TB & 4Fun vs CARTEL Mamut Family

  • Autor subiect DeletedUser47204
  • Data de început

corli

member
Scor reacție
38
Alo, "domnu" cu lecțiile, păi tu unde ne-am întâlnit pe hartă te uitai mereu în sus spre noi, iar acum că ai prieteni noi, ăia de au tot fugit până au trecut și granița, ai făcut și tu o jucărie, două și ai prins glas?

Păi atât tu, cât și tribul tău ați fost scoși dintr-un singur organizat și știi foarte bine treaba asta. Dar lasă că nu îi bai, îți promit o invitație alături de tribul tău, pe următoarea lume pe care vom intra, să vedem cum e cu uitatu-n sus, asta în cazul în care veți onora invitația respectivă.

Orice răspuns mi-ai da, nu-ți voi răspunde pentru că în sinea ta, știi și tu că am dreptate. Că nu vei recunoaște aici, e fix problema ta. Vei avea oricum șansa de a demonstra contrariul :).

O zi bună!
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Ooo .. dar ce onoare :))

Domnu` suport, te incurci in stiinta. Tu personal, ti-ai luat split la primul vostru organizat.
In plus, n-am inteles de ce voiati alaturi de voi, unul care se uita in sus.
Apropo, cat am jucat acolo, dintre noi doi, cine se uita in sus? Nu cumva ai ramas cu gatul sucit de pe vremea aia si acum crezi ca e normal sa te uiti asa, in clasament? :)

Zi buna si tie/voua! ;)
 

corli

member
Scor reacție
38
Nu știu despre ce split vorbești, când eu la organizate trimiteam doar curățari pentru colegi. Folosești expresia de "primul organizat" când doar ăla a și existat :)).

Ti-as sugera să verifici twstats, să vezi până în momentul în care ai jucat tu, ce am înnobilat amândoi. E cel mai simplu :). Scoți internele din ecuație și vezi rezultatul.

Ti-am spus, pe următoarea lume pe care vom intra, vei avea șansa de a și dovedi ceea ce spui aici. Ai echipă, probabil închizi și o lume, deci nu prea ar fi scuze de găsit :).
 
Ultima editare:

DeletedUser48449

@Neo2015 foarte mare adevar ai grait, nu doar pe adela a salvato ci si pe goodfeeling io salvat funduletu

TB trebuia sa intre in Legend la un moment dat numa ca eram plecat la munte in dimineata cand trebuia sa se faca fuziunea.. as fi dus tribu mai departe daca mas fi ocupat cum at fi trebuit:)

4Fun trebuia sa aiba o o le mai mari iar TB o tradat pe toti intrun final

Cel mai bun profesor e ultima greseala

Felicitari Cartel
 

DeletedUser46530

Fara imacros si lansatoare, esti zero. Bine, in cazul tau.. esti la fel si cu ele. Tocmai am setat ignore, sa nu mai vad aberatiile tale. Succes cu lumea aia unde esti tu printre cei mai buni jucatori de triburile.

Ce am facut eu cu Ana, e strict problema noastra. Daca te intereseaza ce mai face, incearca sa ii dai ei un mesaj sa o intrebi :)

Succes!

EDITAT DE ECHIPA TRIBURILE

Ce faci ba devile, mai faci dedicatii la gagici pe radio?
 

DeletedUser48719

si pe goodfeeling io salvat funduletu

Daca te referi la faptul ca a intrat in TB, a fost o neintelegere inainte si niste discutii la nivel de conducere :) GoodFeeling cand a intrat in TB va curata usor usor, cu hype daca-mi aduc bine aminte..

TB trebuia sa intre in Legend la un moment dat numa ca eram plecat la munte in dimineata cand trebuia sa se faca fuziunea.. as fi dus tribu mai departe daca mas fi ocupat cum at fi trebuit:)

Imi vine greu sa cred ca un trib undeva la 4-5 ori mai mare pe atunci sa fuzioneze. Mai ales la cat de orgolios e Roby, asta era lumea lui, nu prea cred.
Poate doar o alta schema de la Roby, nimic mai mult

4Fun trebuia sa aiba o o le mai mari iar TB o tradat pe toti intrun final

Nu e vorba de 4Fun, e exact ce spui in partea a doua, "iar TB o tradat pe toti intrun final".
 

DeletedUser48449

Goodfeeling cand o intrat in TB avea satele golite de mine si amadeo. Eu asa stabilisem cu el ca intra ei la noi, interabal. Legat de o o, vati lasat intimidati si ati aceptat ca Eu si amadeo sa cedem satele de la ei pe K .. Daca aveati o o nu cedam satele si goodfeeling era victima.

Eu unu as fi luptat pana la ultimu sat cu panfleti din TB dar a fost prea baiat amadeo si am decis sai las satele mele lui.

Asa cand lideri triburilor se lasa influentati de marimea lor nu si de calitatea jucatorilor
 

DeletedUser47204

DEVIL, canta la alta masa man, ca esti prea noob.. oriunde te uiti pe twstats ai fost innobilat si vi sa vorbesti de altii? :confused:
Lauda-te si tu la deastia ca tine, care nu stiu ce inseamna twstats, cum se foloseste sau cu ce se mananca ... nu te mai fa de ras pe aici, macar taci din gura man, serios.. e penibil ce faci , ce zici tu aici.. :D
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Asa e? Am observat si eu.
Ce bine. Inseamna ca o sa va fie usor cu mine. Abia astept.

Intre timp, stimabile initiator a temei, te laudai cu ceva.. mai dati organizatul ala.. si jumatate? Sau inca-l calculati?

Legenda spune ca aia din FURT au jucat , ca sa il creasca pe Nightwish si TB-ul a jucat la pp-uri.
Ce bine ca n-ati jucat pe bune. Altfel, era belea mare pe harta.
Nu e asa? :)
 

DeletedUser10188

Am auzit ca se cauta om pentru conducerea TB, din moment ce eskyto are timpul limitat si nu mai are ce interne sa ia(spre deosebire de mine).

Unde-mi pot depune CV-ul?
 

DeletedUser48719

Goodfeeling cand o intrat in TB avea satele golite de mine si amadeo.
Legat de o o, vati lasat intimidati si ati aceptat ca Eu si amadeo sa cedem satele de la ei pe K

Eu unu as fi luptat pana la ultimu sat cu panfleti din TB dar a fost prea baiat amadeo si am decis sai las satele mele lui.

GF045 (492|451) K44 4,165 AladinIBZ [Legend] GoodFeeling [B.W.O] 2018-02-22 07:45:53

fara raspuns

Asta era regula, K-ul lor, K-ul nostru, asa s-a decis la inceput

Eu unul zic ca nu jucai pana la ultimul sat cu cei din TB. Si amedeo a vrut sa plece, si nu e o noutate pentru conducerea TB. Au si vrut sa-l bage la interne o perioada buna de timp, motiv, amedeo a jucat in DT/DK si e posibil sa fie cu astia din Cartel.. Oricum, nici nu stiau cum sa-l bage la interne si in timpul asta, ionut sau care era, tot ii mai dadea o interna ceva :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48449

Cine stie sa citeasca in twstats o sa inteleaga mai bine c’è ai pus acolo :) pacat ca se nu se poate vedea inamici invinsi ca agresor/aparator ca sa se intelega mai multe.

Puteam sa lup si sa pierd erau sanse asa ca mai bine au ajuns satele mele la un prieten. Mi se luase chefu de cand mam trezit fara sat principal.. adica fara trupe de ferma 30 fara 5 nobili si farà 1.2mil res :)

Dar am jucat incotinuare si iam luat satele la panfletu ala si la inca uni :)

Asta e :)

Goodfeeling era la mine in trib .. il parasise ca nu stiu cine a invitat in trib pe unu c’è vroia sal ieie el si Eu eram plecat citisem mesaju dupa 3 zile dar atunci el era deja in alt trib :)

Cam asta a fost :)

Success in continuare tuturor pe l62
 

DeletedUser48960

Legenda spune ca aia din FURT au jucat , ca sa il creasca pe Nightwish si TB-ul a jucat la pp-uri.
Ce bine ca n-ati jucat pe bune. Altfel, era belea mare pe harta.
Nu e asa? :)
Mihaita tata,acelasi vesnic ironic/carcotas! Cum de le stii tu pe toate !?Avem spioni astrali acum sa inteleg!Legende,zodii...hmmm... :) Glumim da!?
 

DeletedUser48719

Cine stie sa citeasca in twstats o sa inteleaga mai bine c’è ai pus acolo :) pacat ca se nu se poate vedea inamici invinsi ca agresor/aparator ca sa se intelega mai multe.

Nu este altceva in plus de citit legat de chestia asta.Ti-a luat un sat, nimic mai mult. Voi ati decis pana la urma sa puneti capat razboiului si sa intrati in 4Fun, tu ai decis sa renunti si sa ii cedezi satele lui amedeo. Puteati/Puteai demonstra ceva.
Ai avut si tu ghinionul tau, dar nu zic ca nu putea fi evitat, parerea mea. Acum nu stiu ce si cum, tu stii mai bine.


Vezi ca mai ai de cedat cateva sate, inactivule
 

DeletedUser48960

Vezi ca mai ai de cedat cateva sate, inactivule

Aaaa...asta-i viata! Daca unul dintre noi a castigat la loto,acum am devenit activi in viata reala. :) Suntem plecati in concedii,la furat de odihna si distractii.Am predat stafeta celor care au mai mult timp!
Ce sa spun!? Mult succes celor care inca sunt prezenti activ pe harta,si fie ca cel mai bun sa castige.Eu sper ca va fi TB! Niciodata nu se stie ce va fi maine.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Aaaa...asta-i viata! Daca unul dintre noi a castigat la loto,acum am devenit activi in viata reala. :) Suntem plecati in concedii,la furat de odihna si distractii.Am predat stafeta celor care au mai mult timp!
Ce sa spun!? Mult succes celor care inca sunt prezenti activ pe harta,si fie ca cel mai bun sa castige.Eu sper ca va fi TB! Niciodata nu se stie ce va fi maine.

Postare tipica a unui pierzator:"domnle am devenit activ in viata reala si de aia nu va mai pot bate pe acest joc :) " ..:( ......Eu personal ii multumesc lu 'doamne doamne pentru ca ai castigat la lottto si ca nu mai stai pe acest joc,ca altfel,nu stiu cum va mai bateam :oops:

Daca tu mai crezi in Mos Craciun sau Praslea cel voinic si merele de aur e problema ta,dar realitatea e alta.Se vede pe TWSTATS .... sper sa mai reziste TB-ul pe harta si sa nu "castige si ei la lotto" ca nu stiu ce am face cu atatia milionari pe lumea asta .Ar fi prea plictisitor sa bati doar cu barbare :( .

Roby Roberto "e certo" ca s-a dus,oare cine mai urmeaza din conducerea TB ?
 
Ultima editare:

DeletedUser48960

Nu am spus ca am fost mai buni,si nici ca v-am fi batut colegule. :) Ma faci sa-mi aleg cu grija exprimarea ca sa nu-mi deformezi sensul cuvintelor dupa bunul plac.Ca sa ne intelegem stimate ``invingator``! :) Eu daca spun ca-i verde,atunci verde e indiferent ce spui tu sau altcineva care doreste a se intelege altceva.Loteria era o gluma cu subantelegere...dar probabil ca...in fine. :))
Taticu.Esti/sunteti mai buni!Bravo! Va fi o noua lume castigata la finalul careia castigul va fi...care!?
Hai,ca a fost frumos atat cat a fost!Tu poti spune ce doresti,iar noi stim oricum realitatea nedeformata.Noua ne-a facut placere sejurul de pe 62,chiar daca am lungit-o mult mai mult decat ne propusesem la inceput.Norocul ``nostru``,ca am castigat la loterie si ne-a salvat de inchisoarea virtuala pentru o perioada.Data viitoare cand vom intra pe harta,vom fi la fel de noobi,fara nici-o jena.
Succes din nou tuturor participantilor ramasi in lupta,si felicitari anticipate invingatorilor! Respectele mele domnilor.
 
Sus