~TBKM~ vs ~TH~

  • Autor subiect DeletedUser38231
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

quitana, cand o sa joc serios, o sa ma vezi de fiecare data ca o sa intru in primele 5 zile de la deschiderea lumii. Nu o sa intru niciodata sa joc serios cand lumea e asa avansata

Fiecare are programul lui si sta dupa cum ii place. De exemplu eu bantui foarte mult noaptea, dar si ziua pentru ca asa am programul
Eu nu am facut decat 1 organizat pe voi si dupa am lasat baietii sa se ocupe. De ce nu am mai facut organizate, e problema mea si nu are nici-o legatura cu voi

Maine se deschide TWM summer. O sa va tin la curent ce fac romanii pe acolo :D
Sper sa le rupem gatu la toti :))
 

DeletedUser

Ciudate lumi. pe 2 , avem cate 1 sat de barbari la 1h de noi :)))

jucatori, o gramada , dar toti imprastiati rau detot. nu e densitate mai deloc
 

DeletedUser34078

mdea s-a racit aici gata! mi-am luat si cartonas degeaba ... la spam n-are nici un farmec sa beau cafeaua cu tbkm... mai bine inchizi adenauer topicul... aud ca se deschide altul vs TH ... asta e istorie !:D
 

DeletedUser

Ciudate lumi. pe 2 , avem cate 1 sat de barbari la 1h de noi :)))

jucatori, o gramada , dar toti imprastiati rau detot. nu e densitate mai deloc

Pe practice ai barbare cat vezi cu ochii, parca zici ca, joaca barbarele si noi suntem jucatori. Si alea cresc, acum au si 5-6k puncte.
 

DeletedUser

E bine ca ne mentinem in top

q1 si q2 vor fi castigate mai mult ca sigur de romani

pe q1 sunt cateva triburi dintre care unul pe primul loc
pe q2 suntem vreo 5 triburi. deocamdata nu e niciunu rang 1 dar dupa protectie il preluam :D


frunza daca joci undeva, dami un mesaj si zi unde sa te vad si eu :D
 

DeletedUser

Eu joc pe practice cu acelasi nume. Intru si eu la panarama.

Pe q1 am vrut sa joc, dar n-am avut cu cine si egiptenii de data trecuta cu care am intrat nu mai joaca acum..
 

DeletedUser

Lasa ca nu mai am timp sa stau si acolo.. Lancile alea se misca si singure, le dau sa patruleze.. :))
 

DeletedUser34078

05.07.
21:49 Tribul HELLZ a intrat în război.
05.07.
21:21 Tribul BURN a intrat în război.


V-am zis eu ca se face alt topic ... iar tremura tbkm, si-au luat la inaintare camarila :D
Mai baieti, faceti voi ce faceti si mai puneti 2 triburi pe th, cand or cere si burn pace pe cine mai bagati la inaintare? :rolleyes:

Penibil! :|
 

DeletedUser3372

Mai Q, dar nu e alt topic, este acelasi, numa' trebuie redenumit :D
 

DeletedUser34078

N-are omu' sange in vene sa "incarce" topicul ... corespunzator :rolleyes:... e jenant ii inteleg ;)
 

DeletedUser34078

Da' de ce ma intrebi ? :rolleyes: Nu facea fata mamutul cumva de a trebuit sa-si mai ia intariri? :D

Hai mai, ce naiba ca suntem 79 de insi numa' :)))
 

DeletedUser7708

Numai bine, am scăpat și eu de sesiuni alea alea, am ce cuceri, că m-am plictisit de barbari. :D
 

DeletedUser34078

Nici nu ma asteptam la o altfel de eschiva la intrebarea mea...una lasa! O replica pertinenta si lucida nu stiu daca aveti taria sa o dati.
Adevarul e ca voi va paziti fundul. Atata tot. ;) Daca asta se poate numi justificare!
 

DeletedUser2748

Ce-mi mai plac atacurile la persoana :D menite sa provoace :)
dar la mine nu functioneaza
cat despre justificare la cate se intampla zilnic pe acest joc pot sa spun ca nimeni nu mai este integru ca la unii nu se vede atunci acestia stiu sa-si ascunda ma bine afacerile murdare
asa ca spor la joc si ditractie placuta
Vorba aia si bine zice "Totul e permis in dragoste si razboi " :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus