~tbkm~,Avalon,Equi,Unique vs soveja,sh

DeletedUser

seara buna,
panzere am o rugaminte la tine fa si tu oficial pe ce cont joaca ciochistu asta de raulica ,ca din gura da mult si vreau sa vad si pe harta ce stie si sa ii inchidem noi gura putin
daca nu vrei sa faci public numele lui lasa un pm pls ;)

vezi exact dinasta nu va dau numele...nu am chef de tarani dinastia care nu stiu sa vorbeasca si pe joc...
Eu in locul tau mias ridica fermele inapoi...si mai bine sai dea numele uni coleg deal tau ca oricum tu uiti repede...
 

DeletedUser

raulica tu esti pus de sperietoare pe aici,goloie nu tre sa se complice sa afle numele tau...esti nascut in 97 dupa cate se pare,iar in viata reala nu esti decat o sageata asa cum esti si aici de fapt...ai 171 de postari dar in niciuna nu spui ceva cat de cat inteligent...doar laude de sine,ca din partea tribului nu o sa ai parte atata timp cat esti un...anonim(sau un nimeni,alege-ti tu)
 

DeletedUser

macar am satisfactia ca ti-ai facut tu cont special pentru mine...si lui goloie mai bine iai niste memoplus...
 

DeletedUser

crede ma ca nu l am facut pentru tine...daca ai avea bunavointa sa intri si pe joc,ma vei gasi cu numele asta pe joc,pe l27...eu nu vroiam decat ceva statistici din partea ambelor tabere mai raulica,dar nu i asa ca,din cauza faptului ca sunt dezastruase,nu voi vedea nimic...soveja,sh si celelalte triburi care apartin aliantei voastre pierd teren continuu...oricum m am convins...
 

Deleted User - 1621757

Parte 1:
Triburi: ~TBKM~, ~TBK2~
Parte 2:
Triburi: SH, ~SH~, Soveja, PIRATI, Sov_D

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 18,690
Tabăra 2: 29,838
Diferență: 11,148

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,427
Tabăra 2: 724
Diferență: 703

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 107,155,069
Tabăra 2: 173,560,042
Diferență: 66,404,973

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,584,293
Tabăra 2: 6,647,917
Diferență: 5,936,376

chart


o mica statistica
hai baieti ,ca ati ramas rau in urma :D
trageti mai tare ,cred ca tre sa mai facem odata alianta cu soveja si sa ne mai tradeze odata peste noapte ca 200 de sate nu mai iau ei cat joaca triburi de la inamici intr-o sapt =))
binenteles inafara de barbari :)))
eu va urez sarbatori fericite alaturi de cei dragi si spor la sate ,pe alta lume normal, ca pe asta cam pana aici va fost ;)
 

Deleted User - 1621757

:)) bv ati reusit sa faceti un split ma bucur pt voi
pustiu ,
eu am vazut mai multe rapoarte de la acel jucator si se pare ca pana acum a luat ceva sate asa cum zici tu ca nu stie sa dea atacuri :))
http://ro.twstats.com/ro27/index.php?page=player&mode=conquers&id=343809

chiar azi vad ca a luat 2 sate,ieri 3 ,acum 2 zile 4
deci in concluzie eu cred ca stie sa dea atacurile :D ca tu sau cine este sitter la acel jucator ai invatat sa faci un split nu inseamna ca oldz nu stie sa dea atacurile ;)
 

Deleted User - 1621757

Fie ca acest Craciun sa va gaseasca pe toti acolo unde sufletul vostru doreste sa se afle. Sa va bucurati de prezenta si iubirea tuturor celor ce v-au lipsit, precum si a celor ce v-au fost alaturi. Sa va lumineze bradul, nu numai casa ci si viata, iar anul ce vine sa va aduca numai bine! Sa va bucurati de copii, de mangaierea persoanei iubite si de parinti…sa fiti toti intr-un loc si sa le faceti loc langa voi si ingerilor ce va aduc ganduri bune de la Doamne Doamne! Sa pastrati amintirea Craciunului si atmosfera lui pe tot parcursul anului ce vine, sa fiti mai buni, mai sinceri si mai ingaduitori si absolut necesar mai fericiti. Sa va cante colindele, sa va lumineze bradul, sa desfaceti cadouri, sa mancati sarmale si cozonaci, sa zambiti din suflet si sa radeti mult.CRACIUN FERICIT!
inclusiv celor din Team-Triburile
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Va urez tuturor sa fiti cat mai fericiti in perioada aceasta de sarbatoare! Meritam cu totii cateva zile de frunti descretite si de glume impreuna cu familia si prietenii veniti de peste tot!

Cu respect deosebit, Adenauer! (Madalin Simion)
 

DeletedUser31557

bilantul tribului crash ,au mai cucerit doua sate :eek::eek:
Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp
Mos Craciun (311|379) K33 1,025 Barbar pick007 [CrashV] 2012-12-24 15:47:54
Sarbatori fericite ! (311|380) K33 1,005 Barbar pick007 [CrashV] 2012-12-24 15:46:34

scuze norbi,dar asa doresti sa castigi razboiul? :D
 

DeletedUser31557

chiar deloc,dar cum dzeu sa inobilezi sat dupa sat de barbari,chiar absurd:),dar asta e,noi atacam sate dezvoltate
 

DeletedUser

Alo,Bellona?....se aude de acolo de sub daramaturi?....vad ca au inceput fostii tai colegi de trib sa-ti multumeasca,adica sa-ti ia satele:))))
 

DeletedUser31557

te rog eu,nu mai rasuci cutitul :),diferenta f mare si observ ca zilnic sunt tot mai putini:)
 

Deleted User - 1621757

buna seara
SH oficial imi cer scuze ca ati fost neglijati aproximativ o luna si va promit ca revenim la vechiile obiceiuri asa ca pregativia granita pt ca TBKM o sa va calareasca din nou :D
 

DeletedUser

:))) nu va raspunde nimeni :D sunt ocupati cu barbarele :D iti dai seama ce nebunie de inobilari va fi in k65 acu ca au disparut cele doua conturi de care le era frica? raiul pe pamant si pentru SH si pentru EQUILI :))
 

DeletedUser

:))) nu va raspunde nimeni :D sunt ocupati cu barbarele :D iti dai seama ce nebunie de inobilari va fi in k65 acu ca au disparut cele doua conturi de care le era frica? raiul pe pamant si pentru SH si pentru EQUILI :))

de cine ne era frica? ca tot nu am inteles...
 
Sus