~TBKM~ vs ~TH~

  • Autor subiect DeletedUser38231
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Bunicutele din TH sunt cam singurele care sunt pe topicul asta,credeam ca ati iesit la pensie deja,la ce performanta aveti pe joc era cazul,aici nu sunteti buni,pe lumea 29 nu sunteti,pe summer nici in zare nu va vad,eu zic ca a sosit timpul sa plecati in vacanta vesnica,succes :))
 

DeletedUser

Ce-mi mai plac atacurile la persoana :D menite sa provoace :)
dar la mine nu functioneaza
cat despre justificare la cate se intampla zilnic pe acest joc pot sa spun ca nimeni nu mai este integru ca la unii nu se vede atunci acestia stiu sa-si ascunda ma bine afacerile murdare
asa ca spor la joc si ditractie placuta
Vorba aia si bine zice "Totul e permis in dragoste si razboi " :)

in lipsa inteligentei poate :)
 

DeletedUser2748

defineste inteligenta la nivelul unui roman in contextul actual al Romaniei, chiar te rog
 

DeletedUser2748

esti in contradictie si nu inteligenta daca numai pe tine te cunosti rezulta ca pe mine nu ma cunosti deci nu ai cum face comparatia
un minus la inteligenta, continua te rog :)
 

DeletedUser

esti in contradictie si nu inteligenta daca numai pe tine te cunosti rezulta ca pe mine nu ma cunosti deci nu ai cum face comparatia
un minus la inteligenta, continua te rog :)

oricine poate spune de un minus la inteligenta asta nu inseamna neaparat ca are dreptate sau ca are o baza la ce spune :) contextul era urmatorul : in dragoste si razboi orice este permis... eu ti-am replicat ca poate la nivelul tau de inteligenta este permis orice pentru ca nu poti realiza prea multe fara tradari, minciuni s.a.m.d ... tot din replica asta mi-am putut da seama ca nivelul tau de inteligenta e cu mult sub al meu :) asadar mai ia o dusca de praf si imbatate singur ca ai fi cineva...
 

DeletedUser2748

L24 iti aduce amintiri :) vai de noi ce mari suntem :) si parca zicea-i ca nu este permis orice :)
si da sunt marsav asta nu dovedeste nivelul de inteligenta
al doilea minus tu chiar nu stii ce inseamna a fi inteligent ...

oricum eu o las balta parca aici era o alta tema, ne mutam la spam daca vrei sa continuam

statistici nu mai pune nimeni?
 

DeletedUser5970

la rugamintea ta, stimabile:

Parte 1:
Triburi: ~TH~
Parte 2:
Triburi: BURN, HELLZ, ~TBKM~, ~TBK2~, ~TBK3~

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19
Tabăra 2: 4
Diferență: 15

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 133,677
Tabăra 2: 38,660
Diferență: 95,017

chart


P.S. poate mai gasiti 2-3 triburi care sa intre impotriva noastra, ca sa mai echilibrati si voi balanta
 

DeletedUser2748

mersi de statistica onorabile:D
GabbY-Ghost a spus:
P.S. poate mai gasiti 2-3 triburi care sa intre impotriva noastra, ca sa mai echilibrati si voi balanta

si care e problema ? de ce sa nu o facem ? daca trebuie echilibru il facem prin orice mijloace :D
 

DeletedUser5970

da, bun echilibru aveti cu 5k sate mai multe decat noi :D si totusi, o furati ca-n codru
 

DeletedUser

Fair play

Cand un colectiv e unit, poate sa aiba si 25% din forta adversarului ca, o sa rastoarne tot in cale. ;)
Se pare ca pana acum nu m-am inselat.

Succes in continuare ambelor triburi!
 

DeletedUser

ee oricum granita dintre Tbkm si TH nu se misca... o sa ajungem ca Sh si Black de pe lumea 6
 

DeletedUser7708

Eu zic să nu tragi concluzii aiurea. În primul rând granița s-a mișcat în favoarea TBKM când au dat în uscături. O dată cu eliminarea lor(știi cât de mult am scăzut la nr. de membri?) am recuperat o parte din ce s-a pierdut și tendința e momentan de stabilitate strict față de TBKM. Dar ce te faci că TBKM-ul nu ajută BURN-ul iar ăștialalții pierd 50 sare / weekend? Ești sigur sigur că nu se mișcă? :)
 

DeletedUser34078

Putini au realizat jocul tbkm !
Daca s-a vazut ca s-a terminat cu sate ciupite de la inactivii nostri si granita stagneaza, tbkm s-au gandit, neputand risca s-o rupa si cu Burn, mai ales conturile sub control, ca poate scapa de cei care le pun bete in roate, lasandu-i la voia intamplarii si implicit innobilati de TH. S-au gandit ca Th nu poate acoperi toate satele Burn cucerite si e rost de ciupeala.
Nu era mai avantajos asa decat sa innobileze ei intern din Burn si sa riste ca acestia sa intoarca armele, mai ales ca-s dispusi intre ei pe harta?
Sunt acolo cativa naivi + cei care mai bat campii pe-aici, care-s luati de mirajul "puterii" ... teapa baietii, vba unui coleg de-al meu, nu sunteti decat carne de tun. Si, Florine eu cand am zis ca nu merita polemici cu playeri care, pe langa faptul ca sunt confuzi si n-au pic de coerenta in exprimare sunt si paraleli cu jocul, am zis bine.

*daca se considera off topic se poate sterge sau muta la discutii libere. eu oricum mi-am avertizat colegii iar celor din Burn, am incercat sa le deschid ochii...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu stau sa conving alcoolicii ca berea nu e buna.

Am scris fix mai sus ca pentru copii ca sa inteleaga tot omu'.
Cine vrea sa dezbata teoria conspiratie, ca... nu are ce face zilelea astea, sa fie sanatos. Eu unul...sincer ma doare fix in 14-ishpe de ce isi imagineaza x sau y. :)
Care e istet, isi vede de joc, care e carcotas mai posteaza pe aici in plus cate ceva pe langa subiect. Ideea e ca acum toti au de treaba.

Acum ca tema topicului este ~TBKM~ vs ~TH~, le urez celor din TH un calduros succes iar celor din TBKM multa bafta.
Din ce am vazut pe aici, Th e mai matur, din mai multe puncte de vedere, decat Tbkm... iar in acest joc mereu a castigat maturitatea. Sa vedem daca istoria se repeta si in cazul acesta.

Dar pana atunci felicitari celor din Th de diplomatia de care au dat dovada pana acum, cel putin pe forumul asta. De copii infumurati e lumea plictisita. La acest capitol Tbkm mai are de lucrat.

Spor!


Hmmm acum cum sta treaba...TBKM a fost tribul matur sau istoria nu s-a repetat? :D
 

DeletedUser34078

Pff cred ca ai asteptat clipa asta ca pe un orgasm !:D
Ce faceai daca se intampla peste 2 ani, te calugareai? :p
 

DeletedUser

Mai ceva ca pe un orgasm, credema :D

Nu se intampla pentru ca nu a-ti fi avut sanse sa ramaneti atat pe harta

Cat credeai ca rezista Engi si Yara cu sitteri peste sitteri?:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus