TB & 4Fun vs CARTEL Mamut Family

  • Autor subiect DeletedUser47204
  • Data de început

DeletedUser10188

:))) Hai ca ma amuzati, 2 mari jucatori, fara renume amandoi.

Nu am nevoie de respectul nimanui, in special al vostru. Imi este suficient respectul celor 5-6 persoane din conferinta aia de care zici tu(adica a tribului cartel), in rest imi fac doar treaba. Iar asta o pot face si fiind sau nu respectat sau cunoscut. Deci este irelevant ce spui tu si fara nicio importanta pentru mine.

Cat despre ce poti, ti-am mai spus, am vazut ce poti, nu este prima lume unde ne intalnim, deci stiu foarte bine ce poti, mai nimic. Si cu asta am terminat-o cu tine, nu meriti raspuns. Discut doar cu cei ce joaca pe lumea asta(aia din TB cu gura mare, care au disparut si ei si carora le astept si lor scuzele).

De tine era vorba noibster ca abordezi bagi oferte pe skype ?:eek: psdist mic :)))

Cat despre tine, te tot laudai pe facebook ca ma scoti, atunci cu organizatul pe noi, cand ati recrutat SN(si ati luat 60-70 sate din SN si 3 din CARTEL)...doar atat poti? Sau ai si tu scuza ca ai demonstrat ce poti? La organizatul facut de tine pica 60 sate? (si alea luate din SN, de colegii lor, peste noapte si fara avertisment) Ca practic doar 3 sate ati luat pe organizatul vostru, restul furate(si felicitari pentru ele, dar mai asteptam sa ne demonstrezi maiestria).

Sau vii si tu cu vreo scuza ca colegul tau necunoscut? Ca ne vedem pe vreo lume unde joci mai pe bune?

Nevermind, nici de tine nu ne intereseaza.
 

DeletedUser13059

unde am zis eu pe fb ca te scot ma ? :))) cand nici nu am cont aici :))

si organizate facute de mine nu cred ca vrei sa fie facut pe tine sau tribu unde esti, inca nu am ajuns ajuns chiar asa fara adversari cat de cat, incat sa ma cobor la nivelul asta de a juca contra ta :(
 

DeletedUser10188

Deci sa inteleg ca usor elegant = ursmircea? (in conditiile in care il citez pe ursulet si raspunde elegantul)

Daca n-ai nimic de ascuns si n-ai zis niciodata ca ma scoti, imi dai acceptul sa pun poza cu conversatia unde te laudai? (ca doar n-ai zis, deci n-ai avea de ce sa te ascunzi). Hai daca esti tare, da-mi acceptul...
 

DeletedUser13059

pune ce poza vrei dar atunci trebuie sa dai si tu acceptul la discutii pe skype in care tu in calitate de simplu jucator pe L62 (admin pe alte lumi) faci afaceri in care cumperi conturi ok ?


ai acceptul meu sa arati discutia de care zici, nici nu ma intereseaza despre ce ii ... acum dai si tu acceptul sa postez poza cu discutia dintre tine si acel jucator ? uite ca asa putem face treaba buna impreuna
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Deci sa inteleg ca usor elegant = ursmircea? (in conditiile in care il citez pe ursulet si raspunde elegantul)

Daca n-ai nimic de ascuns si n-ai zis niciodata ca ma scoti, imi dai acceptul sa pun poza cu conversatia unde te laudai? (ca doar n-ai zis, deci n-ai avea de ce sa te ascunzi). Hai daca esti tare, da-mi acceptul...


Plin jocu de ursi, vrei si tu ? Te inscriu imediat la academie si asa incet, usor elegant te facem si pe tine urs

Si arata tu unde au fost discutii cu tine pe fb ca tare sunt curios, ca sa pot arata si eu tot de acolo niste chestii interesante, esti deacord amigo ? De partea asta ai primit acordul, acuma urmeaza din partea ta ca sa fie totul cu acord din ambele parti si dupa mergem mai departe sa vedem cum sunt posibile asa discutii din partea unuia cu statutul tau
 

DeletedUser10188

https://prnt.sc/k5wla2 - deci data viitoare cand te dai mare ca nu joci, nu te mai bate cu pumnul in piept ca ma scoti de pe vreo lume, ca apoi sa gasesti scuze :)

Puteti pune ce poze vreti voi, n-am discutat si n-am cumparat niciodata un cont. Am contul asta de aproape 11 ani, nu am nevoie de niciun alt cont, sunt bine mersi cu el. Deci ce discutii aveti, chiar as vrea sa le vad :))

PS: Daca aveti nevoie de timp sa "editati" si sa falsificati niste discutii sa-mi spuneti, ca va astept cu ele :D :D


Pana una alta, sa nu deviem de la subiect, si anume razboiul CARTEL vs TB Mamut Family:

Parte 1:
Triburi: CARTEL, C@RT, +CRT=, -CRT-, +CRT+, ?CRT?
Parte 2:
Triburi: TB, TB 2, TB 3, TB 4, TB 6, Furt, TBF, B.W.R

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,570
Tabăra 2: 3,198
Diferență: 628

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 334
Tabăra 2: 195
Diferență: 139

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 14,169,452
Tabăra 2: 18,032,255
Diferență: 3,862,803

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,422,515
Tabăra 2: 1,543,964
Diferență: 878,551

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10188

Cainii latra, ursul merge, cartelu ia sate....cum s-ar zice: "toate e bune"
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Nu vad niste nume in discutia aia :)) asa printuri iti dau si eu daca vrei

Diseara cand ajung acasa iti arat si eu ce doresti cum doresti dar vad ca deja te-ai scuzat inainte sa postez discutiile tale
 

DeletedUser10188

:))) Asa e, normal ca n-ai recunoaste ca tu vorbesti acolo cu cineva :))) Oricum nu-mi pasa, stim amandoi ca tu esti si este suficient pentru mine ;)

Cat de asa zisele tale conversatii in care sunt eu, iar stim amandoi ca nu exista :))) Poate daca le faci prin paint :)) Dar ti-am zis, ca nu e nevoie sa le pui acum, ai timp sa le faci in paint, le pui cand sunt gata facute ;)
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Aha deci in conversatiile talencare lenai unde nu apare un nume ceva acolo sunt eubiar la mine unde am cu tine defapt nu sunt cu tine ... mersi, chiar a fost suficienta logica asta a ta incat sa fie destul de clar tot :))


Scuze dar paint ii pentru copilasi, nu cred ca am ajuns la nivelul ala in care sa ma joc in paint sa iti arat cat esti de penibil :)) iti arat si mesaje direct pe joc daca vrei, plus despre biancaar ? Oo stai ca ai venit nepregatit sa imi arati printuri :)))
 

DeletedUser10188

Pentru limba romana, apasati tasta 1.

Pentru printurile de la urs(alea care le are), error 404 not found.

Pentru numele lui urs, recititi printul de mai sus. Sti tu cu cine vorbeai si unde te laudai(am editat poza, sa-ti scot poza de profil de pe fb).


Deja ne plictisesti cu ce ai tu si ce faci, toata lumea stie cine esti si ce poti, deci poti sa ne lasi, ca ne-am lamurit si cu tine. Asteptam si noi o replica oficiala TB(daca mai exista).
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Lasa tot ca nu am treaba:)) dar vezi ca mai sus de aia este cererea sa vorbesc cu biancaar dar vad ca esti batut in cap :)) si de unde ai printu cred ca iti poate spune ce sanse ai dar fiind prieten de rusine te lasa si pe tine sa pari cineva dar defapt esti un nimeni pe aici, ai castigat parca 2 lumi unde ai fost carat de altii si imi spui mie ca stie toata lumea cum sunt ?:)) vad ca esti doar tu pe aici, restu unde sunt ? Jucatori de skype si extern sunteti destui, pe harta nu prea vad sa faceti nimic care sa va ridice macar la un sfert la nivelul ce il aveti pe extern
 

DeletedUser10188

:)))) Vezi ca incepi sa te contrazici singur, deci pana la urma esti tu sau nu in print?

Nu-i nevoie sa raspunzi, dupa cum am spus, stim amandoi ca esti tu ;)

Deci joci sau nu joci? Iar nu-i nevoie sa raspunzi. Nu ne intereseaza.

Ce poti tu? Te-am vazut, la fel, stim ce poti, stim care-ti sunt limitele, iar nu-i nimic de comentant.

Unde sunt jucatorii aia activi?(in afara de mine). Sunt un pic mai destepti ca mine, nu se pun in mintea ta ca stiu ca nu meriti. Cum de altfel o sa le urmez si eu exemplu dupa postul asta.

Sa pun si aceeasi poza in care apare poza ta? Nah, nu-i nevoie, practic ai confirmat tu in ultimul mesaj ca e discutia ta cu stim noi cine. Deci iar n-are rost, iar te-ai blocat :)

2 lumi castigate si am fost dus in spate? Aia e atunci, am fost intemeietor si m-am ocupat de trib pe ambele lumi. Singur nu le-am castigat, ci cu tribul. Deci iar vorbesti degeaba, iar nu stii despre ce este vorba. Ba din contra, ultima lume castigata, L55, la fel te laudai si pe acolo ca joci prin tribul cu care ne luptam(daca caut putin, mai gasesc niste printuri, dar ma repet, iar nu se merita)....deci daca te cred pe cuvant, te-am batut si acolo, te bat si aici(cu tribul bineinteles, ca-i joc de echipa)...deci iar te intreb, ce rost are? Ce vrei? Stim ce poti, n-ai nicio treaba, doar externul e de tine, postezi de pe un cont si vi si te lauzi de pe altul. Deci...ce rost are?

Nivelul nostru? Nu conteaza, pe unde jucam, castigam. Daca nu castigam, ne simtim bine. Stim ca e doar un joc, spre deosebire de tine.

Hai ca te-am lasat, in gandirea ta(sa nu zic altfel :) )
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Vorbesti prea mult la plural, nu vezi ca asta ii doar parerea ta ? Eu ti-am zis de ce nu ai pus numele celor din print si sa sica cel care ti-a dat printu ca este asa cum zici tu, doar am jucat cu el o lume pe acelasi cont si una din lumile unde ai inchis tu era un coleg de-al tau care din toata confa aia a cerut split pe un sat in centru inamicilor si ghici? A trebuit sa vin acolo sa ii fac split la om in 4 ms sau cat trebuia ca marele noobster era ocupt cu externu :)) a iesit din a2a incercare (defapt era intrerupere, cred ca ai auzit de termenu asta nu?) si au mai fost cativa ca tine gen sakal, care l-am prins pe l59 dusman, 1 organizat .. asa ca nu vorbi pentru toti, ii inteleg ca lasa dupa tine ca nah.. asta este situatia,



De l55 eram cu voi pe confa :)) tu pe langa noob esti si mincinos de zile mari haha, am si dat satu la 13 apoi am ramas Numa pe confa si asa am ajuns sitter la ala cu splitu, doamne fereste :)) au cautat mult astia dupa tine ?


Lasa ca pun eu toata conversatia daca ii asa ca sa vezi si mai sus ce scrie ;) ca ocoloesti subiectul biancaar

Editat de TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10188

Ce subiect biancar? Ca esti tu pe cont? Sa fi sanatos daca-i asa :)) E degeaba :)) (si iar revenim la subiectul: tu zici ca nu joci, si te dai de gol...cam degeaba afirmatiile tale daca-i asa)

Ai facut un split? Da, bravo tie :)) Stiu de split, felicitari, ai avut mouse-ul magic la tine, hai sa nu ne laudam :))
Cat despre split, hai sa fim sinceri de ce l-ai facut, pentru ca-ti promisese persoana cu care vorbeai in print ca te ajuta pe L54 si ca-ti aduce oameni, ca altfel nu faceai tu nimic pe 55, cum ai zis si tu, ai fost foarte mult timp pe conferinta si pana la splitul ala, nu te-ai oferit sa faci nimic. La splitul ala te oferisei ca cu vreo 2 zile inainte, ti se promisesera ca iti vor intra oameni pe L54....deci hai sa nu ne laudam asa degeaba...

In rest ce-ai mai facut pe 55? Nimic :)) Te-ai laudat dupa ca erai pe conturi la dusman(mai pe la sfarsit), tot degeaba.

Stii bine cu cine ai vorbit in print, aaa, stai asa, prima oara ai negat cine vorbea si ca erai tu in discutie, pe urma ai lasat de inteles ca esti tu, acum ai uitat cu cine vorbeai? :))) Da da, am auzit de tine, eu sunt ala mincinos, tu ziceai ca vii cu printuri, ca faci ca dregi, pana acum nimic :))) Cum ziceam, degeaba... :D

Dupa cum vezi, cam multi degeaba legat de tine :)

Si cu asta am terminat sa-ti raspund, motivul il stii de ce...degeaba.


Dar sa nu deviem de la subiect, aici e razboiul CARTEL VS TB Mamut Family:

Parte 1:
Triburi: CARTEL, +CRT=, C@RT, -CRT-, +CRT+, ?CRT?
Parte 2:
Triburi: TB 2, TB, TB 3, TB 4, TB 6, TBF, Furt, FURT 2, FURT 3, B.W.R

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 166
Tabăra 2: 211
Diferență: 45

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 45
Tabăra 2: 18
Diferență: 27

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 955,205
Tabăra 2: 1,401,053
Diferență: 445,848

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 354,993
Tabăra 2: 155,847
Diferență: 199,146

chart
 

DeletedUser13059

noobsterica vezi ca esti in plop :))) ai niste aberatii in tine de imi da lacrima

http://prntscr.com/k6flh2

cred ca era vorba de recrutat nu de cine joaca acolo :)))

http://prntscr.com/k6fnh7

iauzi ma nubstar :)) acum vrei si printurile din discutia de pe skype ? doar ai avut parte de o discutie interesanta in care raspunsurile si intrebarile individului erau tot de aici, deci se pot face face publice discutiile dintre tine domnule nubstar si acel jucator la care i-ai facut niste oferte ?

si apropo, cum ai inchis L47 ? ca din ce am auzit datorita cuiva ai terminat lumea aia hmm
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Pfui ce a mai ajuns si lumea asta
eda6ee4d517a6b1761356796d1e7ef08--cartoon-tattoos-bear-cartoon.jpg
ne da lectii de moralitate o_O

Elegantule,ai grija,prea multa
Atentie-Urs-M.png

strica :)
 

DeletedUser10188

noobsterica vezi ca esti in plop :))) ai niste aberatii in tine de imi da lacrima

http://prntscr.com/k6flh2

cred ca era vorba de recrutat nu de cine joaca acolo :)))

http://prntscr.com/k6fnh7

iauzi ma nubstar :)) acum vrei si printurile din discutia de pe skype ? doar ai avut parte de o discutie interesanta in care raspunsurile si intrebarile individului erau tot de aici, deci se pot face face publice discutiile dintre tine domnule nubstar si acel jucator la care i-ai facut niste oferte ?

si apropo, cum ai inchis L47 ? ca din ce am auzit datorita cuiva ai terminat lumea aia hmm

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


mooooooorrrrrrr, pune pune pune, sa vedem ce ai :)))))

dar pune tot, dovedeste ca mesajele skype au fost date de mine, pune pune tot :)))

mesaje pe joc, iti fac acum, paint level 0 si se rezolva, iau un mesaj antic si de demult in care apare o data si o ora, dau un mesaj acum, sterg cine l-a dat, lipesc data si ora peste si hopa iese "dovada"

credeam ca poti mai mult....dar DEGEABAAAAAA


ce ai zis ca pui(oferte facute de mine in calitate de game support) si pui un mesaj la caterinca legat de biancar :)))))))

Pune si conditiile in care a fost dat mesajul :))))))))) baga tot te rog, fara sa ascuzi sau sa editezi vreun print(cum l-ai editat pe al 2lea)

PS: Stiu ca suferi de personalitate multipla, dar nu e nevoie sa postezi de pe un cont si sa te lauzi de pe altul :))


Pune te rog si de L47 :))) hai sa vedem :)))) cum am inchis eu L47 :))))
 
Sus