~TBKM~ vs BURN

  • Autor subiect DeletedUser42531
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Se vede ca nu joci, au fost facute niste recrutari in granita cu noi, stiam ca sunt pe plus si tocmai de aceea le-am trecut, ca sa fiu corect, daca nu as trece TBKM am fi pe plus inca vre-o 15-20 de sate, noi am recrutat din TH, ei au recrutat din TH, si peste noapte s-a facut granita...TBKM au mai recrutat si jucatori din WWIZZ cu care noi avem granita, deci, eu zic sa te abti tu ca sa nu te faci de ras...si nu sunt 2-3 zile, ci vre-o saptamana de cand avem granita cu ei...

Ok vad ca nu intelegi....TBKM ma refeream la vechii jucatori. Noii jucatori nu prea poti in primele zile sa ii bagi in statistici pentru ca , logic , au schimbat granita si in timp ce inainte erau in zona albastra, acum sunt in zona rosie si automat pierd sate, etc

Nu se compara SH cu TBKM

SH au acolo jucatorii pusi pe pozitii de mult timp, TBKM abia isi fac granita cu voi

Tu faci acum cum facea quitana cand dadea in TBKM la inceput si le lua sate, apoi cand s-au dus baietii in zona, au inceput sa planga :D
 

DeletedUser

Ok vad ca nu intelegi....TBKM ma refeream la vechii jucatori. Noii jucatori nu prea poti in primele zile sa ii bagi in statistici pentru ca , logic , au schimbat granita si in timp ce inainte erau in zona albastra, acum sunt in zona rosie si automat pierd sate, etc

Nu se compara SH cu TBKM

SH au acolo jucatorii pusi pe pozitii de mult timp, TBKM abia isi fac granita cu voi

Tu faci acum cum facea quitana cand dadea in TBKM la inceput si le lua sate, apoi cand s-au dus baietii in zona, au inceput sa planga :D

mai oro cu toate ca jucatorii lor erau deja acolo
statistica tbkm-ului este pe plus fata de sh :)) si inca nu au baietii in zona
SH pazea ca vine si tbkm spre voi si o sa fie jale ;) dar gata cu vorbele ,fie ca cel mai bun sa castige
vrem fapte nu vorbe ;)
aaaa era sa uit ,felicit sh-ul pt organizatul asupra jucatorului grecuss se lauda mazare ca ii ia 20 de sate :))) iar dupa acest organizat jucatorul grecuss are mai multe sate de cat avea inainte sa fie atacat :)) concluziile le trageti singuri domnilor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai oro cu toate ca jucatorii lor erau deja acolo
statistica tbkm-ului este pe plus fata de sh :)) si inca nu au baietii in zona
SH pazea ca vine si tbkm spre voi si o sa fie jale ;) dar gata cu vorbele ,fie ca cel mai bun sa castige
vrem fapte nu vorbe ;)
aaaa era sa uit ,felicit sh-ul pt organizatul asupra jucatorului grecuss se lauda mazare ca ii ia 20 de sate :))) iar dupa acest organizat jucatorul grecuss are mai multe sate de cat avea inainte sa fie atacat :)) concluziile le trageti singuri domnilor

E usor sa vorbesti cand ai 90% din trib in marea albastra
Toata harta a vazut ce buni sunteti :rolleyes: in razboiul cu TH.
O sa vedem pe granita de ce sunteti in stare...
 

DeletedUser

plictiseala e instaurata peste tot asta nu inseamna ca trebuie sa fi si "destept" in privinta asta :) vorbiti mai putin si jucati mai mult... iesiti mai castigati... pana una alta aceasta coalitie e praf... cel putin partea de est cu equili si wwizz saracii nici nu stiu pe ce planeta se afla daramite ca jocul se numeste triburile
 

DeletedUser

mai oro cu toate ca jucatorii lor erau deja acolo
statistica tbkm-ului este pe plus fata de sh :)) si inca nu au baietii in zona
SH pazea ca vine si tbkm spre voi si o sa fie jale ;) dar gata cu vorbele ,fie ca cel mai bun sa castige
vrem fapte nu vorbe ;)
aaaa era sa uit ,felicit sh-ul pt organizatul asupra jucatorului grecuss se lauda mazare ca ii ia 20 de sate :))) iar dupa acest organizat jucatorul grecuss are mai multe sate de cat avea inainte sa fie atacat :)) concluziile le trageti singuri domnilor



hihihihi
 

DeletedUser

plictiseala e instaurata peste tot asta nu inseamna ca trebuie sa fi si "destept" in privinta asta :) vorbiti mai putin si jucati mai mult... iesiti mai castigati... pana una alta aceasta coalitie e praf... cel putin partea de est cu equili si wwizz saracii nici nu stiu pe ce planeta se afla daramite ca jocul se numeste triburile

Eroi d-astia ca tine sunt multi :)) pacat ca e mai mult gura de tine . Ai mai zis o data de pe un sitter ca ne bati jumate din trib , dar cand respectivul a pierdut 40 de sate de ce nu i-ai mai stat sitter ?

Si totusi cate sate ai luat din EQUILI ? Dar din Wwizz ?
 

DeletedUser

Eroi d-astia ca tine sunt multi :)) pacat ca e mai mult gura de tine . Ai mai zis o data de pe un sitter ca ne bati jumate din trib , dar cand respectivul a pierdut 40 de sate de ce nu i-ai mai stat sitter ?

Si totusi cate sate ai luat din EQUILI ? Dar din Wwizz ?

tu esti florinsg? sau celalalt ciumpalac care si-a ridicat zidu de la 0 la 20 in 5-10 minute?
 

DeletedUser42531

Parte 1:
Triburi: ~TBKM~, ~TBK2~, ~TBK3~, TBKM3
Parte 2:
Triburi: BURN, SH

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 10,965
Tabăra 2: 10,263
Diferență: 702

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 487
Tabăra 2: 58
Diferență: 429

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 51,593,178
Tabăra 2: 63,810,195
Diferență: 12,217,017

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,068,271
Tabăra 2: 445,845
Diferență: 3,622,426

chart
 

DeletedUser

Ce imi place cand incepeti sa jigniti :)) Asta arata neputinta de a avea un dialog . Nu sunt niciunul dintre acei "ciumpalaci" .. sunt un jucator neimportant dar care are de 8 ori mai multe sate luate din SH decat cele luate de tine din EQUILI ( desi nu este corect sa spun de 8 ori mai multe , avand in vedere ca numarul satelor luate de tine din EQUILI este 0 )
 

DeletedUser

pai nu e jignire daca e adevar... daca tu te-ai simtit e problema ta

stilul meu de joc nu te priveste pe tine... imi aduc contributia iar daca tribul considera ca sunt de folos ma tine... daca nu... ma concediaza... ceea ce nu se intampla pe la voi... in fine... dar hai sa nu discutam despre rufe murdare in public ca nu iti convine unde ajungem :) de data asta sa zicem ca sunt ingaduitor pentru ca m-am inteles bine cu lugojanu... si stiu ca el a reprezentat ceva in equili in comparatie cu cineva care nici macar nickul de pe joc nu e in stare sa sil puna pe extern
 

DeletedUser

Nu am zis ca insemn sau am insemnat ceva pentru EQUILI doar ca incerc sa-mi fac treaba cat de mult pot . La fel de bine nu ma intereseaza stilul tau de joc si nu sunt in stare sa comentez despre el . Dar macar din respect , daca detii asa ceva , nu mai arunca cu vorbe ca aia sunt prosti si aia sunt nu stiu cum . Pana la urma asa cum pe mine nu ma intereseaza stilul tau de joc nici pe tine nu ar trebui sa te intereseze al nostru.

Si sa nu uitam ca "ciumpalacii" aia stau destul de bine in razboiul cu voi

Parte 1:
Triburi: EQU!L!, EQUILI
Parte 2:
Triburi: SH, *SH*, ~SH~

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 118
Tabăra 2: 93
Diferență: 25

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,021,650
Tabăra 2: 747,453
Diferență: 274,197

chart


P.S : Ultimul meu post pe extern
On topic : Hai ~TBKM~ :))
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: SH, ~SH~, *SH*
Parte 2:
Triburi: EQUILI, EQU!L!, EQU!L, EQUIL

Timeframe: 06/07/2012 21:00:00la19/08/2012 21:00:17

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,447
Tabăra 2: 2,696
Diferență: 751

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 127
Tabăra 2: 116
Diferență: 11

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 24,710,536
Tabăra 2: 9,692,720
Diferență: 15,017,816

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,025,998
Tabăra 2: 1,011,370
Diferență: 14,628

chart



Offtopic :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Terminati cu statisticile ca nu reflecta absolut nimic
SH poate sa bata un anumit trib daca stie sa isi faca jocurile sau poate sa isi ia bataie rau din cauza ca au jucatori slabi in zona sau multe alte probleme

Important e pe termen lung ce se intampla. Statisticile sunt apa de ploaie

Mai stiu eu pe cineva care imi venea pe L14 cu statistici zdrobitoare si cand iam zis ca o sa vada in curand cum o sa fie cu statisticile, a ras de mine si dupa cateva luni isi luau bataie rau de tot

In mare parte stiti bine cu totii ca SH are o echipa destul de mare si ca sa faca fata la "stres" au nevoie de oameni cu timp si capabili sa organizeze totul. Cunosc cativa care ar putea sa o faca dar nu stiu cat de bine o mai pot face acum.
TBKM are o echipa foarte buna si goloie stie bine sa conduca acolo. Intotdeauna l-am invidiat pentru asta :D
Celelalte triburi nu le cunosc asa ca nu imi dau cu parerea despre ele.

Triburile pica intotdeauna din vina conducerii. Proasta organizare duce la dezintegrarea tribului.
In timp vedem cine e mai capabil ca si conducere pentru ca oricum fiecare trib are jucatori buni

Dupa parerea mea(personala) TBKM va rezista pana la sfarsitul lumii. Prea multi au incercat sa ii dezbine si si-au luat bataie :D
 

DeletedUser

Terminati cu statisticile ca nu reflecta absolut nimic
SH poate sa bata un anumit trib daca stie sa isi faca jocurile sau poate sa isi ia bataie rau din cauza ca au jucatori slabi in zona sau multe alte probleme

Important e pe termen lung ce se intampla. Statisticile sunt apa de ploaie

Mai stiu eu pe cineva care imi venea pe L14 cu statistici zdrobitoare si cand iam zis ca o sa vada in curand cum o sa fie cu statisticile, a ras de mine si dupa cateva luni isi luau bataie rau de tot

In mare parte stiti bine cu totii ca SH are o echipa destul de mare si ca sa faca fata la "stres" au nevoie de oameni cu timp si capabili sa organizeze totul. Cunosc cativa care ar putea sa o faca dar nu stiu cat de bine o mai pot face acum.
TBKM are o echipa foarte buna si goloie stie bine sa conduca acolo. Intotdeauna l-am invidiat pentru asta :D
Celelalte triburi nu le cunosc asa ca nu imi dau cu parerea despre ele.

Triburile pica intotdeauna din vina conducerii. Proasta organizare duce la dezintegrarea tribului.
In timp vedem cine e mai capabil ca si conducere pentru ca oricum fiecare trib are jucatori buni

Dupa parerea mea(personala) TBKM va rezista pana la sfarsitul lumii. Prea multi au incercat sa ii dezbine si si-au luat bataie :D

Lumineazama si pe mine...cine o incercat sai dezbine?
 

DeletedUser

TH , Burn si au mai fost destui. Ii stie goloie, claudiu sau kenji ca ei au fost la conducere si stiu mai bine

Important e ca intotdeauna au stiut sa faca liniste in trib si treaba merge bine :D
 

DeletedUser42531

clepo si abxyz , ce treaba re razboiul dintre
Parte 1:
Triburi: SH, ~SH~, *SH*
Parte 2:
Triburi: EQUILI, EQU!L!, EQU!L, EQUIL

cu tema acestui topic ?
Chiar nu va inteleg , aveti topic cu tema razboiului acesta de ce nu postati si vorbiti acolo despre acest razboi (sau daca nu este faceti unul)

Nu mai faceti abatere de la tema topicului si spam degeaba.
 

DeletedUser

TH , Burn si au mai fost destui. Ii stie goloie, claudiu sau kenji ca ei au fost la conducere si stiu mai bine

Important e ca intotdeauna au stiut sa faca liniste in trib si treaba merge bine :D

adica un trib care avea de 2 ori mai putine sate decat iei si care oricum ia tinut in loc destul de mult a incercat sai dezbina?
si dupa Burn care goloaie controla jumate din playeri?
Da....astia is adevarati adversari pentru prea maretul trib tbkm
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus