub cartel, nu au schimbat ei singuri numele fara o aprobare de la voi, sa fim seriosi.. " Cum dracu ma daca ti-am dovedit clar in poza ca noi pe 25 am devenit academie Cartel si alea au fost luate pana pe 23 ?! Doar s-au schimbat numele, si a academiei mele unde am fost dar si a BoB-ului. Mai informeaza-te si dupa fa acuzatii din astea.
La fel si cu SamascaM :)) nu poate omul sa se lase si sa cedeze satele ca a fost bagat la interne.

EDIT : Si eu nici nu ajunsesem bine in Cartel si aveam pile acolo, este :)) ? N-am avut eu ba nicio treaba cu BoB si fuziunea lor , eu am avut treaba doar cu academia mea
EDIT 2 : Voi n-ar trebui sa vorbiti de backstaburi ca am vazut noi acolo la adela123 ( parca asa avea numele) pe profil ce mari jucatori sunteti voi, ii puneti chiar voi sa atace fostii colegi. Eu macar i-am atacat ca am vrut, se numeste selectie naturala, daca preferi sa mori intr-un trib, atunci mori acolo, daca tu vrei sa ramai printre jucatori care joaca la pp-uri si pana si conducerea iese
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10188

Uitasem mai noobster.. voi sunteti noobii aia de n-ati rezistat o saptamana pe harta si va milogeati de-o alianta, pe L60? :))

Despre ce vorbim, ati incasat-o original acolo, aici faceti pe vedetele.. pe o lume cu echipe inchegate n-ati rezistat o saptamana.. :)) dar o luati si aici la cat de nabi sunteti

nu stiu cine se milogea, acolo n-am intrat cu baietii cu care am inchis 47 si 55(echipa noastra), ci am intrat la invitatia gentle. ca gentle a pierdut acolo, e partea a 2a.
 

DeletedUser48732

Deci astia mici va sparg voua satele... Si dupa ce raman fara trupe ii bagati la innobilari interne pe motiv ca nu mai au trupe.
Bi1lJrV

1mTfSmR
 

Atașamente

  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    28,8 KB · Vizualizări: 85
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    7,7 KB · Vizualizări: 84
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48714

E bine ca esti o persoana de cuvant si desi i-ai zis omului ca "ramane intre voi" tu pui totul pe forumul extern :))

Sa inteleg ca postul tau vine ca o reactie la faptul ca ai fost atat de inconstient sa crezi ca poti sa iei un sat bonus in mijlocul cartel si ca o sa-l pastrezi... Esti destept rau!
 

DeletedUser48732

Nu ca ai merita un raspuns dar acest post vine ca reactie asupra lucrurilor spuse mai sus si ca reactie a incercarilor esuate de a induce oamenii in eroare legat de ce fel de persoane sunt in anumite triburi.Legat de faptul ca sunt un om de cuvant sintagma careia tu nici nu ii poti intelege sensul(Dar iti place sa o folosesti ca ti se pare elevata)jucatorul respectiv a ajuns la marginea hartii fara motiv deci nu am ce rau sa ii provoc atata timp cat deja a fost innobilat intern.
 

DeletedUser48714

Nu e nicio incercare, e o sfidare evidenta a adevarului.

Din moment ce ai stabilit ceva cu acel jucator, chiar daca el nu mai este pe harta, server, internet sau pamant intelegerea ta cu el ramane in picioare. Sau cumva ai inclus clauze de forta majora? Vrei sa te stie lumea ca om corect si de cuvant? Invata sa ii respecti pe cei ce te ajuta...

Prin simplul fapt ca ai postat aici pe extern dovedesti ca esti exact de aceeasi teapa cu cei din Cartel.

IpocritBaby
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Deci astia mici va sparg voua satele... Si dupa ce raman fara trupe ii bagati la innobilari interne pe motiv ca nu mai au trupe.
Bi1lJrV

1mTfSmR
nah ca ai ajuns si tu mic,atat de mic incat ne oprim un pic din farm si tinem un moment de reculegere pentru cel care a fost KilimanjaroBaby,MARE jucator de forum,mic jucator de harta ...fie-i postul usor si satele folosite cu spor :(:(:(
 

DeletedUser48719

nah ca ai ajuns si tu mic,atat de mic incat ne oprim un pic din farm si tinem un moment de reculegere pentru cel care a fost KilimanjaroBaby,MARE jucator de forum,mic jucator de harta ...fie-i postul usor si satele folosite cu spor :(:(:(

Statistic vorbind, a fost un esec organizatul :)

Imi place ca ati mai pus si def in atacuri :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48714

Esti la fel de priceput la jocul asta precum amicul tau Speedy... El a renuntat, tu ce mai astepti?

Arogante ieftine. Timpul a demonstrat cat de buni sunteti.... Hiro, Speedy, LittleSpider, Kilimanjaro. Doar arogante, iesiri pe extern si multe multe (foarte multe) scuze pentru esec.

Cunosc femei cu infinit mai mult cojones decat voi.
 

DeletedUser48719

PS. Abia astept sa ajunga baietii din cartel langa guralivii Neo, Robbie ca sa inteleaga si dansii ca uneori e mai bine sa taci decat sa arunci vorbe mari si lipsite de acoperire... O lectura frumoasa, asa... de duminica :)

Sunt printre primii cu realizare de 25 ca baietii nu prea le au la atacuri :))))

Nimeni de pe svr asta nu stie cine sunt,(un anonim vai de el daca intrebi) dar imi place ca toti comeneaza ca ma scot, ca fac si ca dreg si pana acuma..

Lord a reusit un sat, n-am ce comenta, n-am avut trupe de split ca la cum a bagat atacurile...
200 ani
400anti
600 nobil
800 nobil
Ca el a vrut sa dea 2 si 2 :)))))

P.S: Astept guralivi ca Saladin langa mine ca de 25 zile şi 7 ore astept sa ma scoata de acolo
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48732

nah ca ai ajuns si tu mic,atat de mic incat ne oprim un pic din farm si tinem un moment de reculegere pentru cel care a fost KilimanjaroBaby,MARE jucator de forum,mic jucator de harta ...fie-i postul usor si satele folosite cu spor :(:(:(

Stai linistit ca e doar de moment.Probabil nu v-a spus biancaar cum era sa iau agresorul zilei cand voi faceati organizat pe mine prinzandu-i fullurile sale de atac.Si probabil nu s-au aratat nici rapoartele cum ati atacati ca disperatii cu trupe de aparare si vi le pierdeati :)).Bineinteles ca nu s-a spus nimic nici de faptul ca ati pierdut numa din splituri in jur de 30-40 de nobili.Dar ai dreptate sunt un jucator mic nu ma pot compara cu valoarea ta.Ne auzim mai tarziu pentru ca asta nu e sfarsitul ci din contra.

Apropo 8 triburi nici macar nu ati fost instare sa luati toate satele in conditiile in care pe unele sate aveam deff 6000 cu 6000.Cine rade la urma rade mai bine.

PS: Prepare yourself spring is coming.
 

DeletedUser48714

PS. Abia astept sa ajunga baietii din cartel langa guralivii Neo, Robbie ca sa inteleaga si dansii ca uneori e mai bine sa taci decat sa arunci vorbe mari si lipsite de acoperire... O lectura frumoasa, asa... de duminica :)

Sunt printre primii cu realizare de 25 ca baietii nu prea le au la atacuri :))))

Nimeni de pe svr asta nu stie cine sunt,(un anonim vai de el daca intrebi) dar imi place ca toti comeneaza ca ma scot, ca fac si ca dreg si pana acuma..

Lord a reusit un sat, n-am ce comenta, n-am avut trupe de split ca la cum a bagat atacurile...
200 ani
400anti
600 nobil
800 nobil
Ca el a vrut sa dea 2 si 2 :)))))

P.S: Astept guralivi ca Saladin langa mine ca de 25 zile şi 7 ore astept sa ma scoata de acolo
Au mai fost vitezi, cu lumi castigate, si servere de speed, si nebunii pe servere straine si arogante iefine (vezi hir0) si finalitatea e una singura. Generatia 90+, doar gura de voi...
 

DeletedUser48719

Au mai fost vitezi, cu lumi castigate, si servere de speed, si nebunii pe servere straine si arogante iefine (vezi hir0) si finalitatea e una singura. Generatia 90+, doar gura de voi...

Nu cred ca m-am laudat cu nimic, lumi straine etc, doar cu realizari L62 Ro :rolleyes:
 
Sus