TB & 4Fun vs CARTEL Mamut Family

  • Autor subiect DeletedUser47204
  • Data de început

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Tu ai luat sate, fara sa faci naveta pe conturile altora, ca sa inchizi lumea 47... recunoaste!

Busted_round_graphic_transparent.png


Sa te stie acum, o "comunitate" intreaga! Asa iti trebuie ...
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Esti prea batut in cap tinere :)) si nu sa zis ca in calitate de game support ai facut oferta :)

Spune cum vrei sa vezi dovada ca erai tu ? La ce ai cerut acuma trebuie sa ma loghez la tine pe cont dar se poate vedea profilu si tot ce este acolo din id-ul tau in care esti si pe conferinta alaturi de ceilalti toti colegi ai tai, dar ce sa zic :) bafta la facut oferte ... cu lumea aia poti sa spui singur doar sti ca ti-a intrat cineva acolo in ultimele 2 saptamani asa ca ce manci rahatel in public ? Nu te-ai saturat sa te faci de cacao mereu? pana atunci taci si inghite cu prietenasii tai dt dk :)) sa vazut ce puteti cand va arde platforma, asa este morilake ?

Editat de TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10188

De tine era vorba noibster ca abordezi bagi oferte pe skype ?:eek: psdist mic :)))

De partea asta ai primit acordul, acuma urmeaza din partea ta ca sa fie totul cu acord din ambele parti si dupa mergem mai departe sa vedem cum sunt posibile asa discutii din partea unuia cu statutul tau


Iti recomand lecitina, vad ca te pierzi in idei. Asa e cand postezi de pe mai multe conturi, uiti ce spui...si ajungi sa scri DEGEABA.

Unde ai intrat tu pe L47? :))))) Mai mare jucator, pe L47 am intrat pe skype de 2 ori, unde m-ai ajutat tu pe mine pe L47? Asa ca stai chill ca iar te faci de ras. N-ai idee cum s-a castigat lumea aia si in ce conditii :))

Nu ti-am cerut decat sa arati ca eu am postat(de obicei cand iei de pe skype, iti arata si numele celui ce posteaza, deasupra mesajului), deci vreau sa vad nick-ul/numele meu deasupra(hai baga putin paint level - doar ca trebuie sa-mi stii numele skype).

Ti-am cerut sa arati mesajul intregral pe joc(cel unde ai sters numele jucatorului).

Poti face aceste 2 lucruri?

Eu pot pune printul cu poza ta, cea de pe fb, dar am totusi decenta sa iti "editez" acest lucru si sa nu-l arat, sa te vada toata lumea ;)

Cat despre L54, lasa DT/DK. Uiti cand plangeai ca ai conturi din top5-10 si n-ai oameni? Uiti cand persoana cu care discutai in printul pus de mine ti-a intrat pe cont sa te ajute si dupa tipai la el ca n-a dat bine la organizat? In conditiile in care persoana respectiva a intrat azi si trebuia sa lanseze acum 2 zile? Si tot el era de vina? Aaaa...stai, ala era organizat dala beton facut de tine, neinteles de nimeni.

Nu sunt fan nici dt, nici dk, nici revo, nici orice alt trib. Am jucat alaturi de persoane din toate triburile astea si probabil voi mai juca, iar acele persoane ma cunosc si stiu cine sunt...si mai stiu si cine esti tu, deci cam DEGEABA vorbesti pe aici ca lumea stiu cum sta treaba....adica DEGEABA.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Doamne da unde am zis eu ca am fost eu pe 47 ?:))) cred ca fac cerere sa iti faca astia de la inno un test ca ai probleme grave


Numele nunam voie sa le arat domnule admin, de ce ma indrumati sa fac ilegalitati ? Va asumati raspunderea daca postez tot mesajul aici?

Cat despre 54 nu stiu unde ai vazut sa ma plang ca nu am oameni cand eu am mers acolo sa joc nu era tribul meu si nici nu am nevoie de oameni sa joace pentru mine



Pentru limba romana apasa tasta 1 ? Ca sa vezi cat esti de ...

“Lumea stiu cum sta treaba” ? Lumea stiu ca joci si alaturi de jucatori care au fost banati pentru platforma care facea toata treaba in locul lor ? Asa ai venit acuma ca si Dragnea cand a iesit in fata jurnslistilor alaturi de jnterlopii romaniei :)) te duci bine in jos dar o sa iti confirme cine trebuie si despre l47 si tot ...

Editat de TT.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48719

Cea mai tare faza, dupa parerea mea, e cand a venit @AladinIBZ in 4Fun.. TB era in razboi cu Legend si aveau un spionas acolo, adela13.Cand a atacat-o Aladin, si i-a golit satul de trupe, a primit sprijin miraculos. Sprijinul a venit din TB, adela fiind un jucator ceva mai apropiat de TB, sa zic asa. Mai era un cont Adela in TB si nu mi se pare o coincidenta faptul ca s-au lasat in acelasi timp. :)
Mai tare, cum acest/aceasta 'Jucator/jucatoare' imi argumenta mie, cum ca dominanta e legata de puncte si nu de satele pe care le detine un trib =)

Nu au baietii jucatori, daca au avut au plecat toti, nu mai exista aia cativa razboinici de care zici tu @Scama?ro

Hai sa vedem cam ce pot baietii, eskyto, a inventat o schema sa opeasca organizate, citez "baietii si fete, trimiteti cate o lance sprijin la urmatorii jucatori : ... si cred ca puteti da si la ceilalti de pe langa voi cate 1 lance pe 1 sat, asa opriti organizatul pe voi, garantat 100% :), noi tocmeai leam facuto!" , am incheiat citatul.. Ma simt pe TPU cand citesc chestia asta..
A luat baiatul si sate intre cei din Cartel, blocheaza ceva def, nimic mai mult cu ele.
De Roby nici nu mai e nevoie sa zic nimic, au vazut toti cum a fugit de pe cont cand au aparut sate rosii aproape de el, totusi. Daca nu s-a laudat Roby la un grup select ca jumatate din Cartel sunt TB-isti undercover, ca are el schemele lui pregatite sa castige lumea, ca isi ia 13 ban si cate mai cate minciuni. Oricum cea mai nasoala faza e ca nu prea l-a interesat asa mult 4Fun si K44, pe el K55 il interesa sa-l castige, K44 sa reziste cat de mult, de ce? Pentru ca in K44 nu putea lua sate cu regula intre 4Fun si TB de delimitare, parsiva miscare. Mai era si conducatorul TB-ului si el intra si din 3 in 3 zile..
De ionut as vrea sa mai vorbesc, asta e cel mai mare noobalau din tot TB-ul si probabil, din toti jucatorii de triburile. Nu-mi pot imagina cum e sa ai 3 realizari la profil si sa nu stii niste chestii de baza. Pe cand erau organizatele, el trimitea 4-5 fulluri la organizat, restul le tinea el frumos acasa pentru interne.
Poate mai au maxim 2 oameni care joaca si sunt bunicei la joc, dar nu mai mult sigur.
Si ca un raspuns la intrebarea, de ce va fug jucatorii
Nu fug ei, voi ii alungati. Voi ii numiti tradatori pe toti ce au plecat, eu personal ii inteleg pe toti, voi nu puteti, ca nu ati jucat in acelasi sistem ca ei.

Oricum, in TB se facea treaba doar intr-un grupulet micut, asa a mers tribul de la inceput.

Ca un rezumat, TB e cam pe ultimele locuri ca trib, nici macar nu stiu ce inseamna sa fie trib, cam asa sta treaba in TB.
Mai sunt mai multe de adaugat, ma rezum la atat.
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Nu ai cum sa nu mentionezi sursa acelui citat.
E pacat, sa nu se afle unde-s expertii tribali.
A fost o incantare sa vad atata strategie, la un singur jucator.
Totodata, ma bucur ca era conferinta comuna TB - FURT si se aplaudau precum focile, intre ei, pentru ideea geniala, de a ne bloca organizatul, in stilul asta. :rolleyes:

Cat despre scama, se lauda in trecut ca ne scoate dintr-un organizat sau maxim unul jumatate si ei au dat 2 organizate pe GoodFeeling si nu au luat nimic. :confused:
Asta spune multe, despre pretendentii la Hall of Fame.
Revenind la expertul scama, intrebarea e: cine il mai baga in seama?
Eventual.. daca iti place sa pierzi timpul inutil, e cazul sa observi orice scama de pe jocul asta.
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Devil tu ai fost scos in 3 zile dupa protectie pe 60. Cum poti tu sa te compari cu scama?:))))Esti o petarda si mereu vei ramane la fel, oricum nu castigati lumea fara doi si copilu.

Apropo mai esti disperat dupa Ana ? Inca mai e varsta o problema?
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Te-ai ratacit ? :))

Vezi ca forumul unde esti tu vreun mare jucator e mai incolo ... dupa colt.

Cand o sa ma scoata green, te anunt eu. Pana atunci, vezi acolo de periat aliatii, ca sa nu pierdeti lumea :))

EDITAT DE ECHIPA TRIBURILE
 
Ultima editare de un moderator:

samY.

member
Scor reacție
0
Da nu v-o scos mă budiche?! De ce ai mers în spatele dk, de bun ce esti?! Ai intrat aici ca acolo erai pur si simplu 0, nu ca aici insemni ceva da' totusi. Hai fugi ca-ti începe tura, dj ule:)))

Înainte să înceapă lumea vedetă, după, v-ați pus în poziția preferată.

P.S. sunt pe acasa, în caz că mai e valabilă treaba aia cu care te lăudai pe skype.
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Tine aproape. Nu te ratez, cand vin in zona. Stai linistit :)
Pana una alta, mergi cu cercul si tu, la barbarele si internele tale pe 60. Stiu ca aveti si voi nevoie de atentie, dar chiar v-am acordat mai multa decat meritati. Faceti postari, sa fie la numar, pe forum ? :))
 
Scor reacție
0
Tot n ai raspuns ma devil. O mai cauti pe Ana sau inca e varsta de vina?

N am nevoie sa periez pe nimeni.

EDITAT DE ECHIPA TRIBURILE
 
Ultima editare de un moderator:

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Hotaraste-te, m-au scos pe mine sau au scos Gentle ? Tu stii ce tastezi acolo? Sau scrii ca sa te afli in treaba?

Din pacate, tin sa te dezamagesc prin faptul ca NU am avut nici un atac de la green, cat timp am fost acolo (de slab de sunt, stiu) :)
Cat despre relocare si motivele relocarii pe alta zona, nu stiu daca esti tu vreun jucator caruia sa fie necesar sa ii desenez o harta.
A incercat maram sa faca o schema, dupa ce a achizitionat si ea cateva sate pe langa mine, dar nu i-a iesit schema, nici atunci, din pacate (chiar daca lasasem satele pentru a fi preluare si erau si goale, in mare parte).
Pana una alta, statistica demonstreaza ca nu am nici un sat pierdut la green, pe nici una din pozitiile de pe harta, asa ca evita sa faci praf pe aici si nu mai manca ce nu trebuie, ca-ti ramane printre dinti si degaja mirosuri, daca nu iei cu apa rece :)

Vrei sa demonstrezi ceva? Sper sa avem ocazia sa te nimeresti pe langa mine pe harta si o sa poti arata cat de bine ti-ai reglat tu lagul si cat de precis iti da atacurile lansatorul. Bine ? Pana atunci, mai putina bagare in seama, ti-ar face bine.

Mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.
 
Scor reacție
0
Ai dat inceput nou in start ? Ai cedat dupa satele si la DK cand ai vazut ca esti slab?Ce sa mi faci ma tu mie in start cand te incurci in taste ma descultule ?:)))Daca vrei un tutorial cum se lanseaza sa zici ca iti fac.

Totusi de ce eviti subiectul. Ai vorbit si tu cu Ana sau inca iti e rusine ca e varsta o problema ?
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Fara imacros si lansatoare, esti zero. Bine, in cazul tau.. esti la fel si cu ele. Tocmai am setat ignore, sa nu mai vad aberatiile tale. Succes cu lumea aia unde esti tu printre cei mai buni jucatori de triburile.

Ce am facut eu cu Ana, e strict problema noastra. Daca te intereseaza ce mai face, incearca sa ii dai ei un mesaj sa o intrebi :)

Succes!

EDITAT DE ECHIPA TRIBURILE
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
Fara imacros si lansatoare, esti zero. Bine, in cazul tau.. esti la fel si cu ele. Tocmai am setat ignore, sa nu mai vad aberatiile tale. Succes cu lumea aia unde esti tu printre cei mai buni jucatori de triburil

Cel mai bun rezultat realizat într-o singură zi (0:00:00 până la 23:59:59)

Vedere:

Loc Nume Trib Punctaj Data
1 DEVIL32
112753_thumb
CARTEL 136.101 24.03.2018

Esti nesimtit mare, 136k sate jefuite intr-o zi si imi spui tu mie de imacros. Ai fost calcat pe harta oriunde ai jucat, deja iti dau prea multa atentie si esti un nimeni in drum.
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Cel mai bun rezultat realizat într-o singură zi (0:00:00 până la 23:59:59)

Vedere:

Loc Nume Trib Punctaj Data
1 DEVIL32
112753_thumb
CARTEL 136.101 24.03.2018

Esti nesimtit mare, 136k sate jefuite intr-o zi si imi spui tu mie de imacros. Ai fost calcat pe harta oriunde ai jucat, deja iti dau prea multa atentie si esti un nimeni in drum.

Daca ai nevoie de vreo lectie de farm, ma poti contacta, atat tu cat si ceilalti experti in arta lansarilor de atacuri , cu mouse-uri smechere.
Stiu ca nu e usor sa te uiti in sus, pentru ca te ia durerea de/in gat, dar nu te mai uita.. ca nu te-a rugat nimeni sa faci asta :)

Ti se pare ca va urmaresc eu activitatile, inutililor? Nu.
Nu pot urmari statistica unui "sters" , oricum.
Totusi, apreciez ca sunteti voi interesati de persoana mea, de fiecare data cand postez.

Succes! :cool:
 
Sus