TDN vs R.S + R.s b

  • Autor subiect DeletedUser43170
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser43170

al 2-lea razboi din top 10 ... oare cine va rezista ? Ramaneti alaturi de noi pentru a afla deznodamantul :D

Mult succes R.S ! Primul post va fi cu statisticile ;)

Parte 1:
Triburi: R.S, R.S.-a, R.S.-b, R.S.-c
Parte 2:
Triburi: TDN

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 456
Tabăra 2: 71
Diferență: 385

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 1
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,096,139
Tabăra 2: 213,623
Diferență: 882,516

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 5,506
Diferență: 5,506

http://chart.apis.google.com/chart?chs=190x135&cht=bvs&chco=BB173E|1EBA24&chxt=x,r&chxl=0:|Side 1|Side 2|1:|0|6K&chbh=50,20,20&chf=bg,s,F8F4E8&chtt=twstats.co
m&chts=000000,10&chd=t:,5506&chds=0,5506&chxr=1,1,5506

Va voi tine la curent cu cele mai noi vesti :) .

Daca nu place subiectul adminilor poate fi sters ;)
 

DeletedUser44364

al 2-lea razboi din top 10 ... oare cine va rezista ? Ramaneti alaturi de noi pentru a afla deznodamantul :D

Eu stiu deja deznodamantul. :cool: Nu pentru ca as fi mama Omida, ci pentru ca este a 3-a oara cand vad filmul asta. :p
Dar raman totusi alaturi de voi ca poate mai apar surprize. :rolleyes:
 

DeletedUser40036

cred ca se intinde cam mult TDN cu razboaiele.acum o saptamana(cred) incepeau unul cu SH,acum RS-ul.va doresc succes(chiar aveti nevoie) dar deja va intindeti cam mult si sincer cred ca deznodamantul se cam cunoaste,dar nu si cand va fi:(.un razboi frumos sa aveti,sa rezistati cat mai mult si sa stiti sa pierdeti si cu demnitate,in caz de se va intampla acest lucru;)
 

DeletedUser43170

Cu SH am terminat de ceva vreme ... mai avem razboi cu DC si F4F de la care am luat 5 sate pana acum ;)
 

DeletedUser40036

atunci e mai bine pentru voi...acum aveti si voi o mica sansa impotriva RS-ului(imi retrag cele spuse despre deznodamant :D).in legatura cu DC si F4F cred ca sunt triburi slabute.sunt carne de tun pt TDN
PS:nu ai urmat cursul acela de perfectionare tribala.poate ar fi bine sa o faci:p
 

DeletedUser43170

Stai ca poate mai vine si OaC sa ne ajute contra R.S :) ca daca vine si .A cred ca R.S e carne de tun ... Ar fi inconjurata de inamici , ar fi in gen Ibidem pe 32 daca sti ce vreau sa zic ...

Oricum va fi interesant ;)
 

DeletedUser

Nu zi hop, pana nu sari gardul :) R.S-ul nu e un trib de mana a doua, asa cum probabil credeti. O sa vedeti.
Bafta multa ambelor tabere!
 

DeletedUser43170

Nam zis ca e de mana 2 doar ca o sa fie dificultatea pe Hard ...
R.S e un trib de calibru recunosc dar trebuie sa fie mai prudenti ... Asta ia costat si acum vor pierde timp sa se refaca .
 

DeletedUser39940

Explicaţie :)o melodie frumoasa pentru TDN,noi va spunem titlul: Vin baieti ,vin.Dedicatie speciala pentru zabalosu9 si nonius7,versurile ii lasam pe cei doi artisti sa le compuna
Epilog:iar voi veniti cu satele la noi:)


primele versuri le compun eu:
Zboara berzele-in zare,
Eu raman Ni-k' dispare!

:cool:
 

DeletedUser39940

hihi ni l-ai si pe asta,zile bre:))
rog conducere r.s sa il concedieze pe lord winter , face samurai de rusine , el defapt e balerina nu samurai:))
sa postam rapoartele pe extern?
:))
 

DeletedUser11867

asta e cand ai 3 academii...carne de tun multa...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Asta e...pana la urma in fiecare trib cred ca exista mai multi sau mai putini jucatori slabi care ajung repede ferme...
 

DeletedUser

asta e cand ai 3 academii...carne tun multa...

Asta le-am zis si eu liderilor mei, dar m-au considerat nebun :). Asta e, sa ii vad cum se descurca..La ei , singura solutie e recrutarea :).
Mai bine ma innobileaza astia pe 38 decat sa mai joc cu ei :).
 

DeletedUser39940

noi suntem 45 si ma mir cum naiba am ajuns la un numar asa mare...dar sper sa mai rarim din ei:)
sincer ma asteptam sa declare r.s razboi,insa in acelasi timp sunt putin surprins :rolleyes:
 

DeletedUser42954

noi suntem 45 si ma mir cum naiba am ajuns la un numar asa mare...dar sper sa mai rarim din ei:)
sincer ma asteptam sa declare r.s razboi,insa in acelasi timp sunt putin surprins :rolleyes:
Ma mir ca esti suprins.Dar tu tot timpul ai fost surprins.E un joc si va trebui sa te obisnuiesti ca partener de concurs etern al samurailor.
Dar asa de curiozitate,doreai sa fi diplomatul samurailor? , sa cordonezi diplomatia lor,nu de alta,dar pari asa de "suprins" incat fara sa vreau iti pun aceasta intrebare.
Si tot asa ca suntem numai noi doi si nu ne aude nimeni spunene cum ai fi vazut tu ,diplomatia R.S,cui ar fi trebuit sa declaram razboi si cu cine sa facem alianta sau pna.
Iar ca tabloul sa fie mai complect si sa ne dam seama cum vezi tu jocul,ne poti spune si diplomatia ta:)
Incercam sa invatam din experienta ta de joc,nu de alta.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus