TB & 4Fun vs CARTEL Mamut Family

  • Autor subiect DeletedUser47204
  • Data de început

Vndhl

member
Scor reacție
2
Stai linistit ca e doar de moment.Probabil nu v-a spus biancaar cum era sa iau agresorul zilei cand voi faceati organizat pe mine prinzandu-i fullurile sale de atac.Si probabil nu s-au aratat nici rapoartele cum ati atacati ca disperatii cu trupe de aparare si vi le pierdeati :)).Bineinteles ca nu s-a spus nimic nici de faptul ca ati pierdut numa din splituri in jur de 30-40 de nobili.Dar ai dreptate sunt un jucator mic nu ma pot compara cu valoarea ta.Ne auzim mai tarziu pentru ca asta nu e sfarsitul ci din contra.

Probabil ca esti jucator bun,practic esti doar o statistica pe pagina cuiva.


Apropo 8 triburi nici macar nu ati fost instare sa luati toate satele in conditiile in care pe unele sate aveam deff 6000 cu 6000.Cine rade la urma rade mai bine.
PS: Prepare yourself spring is coming.

Si vara vine dupa ea....probabil incepe ro64 pe atunci ....Prepare yourself !
PS : Sigur nu vei fi unu' din cei ce vor rade la urma.... pe ro62 ;)
 

DeletedUser48714

Parte 1:
Triburi: TB, TB 2, TB 3, TB 4, TB 5, TBF, TBF., 4Fun., 4Fun.., 4Fun!!
Parte 2:
Triburi: CART3L, CARTEL, C@RT, -CRT-, +CRT+, +CRT=, = SN =, =SN2=, =SN3=, =SN4=, =SN5=, =Sn8 =

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 42
Diferență: 21

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 100,809
Tabăra 2: 194,613
Diferență: 93,804

chart
 

DeletedUser48719

Parte 1:
Triburi: TB, TB 2, TB 3, TB 4, TB 5, TBF, TBF., 4Fun., 4Fun.., 4Fun!!
Parte 2:
Triburi: CART3L, CARTEL, -CRT-, +CRT+, +CRT=, = SN =, =SN2=, =SN3=, =SN4=, =SN5=, =Sn8 =, ?CRT?

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,981
Tabăra 2: 1,972
Diferență: 9

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 99
Tabăra 2: 107
Diferență: 8

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,299,489
Tabăra 2: 5,033,389
Diferență: 266,100

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 407,307
Tabăra 2: 439,193
Diferență: 31,886

chart


Felicitari Cartel, ce detine avantajul, momentan :)
 

DeletedUser48732

Probabil ca esti jucator bun,practic esti doar o statistica pe pagina cuiva.




Si vara vine dupa ea....probabil incepe ro64 pe atunci ....Prepare yourself !
PS : Sigur nu vei fi unu' din cei ce vor rade la urma.... pe ro62 ;)

Deocamdata tu nu ai nici macar o realizare pe aceasta lume.La dat din gura toti suntem buni mai ales cand suntem la caldurica in mijlocul tribului.Eu nu am luat nici un intern sau barbar pe aceasta lume.Spre deosebire de tine care vad il innobilezi pe varu'.

Eu consider ca am facut tot ce a fost posibil omeneste ca sa salvez satele in conditiile in care nu dispuneam de defensiva suficienta.Am facut 2 nopti albe am facut zeci de splituri backup recuperari etc.Mai mult nu s-a putut.Daca tu vedeai 250 de atacuri (din care majoritatea reale) pe cont probabil dadeai direct stergere.

Iti garantez ca vara ma va prinde tot pe L62 doar ca sub alta denumire :)
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Eu consider ca am facut tot ce a fost posibil omeneste ca sa salvez satele in conditiile in care nu dispuneam de defensiva suficienta.Am facut 2 nopti albe am facut zeci de splituri backup recuperari etc.Mai mult nu s-a putut.Daca tu vedeai 250 de atacuri (din care majoritatea reale) pe cont probabil dadeai direct stergere.

Iti garantez ca vara ma va prinde tot pe L62 doar ca sub alta denumire :)

Nu ca vreau sa ma laud dar :
OD(inamici invinsi in total) : #1 vndhl 966.316.143 din care ODD(inamici invinsi ca aparator) : #1 vndhl 609.592.463 restul fiind ODA (inamici invinsi ca atacator) #8 vndhl 356.723.680 ,unde # era locul ocupat la sfarsit de lume pe acel server in clasamentul respectiv .Aproape 1 miliard la general....aah si tu,te "lauzi" ca ai trecut peste alea 250 atacuri salvand :eek: abia 2 sate din 13 :D:D:D ?
Stai jos 2 ! :p:p:p
 

DeletedUser48732

Nu ma impresionezi cu absolut nimic.As putea si eu sa iti prezint statistici de pe alte lumi jucate sub alt nickname insa o persoana ca tine care abia asteapta sa se mandreasca cu realizari de pe alte lumi nu imi starneste interesul.Nu neg faptul ca ai avut o performanta buna in trecut.Sper sa am ocazia sa ajung langa tine si sa vedem atunci maestre :)
 

DeletedUser10188

Nu ma impresionezi cu absolut nimic.As putea si eu sa iti prezint statistici de pe alte lumi jucate sub alt nickname insa o persoana ca tine care abia asteapta sa se mandreasca cu realizari de pe alte lumi nu imi starneste interesul.Nu neg faptul ca ai avut o performanta buna in trecut.Sper sa am ocazia sa ajung langa tine si sa vedem atunci maestre :)
Ai fost realativ aproape de el si de multi altii si n-ai facut nimic, deci n-ai ce sa ne demonstrezi. Te lauzi ca ai omorat 20-30-40 nobili si ai facut nu stiu cate splituri. Si bunica ar face split pe lume cu gap de 200 ms. Nobilii si trupele se refac, deci n-ai reusit practic nicio performanta decat aceea de a pierde satele si de a iesi pe extern ca si un invingator. In locul tau lasam externul deoparte pana dovedeam ceva pe joc, lucru ce nu l-ai facut pana acum, cu toate ca ai avut ocazia, ai stat multa vreme neatacat in ceafa noastra si n-ai facut absolut nimic.
 

DeletedUser48732

Ai fost realativ aproape de el si de multi altii si n-ai facut nimic, deci n-ai ce sa ne demonstrezi. Te lauzi ca ai omorat 20-30-40 nobili si ai facut nu stiu cate splituri. Si bunica ar face split pe lume cu gap de 200 ms. Nobilii si trupele se refac, deci n-ai reusit practic nicio performanta decat aceea de a pierde satele si de a iesi pe extern ca si un invingator. In locul tau lasam externul deoparte pana dovedeam ceva pe joc, lucru ce nu l-ai facut pana acum, cu toate ca ai avut ocazia, ai stat multa vreme neatacat in ceafa noastra si n-ai facut absolut nimic.

Ti-ai ales bine numele te reprezinta.Te invit sa te uiti din nou la cuceririle facute.Ai savezi doar sate din SN si cartel luate.

Si tu ai tupeu sa vorbesti cand ai luat doar interne ? :)))) Stai linistit in banca ta si vezi ce mai prinzi prin mijlocu tribului NoobMaster xD
 

DeletedUser10188

Hmm, astea sunt cuceririle tale: http://ro.twstats.com/ro62/index.php?page=player&mode=conquers&id=743741591&type=&pn=-1

0 sate luate din CARTEL, deci deja ai inceput cu stangul afirmatia ta. Ai luat in schimb niste sate din SN, dar cum le-ai luat le-ai si pierdut. La cat de guraliv ai fost si esti pe aici, pe joc n-ai realizat nimic. Tot la inceput ai ajuns, fara sate, dar cu gura mare. Ma repet, daca erai bun, faceai ceva acolo unde ai fost, dar cum ne-ai dovedit ce poti, ai facut fix pix. Adica nimic. Succes pe 64.
 

DeletedUser48732

Sa inteleg ca academiile voastre nu fac parte din familia CARTEL :)) sau poate chiar ai nevoie de o pereche de ochelari.Una peste alta macar aici pe joc sa poti si tu sa te afirmi cu ceva si sa te simti bagat in seama daca altundeva nu reusesti.Iti urez succes si tie si colegilor tai deoarece o sa aveti nevoie :)

ps: Colegilor tai degeaba le urez succes ca tot nu scapa fara sa ii innobilezi intern la urma urmei la asta te pricepi cel mai bine si anume la interne :)))
 

DeletedUser48719

Ai fost realativ aproape de el si de multi altii si n-ai facut nimic, deci n-ai ce sa ne demonstrezi. Te lauzi ca ai omorat 20-30-40 nobili si ai facut nu stiu cate splituri. Si bunica ar face split pe lume cu gap de 200 ms. Nobilii si trupele se refac, deci n-ai reusit practic nicio performanta decat aceea de a pierde satele si de a iesi pe extern ca si un invingator. In locul tau lasam externul deoparte pana dovedeam ceva pe joc, lucru ce nu l-ai facut pana acum, cu toate ca ai avut ocazia, ai stat multa vreme neatacat in ceafa noastra si n-ai facut absolut nimic.

Tind sa te corectez la treaba cu splitul. Chiar daca gap-ul este 200, sunt cu duzina care nici asa nu reusesc
 

DeletedUser10188

Sa inteleg ca academiile voastre nu fac parte din familia CARTEL :)) sau poate chiar ai nevoie de o pereche de ochelari.Una peste alta macar aici pe joc sa poti si tu sa te afirmi cu ceva si sa te simti bagat in seama daca altundeva nu reusesti.Iti urez succes si tie si colegilor tai deoarece o sa aveti nevoie :)

ps: Colegilor tai degeaba le urez succes ca tot nu scapa fara sa ii innobilezi intern la urma urmei la asta te pricepi cel mai bine si anume la interne :)))


Clasic, cand n-ai argumente ataci la persoana :)) Oricum stim ca esti 0 pe harta.

Faptul ca ai luat 1 sat si l-ai pierdut in cateva ore denota ce "bun" esti.

Urmareste satul: http://ro.twstats.com/ro62/index.php?page=village&mode=conquers&id=1156

Luat de la voi cu zid 20 si tinut, fix in mijlocul vostru. Si nu-l vad pe om pe extern sa se laude, doar va da teroare pe joc. Dar nah, voi stiti mai bine, voi sunteti aia mai buni :)
 

DeletedUser48261

Parte 1:
Triburi: TB, TB 2, TB 3, TB 4, TB 5, TBF, TBF., 4Fun., 4Fun.., 4Fun!!
Parte 2:
Triburi: CART3L, CARTEL, -CRT-, +CRT+, +CRT=, = SN =, =SN2=, =SN3=, =SN4=, =SN5=, =Sn8 =, ?CRT?

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,981
Tabăra 2: 1,972
Diferență: 9

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 99
Tabăra 2: 107
Diferență: 8

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,299,489
Tabăra 2: 5,033,389
Diferență: 266,100

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 407,307
Tabăra 2: 439,193
Diferență: 31,886

chart


Felicitari Cartel, ce detine avantajul, momentan :)


Tu nu te joci in tabara opusa ? :))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Nu ca vreau sa ma laud dar :
OD(inamici invinsi in total) : #1 vndhl 966.316.143 din care ODD(inamici invinsi ca aparator) : #1 vndhl 609.592.463 restul fiind ODA (inamici invinsi ca atacator) #8 vndhl 356.723.680 ,unde # era locul ocupat la sfarsit de lume pe acel server in clasamentul respectiv .Aproape 1 miliard la general....aah si tu,te "lauzi" ca ai trecut peste alea 250 atacuri salvand :eek: abia 2 sate din 13 :D:D:D ?
Stai jos 2 ! :p:p:p
Ce-a ajuns si jocul asta, din 200 atacuri sa-ti dai stergere, pai cand erau 10.000 ce mai faceai? Se ascundea lumea in pestera? :rolleyes:
 

DeletedUser48700

Rusine "fetițelor" care ati fugit in tabara adversa, dupa ce au vazut ca se ingroasa treaba au plecat la caldurica :))))
Oricum Respect celor din TB pt organizat, ma gandesc ca va iesit asa cum ati vrut...
 

DeletedUser48714

Rusine "fetițelor" care ati fugit in tabara adversa, dupa ce au vazut ca se ingroasa treaba au plecat la caldurica :))))
Oricum Respect celor din TB pt organizat, ma gandesc ca va iesit asa cum ati vrut...
Caldurica?

Numai caldurica nu e in TB. Trib cu 15 oameni in conducere si toti se bat doar pe interne si pe barbare... Perusii care au fugit din SN acolo deja regreta. Cand vad ce dezorganizare e acolo si cu ce gen de persoane trebuie sa aiba de-a face.

Dar felicitari Roby Roberto. E al 2-lea trib de top pe care reusesti sa-l ademenesti in familia TB doar ca sa ai ce sa bagi la inaintare. Asa ai facut si cu amatorii din 4Fun, asa ai facut si cu amatorii din SN. Dar dupa ce o sa-i manance cartel, o sa recrutezi chiar din cartel? :)) Un raspuns gen "challenge accepted!" ar face toti banii!
 
Sus