TDN vs R.S + R.s b

  • Autor subiect DeletedUser43170
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser43170

Pai asa si este :D
Pe harta jucam tot dar aici comentam si aratam publicului :)
 

DeletedUser39940

mie sincer nu-mi place,sa ne aratam...cine e interesat sa vina sa se informeze:)
 

DeletedUser42059

Catapulta ?! Credema ca nici de catapulte nu trebuie sa iti fie frica decat daca nu au flama ca mine sau ai sute intregi ca sa iti demoleze mult ... Asa daca sunt vreo 50 , 100 catapulte nu e o problema ... maxim 2 nivele de ferma reusesc sa scoata
colegu gresesti mult,cu 50-100 de catapulte faci multe stricaciuni,ar trebui sa fi chiar prost ca la nivelu asta al jocului sa dai pe ferma,aici dai pe fierarie curtea nobila etc.
Splitul se face doar cand nu ai trupe cu ce sa te aperi sau ai prea putine si sunt pierderi prea mari,cum a spus si winchester mai sus atacul se face mai repede ca apararea
ps.aici nu se incadreaza jucatori care folosesc pp in draci,daca ai de unde,poti sa-ti ridici zidul fieraria etc,in cateva minute de la 0
 

DeletedUser42059

A fost interesant,era sa-mi rup o mana,uni picior pe placa,dar in rest totu e fost ok,pe aici vad ca s-au intamplat multe intr-o saptamana,prea multe in lipsa mea,trebuie sa recuperez :)))
 

DeletedUser39940

ce bine am farmat...ah ;)
tot in jur de 3 Mil cat ai fost dus...dar s-a cam terminat distractia:(
 

DeletedUser42059

nu am putut sa farmez de acolo,eram la distractie,doar ma mai uitam pe sate si faceam trupe pt trietenii mei :)
vreau titlu de maine,recuperez,de maine sa te astepti sa nu mai iei nimica :)))
 

DeletedUser39940

ai vazut ce facura samurai?
au dansat ca niste balerine...:))
eu cantam la acordeon...
 

DeletedUser42059

am vazut,sunt mandru de voi :))
presimt ca samurai o sa faca cat de curand Hara-kiri sau Seppuku
Cel mai bun jucator de la ei,traieste doar din interne.
Ori cum samuraii astia ar trebui sa invete sa danseze mai bine,daca au dansat asa de slab in lipsa mea sunt curios cum o sa danseze acuma...
 

DeletedUser39940

Pacat de ei,is baieti asa de buni dar cum zicea cineva"in numele concursului",vom fi obligati sa ii trimitem la margine":rolleyes:
 

DeletedUser42059

da,cel mai bun e winner,nu stiu cate interne poate sa ia omul ala,cred ca pe merit a luat doar un sat de 3k de la inamic cand avea deja vro 5-6 sate,dar n-ai ce sa-i faci.....Traiasca internele
 

DeletedUser44858

Ce aveti ma nene cu internistii ? Mie-mi plac internele, ura internele :)
 

DeletedUser45193

attacher ce te caci atata pe tine... ca tu sate pe merite ai foarte putine... ai luat de la google care s-a lasat... acum recent ai mai luat inca 3 de la unu tot care nu mai intrase pe joc... asa ca nu comenta de altii ca nici tu nu esti mai presus
 

DeletedUser42059

attacher ce te caci atata pe tine... ca tu sate pe merite ai foarte putine... ai luat de la google care s-a lasat... acum recent ai mai luat inca 3 de la unu tot care nu mai intrase pe joc... asa ca nu comenta de altii ca nici tu nu esti mai presus

da ai dreptate google se lasase,de restul nu comenta daca nu sti,daca te referi de ro cat ala sa sti ca juca,avea satele printre ale mele si i-am dat din scurt,dupa ce a pierdut 2 sate pe al treilea l-am luat bonus,iar google desi se lasase inca avea trupe in sat pe care le-am spart,dar asta nu conteaza,nu ca winner care ia sate moca de la tine,fara sa sparga ceva macar,el se bate cu barbarele.
ps.kubs ciocul mic si joc de glezne
 

DeletedUser42059

Kubs m-am uitat si eu la tine asa de curiozitate si acuma observ de ce ai sarit atata in sus cand m-am luat de interne,vad ca si tie iti plac la greu internele
 

DeletedUser45193

zeule daca te uiti am doar 2 interne din toate satele... unu pe care leonidas mi-a cerut sa il iau si pe makaytsa... restu uita-te daca stii ca s-au spart trupe pe satele alea;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus