TB & 4Fun vs CARTEL Mamut Family

  • Autor subiect DeletedUser47204
  • Data de început

DeletedUser48753

Păi hai să ne bucurăm și noi, ca fetele, la fiecare sat luat :)) deja mă tem că fiecare sat luat înseamnă o băută în plus și Roby Roberto Aka mayfotul number one tine bine la băutură :)) mă așteaptă zile negre exact așa cum tribul primește belșug. Cum zicea un mare înțelept, cea mai mare afacere dpdv. economic e războiul, se observă oameni, caractere, personalitati și cel mai important, valoarea fiecăruia iese la iveală în condiții prielnice , adică sub stres. Succes și hai să demonstrăm că brigada nu e doar un nume, ci o familie <3
 

DeletedUser48759

Maestre, in viata mea nu am vazut pe cineva sa se bucure asa de tare pentru un sat :))
Le aveti cu luatu de sate inseamna ca, sau azi a fost petrecere la nivel de familie ?o_Oo_O

23feb, zi de sarbatoare in CARTEL. Toata lumea canta,danseaza,se imbata... Vai, frumos la voi, sigur azi e momentul sa muste la patratica..ceva recrutari noi ???

#HapLaBotic
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Iar va faceti statuie singuri?

Grija mare... trec porumbei... :cool:

Aveti rabdare. Sa va felicitam si noi.. sau inamicul, in general.

Stiu ca a devenit o moda, sa va faceti reclama intre voi. Dar, pana una alta, nu va face cu nimic mai jucatori, laudele care vi le aduceti singuri.

P.S.: Roby, pe ce santier lucrezi? Nu de alta, dar ai glume interesante. Ma amuz de fiecare data cand te citesc.
 

DeletedUser45667

Iar va faceti statuie singuri?

Grija mare... trec porumbei... :cool:

Aveti rabdare. Sa va felicitam si noi.. sau inamicul, in general.

Stiu ca a devenit o moda, sa va faceti reclama intre voi. Dar, pana una alta, nu va face cu nimic mai jucatori, laudele care vi le aduceti singuri.

P.S.: Roby, pe ce santier lucrezi? Nu de alta, dar ai glume interesante. Ma amuz de fiecare data cand te citesc.

Probabil pe acelasi santier cu Unnamed aka Aleku aka InimaFranta
 

DeletedUser10188

Tu din 1 sat castigi razboiul? Din cateva atacuri? Stii cum e aia cu lauda de sine.
Nu, normal ca nu.

Dar stii ce e amuzant? Sa cauti triburi cu care sa declari razboi, sa declari razboiul, sa iesi pe extern sa te lauzi...si sa pierzi sat + atac...e trist, chiar trist!
 

DeletedUser47204

E si mai trist cand un conducator / intemeietor sau ce esti tu, (ca doar te lauzi in stanga si in dreapta ca ai fost intemeietor) pune statistica la un sat pe extern :))

Suntem constienti de faptul ca multi vor pica la inceput, din tb, 4fun, cartel mamut etc , dar cand ajungi la mai multe sate atunci incepe adevaratul razboi. Pana atunci doi trei palalici cu usa in spate o sa mai puna cate o statistica pe forum , la fiecare sat luat, sau raport de split (ca de cand e gap 200, il nimeresc multi) etc...

Eu zic sa mentinem o atmosfera buna chiar si aici pe extern, ca asa e frumos, mai un sat pe harta, mai o gluma pe extern.
 

DeletedUser48759

Iar va faceti statuie singuri?

Grija mare... trec porumbei... :cool:

Aveti rabdare. Sa va felicitam si noi.. sau inamicul, in general.

Stiu ca a devenit o moda, sa va faceti reclama intre voi. Dar, pana una alta, nu va face cu nimic mai jucatori, laudele care vi le aduceti singuri.

P.S.: Roby, pe ce santier lucrezi? Nu de alta, dar ai glume interesante. Ma amuz de fiecare data cand te citesc.


Dupa statuie se intampla mereu lucruri interesante.... va astept si pe voi :D #HapLaBotic.

Un om intelept a spus odata..." sa iti fie mila de omul incompetent, pentru ca atat poate..." dar acum cand stau sa ma gandesc la o adunatura de incompetenti... chiar mi se face mila.. Si separat de acest citat.. acum chiar inteleg toate lucrurile pe care le vorbiti aici si le faceti pe harta......atat puteti....
 

DeletedUser10188

Ursule daca tu vrei sa dai back, poti sa-l dai :))

Si...sunt un simplu membru, n-am nici drept de circulara, deci nu stiu ce intemeietor visezi tu :)

Si nu ne laudam, ne amuzam...pe seama voastra, in caz ca nu v-ati prins iar de ironie :)
 

DeletedUser48759

Aha..deci esti mascota tribului...daia te agiti pe aici precum apa minerala cand o deschizi.. acum te intelegem...

Poate facem o combinatie mai tarziu...ceva backstab...discutam :D
 

DeletedUser47204

purtator de cuvant fara drept de circulara, la un trib mamut:(:(

ni la el ma :)
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Nu, normal ca nu.

Dar stii ce e amuzant? Sa cauti triburi cu care sa declari razboi, sa declari razboiul, sa iesi pe extern sa te lauzi...si sa pierzi sat + atac...e trist, chiar trist!
Eu nu vad unde este amuzamentul. Intr-un razboi se castiga sate si se pierd sate, este perfect normal.
 

DeletedUser48759

of... acum intelegem de ce n-ai drept de circulara.... esti foarte plictisitor, repeti acelasi lucru de en ori... trist.... oricum ma bucur pt tine ca simti asa o bucurie din lucruri marunte... dar te intelegem, asa e cand te obisnuiesti cu putin...

#Carcartel #HapLaBotic
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Amuzant este ca declari razboi, iesi pe extern sa te dai mare si tare...si pana acum nu demonstrezi nimic pe harta. Eu zic ca este foarte amuzant.
Începutul războiului
ieri la ora 17:25:12

Acum sa te intreb pe tine. Dupa ce ti-ai batut atat gura pe extern, unde sunt realizarile tale?
 

DeletedUser10188

Nu este un joc individual, ci joc de echipa, realizarile mele sunt ale tribului.
 
Sus