Tbkm

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24244

Cu numele asta o sa joc aici , am intrat pe contul gresit pana acum :))

ATENTE!!!!!!
SI-au anuntat prezenta in TBKM jucatorii care au omorat THS-ul si care au tinut granita cu IMMO pe lumea 17:

-Vylkyre
-ratacitoru1
-Goloie
-Tilicaru
-Sertaf

NU SE FAC RECRUTARI DECAT DACA NE CUNOASTEM , AM FACUT ACEST TOPIC DOAR SA NE ANUNTAM PREZENTA :)

Cat am putut sa rad...am jucat pe 17 da n-am auzit de niciunu:)))
 

DeletedUser38231

Cat am putut sa rad...am jucat pe 17 da n-am auzit de niciunu:)))

saracul de tine..intreaba-i pe cei din familia S R sau pe cei care au jucat in SPOR..iti vor spune mai multe...crezi ca d'aia nu mai pot eu ca n-a auzit "domnul necunoscutu" de noi :))

de fapt , ce sa auzi tu , jucator de la lumea 15 incoace ,de jucatori care au jucat pe L2 , 3 sau clasica...cred ca nici de lumile astea n-ai auzit =))

sa zici in ce trib te bagi ca va bagam si pe voi la dusmani..suntem generosi azi :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ma am jucat si eu vreo 6 luni si nu am auzit de niciunu'..

E suspecta treaba..
 

DeletedUser38231

ne-am luato mai wolfy ca de ,unii membrii incercau sa ridece pretentii si nu si-au gasit persoana potrivita...+ teapa luata cu adminii de m-au usurat de satele alea pe nedrept., numai tu sti ce le-am facut la DND si THS ca vorba aia ai fost intre noi :))
 

DeletedUser15142

Aminteste-ti , cat timp am fost eu in DND , satele luate acolo SUS au fost luate majoritate de la TBK :p nu TBKM
 

DeletedUser15142

Iti urez succes :D ai sa vezi ca am ceva sate luate.

:) si de la jucatori care ieseau din TBK
 

DeletedUser38231

ai luat 5 sate de la o academie ..aia erau toti inactivi :)):))

si un sat l-ai luat de la mine , prbabil dupa ce m-am lasat de joc ca eu nu-mi amintesc :))
 

DeletedUser29717

The Brave Knights of Malakh e numele sau The Brave Knights of Magic :p ca de cand ati intat parca in alianta noastra unii se refereau la voi asa :p
 

DeletedUser38231

The Brave Knights of Malakh o sa fim pe L23 , asta e numele nostru "original" :)
 

DeletedUser24244

saracul de tine..intreaba-i pe cei din familia S R sau pe cei care au jucat in SPOR..iti vor spune mai multe...crezi ca d'aia nu mai pot eu ca n-a auzit "domnul necunoscutu" de noi :))

de fapt , ce sa auzi tu , jucator de la lumea 15 incoace ,de jucatori care au jucat pe L2 , 3 sau clasica...cred ca nici de lumile astea n-ai auzit =))

sa zici in ce trib te bagi ca va bagam si pe voi la dusmani..suntem generosi azi :))

Tre sa fi jucat pe lumea 1,2,3,clasica ca sa fi jucator?:p Te rog eu nu mai vorbi aiurea, cat a fost SPOR pe harta nu se auzea nici musca...ati aparut din marginea hartii:p Pe 23 o sa fiu in tribu care va fi rank 1, deci pe ala sa il bagi la dusmani;)
 

DeletedUser38231

Tre sa fi jucat pe lumea 1,2,3,clasica ca sa fi jucator?:p Te rog eu nu mai vorbi aiurea, cat a fost SPOR pe harta nu se auzea nici musca...ati aparut din marginea hartii:p Pe 23 o sa fiu in tribu care va fi rank 1, deci pe ala sa il bagi la dusmani;)

ai fost in SPOR?...nu ma asteptam...credeam ca ai fost in SUAR sau S R...daca ai fost in spor cu atat mai putin taci din gura ca faci tribul de ras!

datorita unor jucatori ca illidan , culi , cristian ciura octav , incubuss si inca cativa a fost tribul SPOR ce a fost pe lumea 17!...

si daca noi am aparut la marginea hartii cand era deja lumea dezvoltata si am ajuns pe locul 6 in cateva luni fara a recruta jucatori care erau deja dezvoltati (deci prin munca noastra) , cinste noua!

P.S: Trebuia sa ma fi speriat cand am auzit ca vei fi in tribul de pe primul loc?..
 

DeletedUser24244

Multe vorbe, putine fapte...imi place mai mult sa dem pe harta decat pe extern asa ca pun capat aici. Spor la joc ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus