~TBKM~ vs. IMMO

DeletedUser

datorita fuziunii stralucite a celor din THS cu IMMO , cei din IMMO s-au ales cu un conflict vesnic cu familia TBKM.

Side 1:
Tribes: ~TBKM~ ~TBK1~ ~TBK2~ TBKCAG
Players:

Side 2:
Tribes: IMMO IMMO-A IMMO-B
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 48
Tabăra 2: 9
Diferență: 39

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 527,925
Tabăra 2: 56,109
Diferență: 471,816

chart
 

DeletedUser34930

...

Degeaba sunt rapoartele astea deocamdata... IMMO a fuzionat si inca nu sau grupat...

Deocamdata nu ati luat nici 1 singur sat de la IMMO.. care au fost de la inceput...

Atunci se va vedea diferenta cand vom fi fata in fata!
 

DeletedUser

Junioru`, TBKM nu avea nici o treaba sau legatura cu voi, dar ati fuzionat cu ths si de acolo vi se trage. Suntem fata in fata, nu vom fi:) !
 

DeletedUser

fiecare trib isi alege membrii dupa competente..si noi am luat niste jucatori cu care ati avut conflicte si desi ii atacati zilnic nu le-ati luat niciun sat..pe cand noi , le luam sate non-stop noilor veniti in IMMO...cam asta ar fi diferenta dintre TBKM si IMMO :)
 

DeletedUser34930

---

Corect! Dar deocamdata nu se stie nimic ce se poate intampla:)

Si voi ati luat pe cei din TOR la voi cu care noi am avut razboi... Asta este.!
 

DeletedUser

Nu i-a luat nimeni, au venit de bunavoie, pe cand THS a venit din ura si frica :)
 

DeletedUser34930

---

Eu nu cred ca au venit de bunavoie... De cate ori ne-a cerut sa ne fie academie... sa fim seriosi au venit fiindca stia ca vom incepe atacuriile!
 

DeletedUser

acum sunteti invitati sa le incepeti..pana acum numai gura a fost de voi! :)
 

DeletedUser

Pai, atacati. Noi va asteptam la poarta satului ca paine si sare, bine sa cateva sulite, sabii si cateva chestii pe acolo, dar alea nu conteaza :D
 

DeletedUser

Prea mult vorbeste nu-i de bine , poate incerci si sa o dovedesti ..

Anempohis .. nu pare ca numai gura e de tine?
 

DeletedUser34930

---

De ce sunteti asa de increzuti? O sa vedem noi cine va invinge:)

Asa cum si ei sunt sigur ca nu aveti nici o sansa... Asa si voi credeti despre noi!

Faptele vorbesc!
 

DeletedUser

Fazyyyyyyyyy ............... te cred ca iti convine ...... dar spor nu va lua nicio gura de oxigen!:))))))
 

DeletedUser17979

eram si io in ton cu urarile :), daca tot v-a urat baiatul ala din "immo" bafta sa le urez si eu oamenilor astia, da ce cauti tu pe extern? :))
 

DeletedUser

*eram si io in ton cu urarile , daca tot v-a urat baiatul ala din "immo" bafta sa le urez si eu oamenilor astia, da ce cauti tu pe extern?*
multumim...primul lucru care l'am auzit si eu dragutz sau o urare de bine...la adresa tribului din care fac parte....cel putin de cand bantui si eu pe aici:) **** dc dar am impresia ca nu prea avem multi *simpatizanti*.
 
Sus